Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie z Nowym Rokiem (a może koło 7 stycznia to już nie nowy?:). Po długim milczeniu mam nadzieję zacząć systematyczne bywania na forum - w końcu budowa też rusza, no .... ruszy koło maja. Jesteśmy po architekcie (zmian mało - garaż podwójny, drzwi z garażu na tyłach domu i to chyba tyle). Czy jeszcze warto coś rozważyć - pytanie do doświadczonych i zaawansowanych? Teraz szukamy ekipy, hurtowni itp. Pozdrawiam i do następnego napisania.

beciaitomek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaaaaaaaa i jeszcze jedno małe, prywatne pytanko - skąd jesteś siates?? udało mi się wyczytać, że z pomorza, a konkretnie? bo my obecnie z Gdańska będziemy budować koło Żukowa. a co do serenad pod balkonem ... moja mama stwierdziła, że balkon dobry do wietrzenia pościeli i .... koniec romantyzmu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Becia!!!Balkonik mi się spodobał, bo daje dużo uroku temu domkowi.Masz rację, że będzie przydatny do wietrzenia pościeli.

My jesteśmy z Człuchowa.Mam nadzieję, że kojarzysz to miasteczko.Budowa ruszy w kwietniu(jak wszystko dobrze pójdzie).Coś nam ten rok nie zabardzo szczęśliwie się zaczął.Samochód troszkę szwankuje i niestety mąż ma nogę w gipsie.Zbił sobie palce u stopy niefortunnie i musieli założyć gips.Żeby tylko nie miał problemu jak ściągnom gips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym bedziecie ogrzewac? W kotlowni jest malo miejsca na piec. My musielismy lekko przesunac drzwi kotlownia/garaz.

 

Planujemy gaz, więc pomieszczenie powinno wystarczyć. Nieźle, człowiek chce się przenieść z 35 metrowego mieszkania i myśli, ze w domu to już luz i powierzchni w brud, a okazuje się, że może nie wystarczyć. Strach się bac jakie jeszcze klocki wyjdą :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :D

Co tam u was? Przerwa zimowa

U nas okna wstawione wszystkie!!!!! :D

dachówka się w końcu kończy, musiałam dokupić tylko 200 szt,

więc przyszli budowlańcy róbcie zapasy a nie tyle i wyliczyli w hurtowni

zostawiamy tylko metr od ściany na garażu bez dachówki żeby można było

położyć tynk wiosną,

aparat kupiony wpadam w sobotę i zrobie pare fotek

 

A od poniedziałku wpada elektryk, jak skończy to reszte instalcj zaczynamy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

nic ciekawego nie przyszło mi do głowy co mogłabym zrobić w miejsce balkonu nad wejściem granata, dlatego też trochę porozgladałam się, no i przez przypadek natrafiłam na tymka Kasi i Piotra. No i stwierdziłam że to jest to, co prawda projekt ten też ma balkon ale łatwiej jest coś z tym zrobić niż w granacie. Pozdrawiam wszystkich gorąco, napewno poczytam sobie (a przy okazji też pooglądam) wasze dalsze poczynania z waszymi granatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia, napewno pochwalę się Wam z naszych poczynań na budowie. Niestety jesteśmy dopiero na początku całej drogi tzn. narazie mamy tylko ziemię, czas załatwiać wszystkie "papierki". Mam do was jeszcze jedną prośbę jeśli ktoś z Was byłby tak dobry i mógł wysłać mi na maila (żeby nie zaśmiecać wam forum) od czego zacząć bieganinę po urzędach, co najpierw i u kogo? Z góry wielkie dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy dach prawie skonczony tam gdzie nie ma dachówki to będzie po tynkowaniu założona. Zrobiliśmy wyłaz dachowy koło komina wejście na stryszek zrobimy w suficie chowane wejście na korytarzu na górze oraz doświetliliśmy jednak klatke schodową polecam zrobiło się jasno i powiększa optycznie hall

 

http://images29.fotosik.pl/139/7ab8d99f1223bab1.jpg

 

http://images28.fotosik.pl/140/cd11bb9f320f5161.jpg

 

http://images31.fotosik.pl/105/9e3abaedc12aba95.jpg

 

http://images32.fotosik.pl/105/77b5ecc14bd79127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Jakos ostatnio nie pisalam bo jakos nie mialam chceci, dzis weszla i co widze???fotki :)

 

Magda- pytanie bardzo ważne dla mnie z jakiej firmy macie brame garazową i jaki to kolor i to samo pytanie dotyczace okien i drzwi wejsciowych , prosze odpowiedz w miare szybko bo jestesmy na etapie zamawiania okien

 

pozdrawiam weekendowo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...