Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Grzegbal:

po pierwsze zakładasz sobie konto na fotosiku - http://www.fotosik.pl

 

2) i tam za pomocą wstaw zdjęcie - pokazujesz skąd ma byc ściągnięte to zdjęcie

3) potem pokażą Ci się małe ikony zdjęć, klikasz na nie i sie powiekszają. Prawym przyciskiem wywołujesz meni i wybierasz opcję - kopiuj adres obrazka

4) Przechodzisz na strone forum i piszesz odpowiedź. U góry na żółto jest coś takiego jak IMG, klikasz na to i wklejasz zdjęcie, czyli znowu prawym przyciskiem wciskasz wklej

5) potem wchodzisz w podgląd i na końcu adresu automatycznie wstawia się znowu IMG .... i juz widzisz zdjęcie...i my też.... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej Granatowcy. Trochę przycichłam :wink: bo czasu brakuje na forum, a i też u nas powolutku prace posuwają się.

Od dzisiaj ocieplają poddasze, wełnę już mają ułożoną między krokwiami i podobno od razu cieplej w domku.

Teraz głównie skupiam się na wybieraniu materiałów wykończeniowych. Od nowa szukam płytek do łazienek, bo te które wybrałam latem tego roku przestały mi się podobać. Tak samo jak gres polerowany na cały dół. Teraz raczej skłaniam się ku gresowi szkliwionemu i na razie prym wiedzie Opoczno Naturale krem.

 

Ale "przyszłam" tu do Was/Nas :D z pytaniem dotyczącym oświetlenia łazienki górnej. Jakie macie/planujecie oświetlenie. Nad umywalką/umywalkami na pewno będą jakieś kinkiety skierowane światłem w dół, a co z oświetleniem reszty łazienki? Myślałam najpierw o halogenach na całym suficie ale nie jestem przekonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad lustrem mam taki kinkiet tylko, poczwórny

 

http://images29.fotosik.pl/315/9eff4b7111e36093.jpg

 

a na suficie takie ale kwadratowe

http://images47.fotosik.pl/51/c791ebd3cddcc37a.jpg

 

i cosik mi sie zdaję, że przesadziłam z tą lampą :roll:

będe w sobotę to fote pstryknę mam tylko zamontowane nad lusterm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2magda5 dzięki za informację.. jeżdżę z mężem po różnych salonach z piecami i wszyscy polecają Viessmann - Vitodens 200-W z zasobnikiem i koszt to ok 11.000 zł... drogo, a to tylko piec :-?

bardzo ładne lampy do łazienek... my zastanawiamy się nad klinkietami nad lustrem w łazience i sufitem podwieszanym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wielkie dzięki Wasiek za bardzo szczegółowe i obszerne wyjaśnienie. Wielkie dzięki!!!

Ja z moją małżonką jestem na etapie czekania na. Mamy sporo zmian, które chciałbym opisać i czekam na komentarze. Więc zaczynam

1-rwsza zmiana, z której wielu właścicieli Granatu nie będzie zadowolonych to rezygnuje z okrągłego okienka w spiżarce.

2- z tyłu za łazienką na dole w miejscu kotłowni robie saunę a ten kawałek, co zabrałem na saunę oddaję kosztem pokoiku na dole, tzn. zmniejszam go i powstaną mi trzy pomieszczenie, czyli na jednej ścianie będę miał troje drzwi. Do łazienki i sauny, do kotłowni i garażu, no i do pokoiku, bo będzie on mniejszy.

3-schody będą w drugą stronę, bo pod nimi będzie wejście do łazienki i sauny.

4- Siłą rzeczy przesuwam z łazienki na górze komin na stronę pokoju a na tej ścianie, co był komin robimy dwie umywalki.

5- dach nad garażem podnosimy o dwa lub trzy pustaki, tak żeby zagospodarować całą powierzchnie nad garażem, dwa wejścia do garderoby z łazienki i pokoju.

Poniżej dodaję kilka fotek!!! Mam nadzieję, że się wyświetlą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się zdecydować jakie ogrzewanie będzie w moim granacie. Kominek z płaszczem, piec na ekogroszek, ogrzewanie gazowe. Olejowe - odpada. Co poradzicie. Chodzi głównie o niskie koszty ogrzewania. Z tego co wiem ekogroszek wychodzi najbardziej ekonomicznie. A jakie koszty ogrzewania tego domku będą przy gazowym ? Bo wiadomo że wygodnie i sie nie brudzi nic, ale jakie to są koszty ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegbal, fajnie, że udało Ci się wkleić zdjęcia ale......nie zrobiłes dokładnie tak jak napisałam...... :D Spróbuj raz jeszcze a wyjdzie Ci tak jak widać niżej....i wcale nie będziesz musiał pobierać pozostałych kodów....:D :D :D

 

http://images38.fotosik.pl/51/1cee9b17f8da14ce.jpg

Pozdrawiam

Nina :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...