Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

My mamy już pierwszą warstwę wełny położoną teraz mąż zaczął drugą układać

a elektryk też grzebie się po ścianch i rozkłada kabelki

fotki to by sie przydały bo dekarze skończyli dach i też jestem ciekawa jak to już wygląda troche to błoto wyschło więc trzeba się wybrać na oględziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich Granatowiczów, dawno tu nie byliśmy mieliśmy troszkę pracy przy naszym granaciku, ale pierwsze koty za płoty i oto jest nasz "Granat" troszkę inny, zmieniliśmy w nim co nie co, postaram się powrzucać troszkę zdjęć w przyszłości. Ferie :D więc nieco wiecej czasu wolnego, narazie wrzucam tę fotkę.

 

To nasz domek :D

http://www.jpg.pl/inc/pop_img.php?362364,14538,626749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, przegapiłam co nieco :roll: a to dlatego że nie przychodzą do mnie powiadomienia ... hmm ciekawe dlaczego ?

My zakupiliśmy juz poroterm na ściany nosne i działowe, stal, styropian na ocieplenie, cement. Zaczynamy chyba w marcu o ile zima sobie o nas nie przypomni ...

Mamy też wstępne wyceny dachu: tzn. dachówka Roben średzka falista, plus orynnowanie i 7 okien dachowych fakro - 30 000 zł, a ile u Was kosztował dach?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tez dawno nie udzielalam.....

Czas po prostu przelatuje przez palce.....

 

Drewno na wiezbe przywiezli nam na poczatku tego tygodnia i jesli pogoda pozwoli to ciesla wchodzi na "dach" juz w poniedzialek :lol: :lol: :lol:

Ale sie ciesze:)))

 

Ale widze, ze coraz wiecej Granacikow w stanie surowym juz stoi :) AsiaiDarek gratulacje - wyglada pieknie

 

Izulek nasz dach, czyli dachowka BRASS celtycka + orynnowanie + 6 okien dachowych 78x140 + membrany (mamy powiekszone zadaszenie powiekszonego tarasu i podwojny garaz) kosztowal nas 22 500 PLN.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja nie widzę zdjęcia. Jak próbuje szukać tej stronki ze zdjęciem mam informacje, że nie ma takiej strony. Asia&Darek wklej jeszcze raz albo podaj adres stronki gdzie masz to zdjęcie albo załóż album na fotosiku tak jak my prawie wszyscy.... :D :D :D

Z ciekawością objerzę wasze zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś, popracujemy troszkę nad wklejaniem zdjęc jak się uda bedziemy sukcesywnie wklejać co nie co a więc:

Od strony "ogrodu"

http://images33.fotosik.pl/120/3e678ea51fb66096.jpg

Natępne z tej samej strony:

http://images34.fotosik.pl/120/a4d92040a6d0a270.jpg

Następne od fronu :

http://images32.fotosik.pl/119/cec9175135d39cee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się udało dzięki 2magda5, nie ma jak to fachowa pomoc.

Co do zmian w projekcie naszego granacika:

- domek ma 9,5 na 15 [m]

-okno wykuszowe w jadalni

-zmniejszona łazienka na koszt PG (kotłowni)

-na dole jedna wielka przestrzeń jadalni+kuchnia+salon+schody na pieterko

-wiatrołap powiekszony

-garderoba (przejście do pralni nad garażem)

-balkon nad wykuszem (wyjscia z dwóch pokoji)

 

Chyba wszystko jak coś sobie przypomnimy napiszemy jeszcze. aaaaa i kominek w salonie jest na tylniej ścianie (od ogrodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Iza a czy te materiały kupowałaś w tym okresie tzn. tej zimy? Jesli tak to czy mogła bys podać kwotą jaką za to za nie zapłaciłaś?

 

Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Grzesiek

 

Tak, materiały kupowaliśmy w zeszłym tygodniu, poroterm 25 po 7,5 brutto, poroterm 11,5 po 6,75 brutto, stal żebr 12 -2,50 zł/kg

Stal żebr 8 - 2,60 zł/kg

stal gladka 6 - 3,00 zł/kg

cement - 445 zł/tona

styropian 15 frezowany - 131 zł za m3

wycenę na dachówkę robena mam poniżej 4 zł za szt brutto, okna z rabatem od ceny katalogowej 23 %.

I na tym na razie koniec zakupów.

No nie ... oczywiście jeszcze więźba, papa i deski na dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...