Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja buduję w prochowicach już stoi stan zamknięty zostały tylko tynki i wykończenia jak chcesz służę pomocą a na pewno się przyda ja jej nie miałem i wiem co mówię

 

Też chcemy budować Granata :) Koło Elbląga:) Z czego Państwo budowaliście i czym nakryty, czy podpiwniczony? Ile wyszło za ten stan surowy zamknięty? Czy łącznie z elewacją, czy bez? Bardzo proszę o wszelkie informacje, podaję również maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! my też jesteśmy nabywcami projektu Granacika. Jesteśmy nowi na tej stronie , ale jak się naczytałam tych postów to postanowiłam dołączyć do Waszego grona.

Jeśli ktoś podzieli się swoimi radami to mile widziane . Jesteśmy na etapie papierologii a to niestety długa droga do pokonania :)

Czy możecie Państwo podać przybliżone koszty tej inwestycji. Będę bardzo wdzięczna. Odpowiedzi proszę przesyłać na e-mail [email protected]. Pozdrawiam!!

Edytowane przez halszka370
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Halo, Kasia jestem i cały czas podczytuję o nowych granatowcach. Co jakiś czas uzupełniam sój dziennik ale...... z tym jest problem, bo u mnie nadal nie ma i szybko nie bedzie żadnego internetu. Normalnie dziura internetowa i las dookoła. Poza tym duzo jeszcze do zrobienia a kasy brak totalny....Ale miło jest czytac jak u Ciebie np szybko idzie wszystko do przodu...

Pozdrawiam

Nina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zaglądam do Ciebie ale właśnie coś mało dodajesz wpisów i zdjęć :)

U mnie roboty tak w kratkę.... jest kasa jest robota, jak kasa się skończy trzeba zrobić przerwę i nazbierać na kupkę i znów roboty ruszają ;)

 

Ale na początku sierpnia mamy montaż kuchni, więc zrobi się już tak naprawdę domowo :wave: już nie mogę się doczekać :D

 

pozdrowienia cieplutkie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaba to Ty już mieszkasz??

Gratuluję i zazdraszczam jednocześnie ;) nie mogę doczekać się mojego powrotu :D

 

Kuchnia super... ja też będę miała ciemne meble... a co masz za lodówkę?? Super wygląda :) Ty w łazience na ściance po prawej patrząc na zdjęcie, masz takie półki zrobione z regipsów??

 

pokaż więcej zdjęć please :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych i nie tylko:)

Chcialabym sie dolaczyc do grupy, chociaz jestesmy z mezem na poczatku poczatkow. Kupilismy dzialke zarosnieta po pas i troche czasu zajmie zanim zaczniemy budowac. Zdecydowalismy sie na granacika, chociaz mamy pewne watpliwosci co do wielkosci garazu, poniewaz bedziemy potrzebowac miejsce na ciagniczek-kosiarke, nie wspominajac o kotlowni, ktora moze byc za mala. Pewnie beda tez inne zmiany dokonywane ale poki co...

czy moglby mi ktos powiedziec jakie sa dokladne wymiary garazu.Czy lepiej go poszerzyc, czy wydluzyc aby z tylu byla jedna bryla z domem...i ile potrzeba metrow na kotlownie zakladajac, ze bedzie eko groszek(wiem,ze CLAUDII taki posiada:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem nowy i szukam pomocy w oszacowaniu kosztów budowy domu systemem zleconym pod klucz, najlepiej w województwie zachodniopomorskim bo ceny są podobne. Zastanawiam się w jaki sposób ogrzać dom, z jakich materiałów stawiać i czy warto zainwestować w pompę cieplną. Nie mam bledego pojęcia o budowie - oknach, dachach i ociepleniach. Będę wdzięczny za wszystkie rady i sugestie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Jestesmy tu nowi chodz sledzimy forum od roku.Mielismy w planie zaczac budowe w lipcu ale te chole....e zalatwianie tych papierów przedluza sie z tygodnia na tydzien.No cóz kazdy musi zarobic.

Bardzo bym byla wdzieczna jesli moglibysmy zobaczyc juz gotowy granat kolo Wroclawia mój email:[email protected]. Dziekuje

Nasze poczatkowe zmiany:

*niebedzie spizarki w kuchni i tego malego okienka

*niebedzie równiez tej sciany dzielacej schody i salon

*poszezylismy i wydluzylismy garaz z tylu do linii budynku a z przodu o jednego pustaka

*tam gdzie jest kotlownia bedzie pralnia a kotlownia z tylu garazu

*zas w pomieszczeniu nad garazem bedzie garderoba.

Narazie to tyle zmian :)

Edytowane przez gabi i piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam pytanie o bloczki fundamentowe ,Czy ktos ma namiary na producenta z okolic Wroclawia ktory robi dobre bloczki i sprzedaje w przyzwoitej cenie?

 

My kupowaliśmy w Chojnowie w Tarbudzie... mała hurtownia, ale wszystko od początku budowy od nich bierzemy... trochę niesłowni terminowo... ale ceny maja super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Granatowiczów!Beznadziejne jest to nowe forum,nie mogę się połapać,coś porobiłam nie tak w dzienniku, wkleję tutaj kilka fotek

http://images38.fotosik.pl/305/2cd997f50d8378damed.jpg

 

http://images39.fotosik.pl/305/c5b0adbafd54b85cmed.jpg

 

http://images40.fotosik.pl/304/5b68f3ad63be1975med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...