Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć dziewczyny,

mówicie o chorobie no i ja się dołączam. Rozłożyło nas w domku totalnie. Mąż leży, budowa stoi....ja leżę, załatwianie różnych spraw też leży, wnusio tez zakatarzony ale cóż, jak mieszka sie pod jednym dachem z chorymi to tak juz jest :cry:

Dzisiaj to chyba mam przesilenie jakieś, bo normalnie dawno tak żle sie nie czułam.

Gosia, czas na zdjęcia z postępu robót u Ciebie....dosyc cicho byłaś ostatnio.....Pokaż nam ocieplony domek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć :D

no, no forum nam się coś zakatarzyło Wasiu zdrowiej

Sylwia wszystkiego najlepszego, dużo radości z budowania, wielu super ekstra na maxa pomysłów w wykończeniu domku :lol: cyt. Filipa ostatnio jak tylko mu się coś spodoba to jest super ekstra na maxa

 

bok naszego granata

http://images13.fotosik.pl/110/b0f885bb23a4d3cam.jpg

tylko na razie nie ma ochotnika do obróbki okien

 

no i oczywiście front, ale jeszcze nie posmarowany szarą mazią i nie pomalowany na biało

http://images13.fotosik.pl/110/3b522991884fcb0cm.jpg

 

oraz wejście z zielskiem (tak mówi mój mąż :D dobrze, że nie słyszeliście jak określił tego kwiata gdy musieli stawiać przy nim rusztowania żeby ocieplać, bo oczywiście nie zgodziłam się go wyrwać :lol:

http://images13.fotosik.pl/110/37206e999c14bf34m.jpg

 

za tydzień robią nam poś, i wreszcie będzie pełna kulturka :lol: właściwie jak będzie już kibelek to można się wprowadzać :lol: no nie

 

pozdrawiam, Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia jak zapisujesz zdjęcia na fotosiku to zapisz w rozdzielczości 1024. Przed wklejeniem na forum, kliknij na to małe zdjęcie (zrobi sie wieksze ) i dopiero potem skopiuj adres i wklej na miejsce.

Ja tak robię i jest ok.

A co do POś - to powiedz mi jakiej firmy kupilaś i czy biologiczną czy rozsaczeniowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasiu nasze poś będzie wyglądało tak

 

http://images30.fotosik.pl/90/62af741c29e2fb84.jpg

 

jest to urządzenie firmy HEBA

to jest droższa wersja, ale prawie bez obsługowa, oczyszczalnie będziemy mieli za domem, a jak już zagospodaruje ogród to nie zabardzo mi się uśmiecha wpuszczać na jego teren koparę, która co ileś lat będzie wymieniała mi żwir.

Gmina zapewniała nas, że będzie kanaliza i nie zostawialiśmy przed domem wiele miejsca (od granicy działki ustawowe 4m) więc pod ogrodem będzie to ustrojstwo, może z jego pomoca będę miała bujną roślinność :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia cheba będziesz miała Haba :D :D :D

A ja dałam ogłoszenie w internecie, że chće zamontować oczyszczalnie i co chwile mam oferte nowej firmy. Ceny są rózne ale mam w czym wybierać. Muszę wybrać dobrze, bo jak pisałam wcześniej na całej mojej posesji dominuje glina i to na dużej głebokości. Na całe szczęście wody podskórne mam głeboko. Casting trwa, zobaczymy co wybiorę. Jak na razie podoba mi sie soltranz ale oferty jeszcze spływają. Przecietnie cena kształtuje się w okolicach 11 - 12 tyś. z robocizną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim po tak długiej przerwie w końcu mam znów swego ukochanego neta więc mogę znów dłuuugo przebywać na forum. Widzę że u wszystkich prace trwają i idą pełną parą oczywiście GRATULACJE dla Was. A u mnie już pierwsza kondygnacja zrobiona uuuuuuufffff nareszcie. Fotki oczywiście wstawię na forum bodajże dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasiula cheba się poprawiłam :lol: :lol: :lol:

masz wycene z haba? my mamy poś na 5 osób i ze wszystkim płacimy 7.800, mi sie wydawało, że płacimy kosmos za tą oczyszczalnie :roll: tylko, że u nas są idealne warunki pod poś więc może dlatego??? trochę mnie uspokoiłaś tymi swoimi wycenami 11-12tys. myślałam, że dużo za dużo chcą za oczyszczalnie, hmm... choć właściwie to było najfajniejsza propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...