Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich granatowiczów Wasze posty czytam od pewnego czasu poniewaz i my wybraliśmy ten projekt . mamy wylane fundamenty i wznosimy w górę 5 bloczków fundamentowych, ale niestety pogoda nie dopisuje więc nie wiem jak długo to będzie trwało. W czerwcu murarz będzie stawiał nam mury. Póki co nie cieszę się budową lecz bardziej przerażam kosztami. mam nadzieję z e zaraże sie od Was entuzjazmem.

 

Ps. Łazieneczka Ani zaprezentowana na zdjęciach jest cudna , kiedy u mnie tak będzie to nie wiem pozdrawiam i od dziś chcę się znależć w Waszym gronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich granatowiczów Wasze posty czytam od pewnego czasu poniewaz i my wybraliśmy ten projekt . mamy wylane fundamenty i wznosimy w górę 5 bloczków fundamentowych, ale niestety pogoda nie dopisuje więc nie wiem jak długo to będzie trwało. W czerwcu murarz będzie stawiał nam mury. Póki co nie cieszę się budową lecz bardziej przerażam kosztami. mam nadzieję z e zaraże sie od Was entuzjazmem.

 

Ps. Łazieneczka Ani zaprezentowana na zdjęciach jest cudna , kiedy u mnie tak będzie to nie wiem pozdrawiam i od dziś chcę się znależć w Waszym gronie

 

Witam nowych "granatowiczów" napewno Ci się uda szybciutko postawić twój domek, owszem wszystko kosztuje ale jeśli macie dobre chęci to "dla chcącego nic trudnego" :D Widzę że powstaje już drugi granacik w tej okolicy. Nie jestem z Radomia ale widziałem przejeżdżając. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może przypominasz sobie nazwę miejscowości bardzo bym chciała zobaczyć "nasz " domek na żywo. Dziś byliśmy na działeczce i Pan murarz ładnie sssię sprawia i pnie do góry. Chcemy zrobić spiżarkę pod schodami może ktoś tak ma? Aco w takim układzie poradzić z kominem przy spiżarce której nie będzie w tym miejscu? pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Granatowiczów, dzisiaj byliśmy z żoną u WAŚKI pod Elblągiem ogladać ich domek. Jesteśmy pod wrażeniem tego domku, bardzo praktyczny i funcjonalny a jednocześnie prosty. Piękna okolica.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za możliwość obejrzenia domku. Nie ma to jak spojrzeć na żywo.

Jeżeli ktoś wie o możliwości obejrzenia tego domku na Pomorzu, bylibyśmy bardzo wdzięczni. Jeszcze raz WAŚKA dzięki. Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych. po dlugiej nieobecnosci znowu sie odezwalem. U mnie na dzialce juz cos zaczyna sie dziac i stan zamkniety planujemy na pazdziernik

i oby wszystko dobrze poszlo. Mam ogromna prosbe do Ani (Ani@) bardzo chcialbym zobaczyc granata juz gotowego i przekonac sie jak to wszystko wyglada i jak sie spisują udoskonalenia ktore ciagle powsaja na tym forum. Bylbym bardzo wdzieczny gdybys sie zgodzila do w-wy mam 350 km ale wiem ze warto ta odleglosc pokonac. Jezeli jednak nie bedziesz chciala to zrozumiem i moze udam sie do Elblaga korzystajac z zaproszenia wasia (sorry za to) mimo ze to juz przez cala polske ale jestem gotowy na wszystko aby zobaczyc ten dom gotowy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Granatowiczów, dzisiaj byliśmy z żoną u WAŚKI pod Elblągiem ogladać ich domek. Jesteśmy pod wrażeniem tego domku, bardzo praktyczny i funcjonalny a jednocześnie prosty. Piękna okolica.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za możliwość obejrzenia domku. Nie ma to jak spojrzeć na żywo.

Jeżeli ktoś wie o możliwości obejrzenia tego domku na Pomorzu, bylibyśmy bardzo wdzięczni. Jeszcze raz WAŚKA dzięki. Pozdrawiamy

 

Witam wszystkich nowych Granatowiczów :)

Krystian, my budujemy niedaleko Pruszcza Gdańskiego. Na chwilę obecną mamy postawione ściany parteru wraz ze ściankami działowymi. Za około 10 dni wylewamy strop. Jeśli chciałbyś zobaczyć ten stan, albo trochę później to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Naszych nowych granatowców..... :D :D :D

Granat to naprawde bardzo funkcjonalny, prosty i ładny projekt....

Krystian i Ania, widzę, że szybko znaleźliście Naszą stronkę... :D :D :D :D

A dziękować to nie ma za co, bo sama dokładnie wiem, że obejrzenie projektu w rzeczywistości daje więcej możliwości we wprowadzeniu własnych zmian w projekcie. Jeżeli tylko mogę służyć pomocą to dlaczego nie? :) :) :) W waszym przypadku warto też skorzystać z zaproszenia Izy i porównać nasze zmiany w projekcie do zmian jakie wprowadziła Iza z leszkiem...

Powodzenia dla rozpoczynających swoje zmagania budowlane i dla tych juz "prawie" zdecydowanych... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromna prosbe do Ani (Ani@) bardzo chcialbym zobaczyc granata juz gotowego i przekonac sie jak to wszystko wyglada i jak sie spisują udoskonalenia ktore ciagle powsaja na tym forum. Bylbym bardzo wdzieczny gdybys sie zgodzila do w-wy mam 350 km ale wiem ze warto ta odleglosc pokonac.

Oczywiscie - zapraszam do obejrzenia naszego Granata! :D Napisz tylko, ktory dzien tygodnia Ci odpowiada i konkretnie sie umowimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie - zapraszam do obejrzenia naszego Granata! :D Napisz tylko, ktory dzien tygodnia Ci odpowiada i konkretnie sie umowimy

 

Aniu z W-wy :p my mieszkamy od Was 100 km czy pozwolisz i nam obejrzec swoje miejsce na ziemi, podpatrzec pewne rozwiązania i wysłuchac cennych uwag praktyka budowlanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izulek mam dla Ciebie te fotki o które prosiłaś oto one

 

http://images30.fotosik.pl/200/e6d5a738a06bf4c4.jpg

 

http://images32.fotosik.pl/225/1a2817bbeca0ae6b.jpg

 

http://images24.fotosik.pl/200/9428ecc4f2e8f1f0.jpg

 

http://images34.fotosik.pl/226/6691bf637dd4967f.jpg

 

Mam nadzieję, że cokolwiek pomogłem przepraszam za jakość zdjęć robione telefonikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może przypominasz sobie nazwę miejscowości bardzo bym chciała zobaczyć "nasz " domek na żywo. Dziś byliśmy na działeczce i Pan murarz ładnie sssię sprawia i pnie do góry. Chcemy zrobić spiżarkę pod schodami może ktoś tak ma? Aco w takim układzie poradzić z kominem przy spiżarce której nie będzie w tym miejscu? pozdro

 

Droga Agnieszko Wasz "Granacik" znajduje się za Jedlińskiem w stronę Warszawy przy trasie nr.7 Jest już zamieszkały więc pewnie będziesz go mogła zobaczyć.

Ps. tylko musisz jechać szybciutko bo go nie znajdziesz. Jak wiesz ten odcinek drogi jest modernizowany dość intensywnie i są stawiane takie zapory tłumiące hałas tam też będzie się znajdował nasz granacik powinno go być jeszcze widać z drogi po twojej lewej Jadąc do Warszawy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Razem z żoną jestesmy fanami Granacika i na bierząco śledzimy forum - skarbnice wiedzy dla początkujacych budowlańców :wink:

Obecnie jestesmy na etapie roboty papierkowej, czekamy na warunki zabudowy by móc zamówić projekt oczywiscie Granat.

Od razu prosba do Fato, jesli jest taka możliwość prosilibysmy o jakiś namiar na priv by móc obejrzeć Granata na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytako do tych z Was ,którzy kupili projekt w pracowni Krajobrazy.Czy dostaliście w zestwie wyliczenie obciążeń fundamentów oraz dla jakiej wytrzymałości gruntu zaprojektowane zostały ławy fundamentowe?

Bo mój projektant tego wymaga i nie wiem czy nie powinnam tego dostać.

 

POzdrawiam i dziekuję

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...