Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w lazience na dole bedziemy miec polokragla kabine 90-tke, po tej samej stronie kibelek i na przeciwko kibelka umywalke - mysle, ze bedzie wystarczajaco wygodnie...

na gorze w lazience wstawilismy dodatkowa scianke dzialowa, do ktorej bedzie przylegac kabina, a pod skosem za scianka kibelek (zdjecia chyba na str. 23)

 

 

Widzę Marta, ze i dolną i górną łazienkę będziemy miały podobnie :) Dobra, przyznaję, że ten pomysł ze ścianką działową w górnej łazience to zgapiłam od Ciebie :wink: .

Gratuluję po raz kolejny ekspresowej i bezproblemowej budowy :)

U nas dzisiaj działa gość od rekuperacji i GWC. Po niedzieli mają zacząć dach, spóźniają się tydzień, bo mieli zacząć 26 maja. Mam nadzieję, że tym razem już nie przełożą terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, poradzcie jak moge pokombinowac, zeby zobaczyc te zdjecia z poprzedniej strony.

 

Ania@, te Twoje na tej stronie z kuchnia widze, a tamtych z poprzedniej strony nie mam. :cry:

 

Xatia, juz pisalam pare postow wczesniej, ze ze wzgledu na chec zachowania resztki prywatnosci :wink: zdjecia bede wstawiala na krotko. Nastepne wstawie, jak juz cos sie zmieni, czyli podejrzewam, ze pod koniec tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj działa gość od rekuperacji i GWC. Po niedzieli mają zacząć dach, spóźniają się tydzień, bo mieli zacząć 26 maja. Mam nadzieję, że tym razem już nie przełożą terminu.

 

Widać dekarze tak mają, że się im nie spieszy. U nas zaczęli w środę i do piątku myśleliśmy że coś będzie widać, a tu ... mało, z 2 łaty przybili i tyle. Po szybkiej ekipie od ścian wydaje się nam jakoś woooooooolno :-?

 

Iza, mam pytanie - ile za rekupertar płaciliście i ekipę od niego. My właśnie dumamy jak tu troszkę choć zaoszczędzić na ogrzewaniu i o rek. też myśleliśmy. Daj znać proszę, z góry wielkie dzięki :wink:

ps. zdjęc coś mi sie nie udało wkleić, ale może dziś męża zagonię, więc.... do napisania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku tzn.od 9-tego do końca zcerwca mój małżonek ma urlop :evil: Ci to maja dobrze ja myślalam ze też będe miała ugotowane obiadki jak wróce z pracy :D ale nic z tego Przemek zamierza zacząć produkcję bloczków na nasz domek, zamierzamy narobić trochę na fundament, więc trochę się ciesze, ze cos rusza.Własnei dzwoniłam zeby pogonić kolegę z gminy bo ociąga się z wydaniem decyzji an wycinke drzew, które rosną akurat w miejscu gdzie ma stać nasz domek :roll:

no i kuzyn instruował nas jak mamy zormnożyć krzewy, chcemy już posadzić w doniczkach zeby, jak juz domek bedzie stał posadzić je jako żywopłot.

ufffff jak gorąco mam nadzieję ze jak ja bede miała urlop pogoda też bedzie taka wspaniała

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho tu ostatnio - widać pogoda sprzyja budowaniu:) U nas robi się dach, choć trochę tempo zwolniło i już nie ma szaleństw z cementem czy stalą na wczoraj. Och, zatęsknić można :lol: Oglądam powoili wnętrza, wiem, że droga jeszcze daleka, ale miło sobie pomarzyć:) Schody, meble, łazienik, kuchnie... a pomysłów i możliwości tyle, że chyba mały granacik na to nie wystarczy :wink: No, to czekam na odzew pozostałych granatowców. Co u Was???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam Granatowców, wróciłam po tygodniowej nieobecności - byłam nad morzem... :D :D :D - i zaglądam .... a tu cichutko, cichutko....nikt sie nie chwali jak daleko pracę sie posunęły, jakie kafelki zostały zakupione....no nie, musicie sie poprawić, bo ja bardzo ciekawa jestem jak tam u was wszystkich idzie budowanie....Więc do kompa zapraszam i do postukania troszkę w klawiaturkę coby było co czytać......Uprzejmie sie uprasza..... :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie - jak zapowiadalam - pod koniec tygodnia wielkie zmiany -> wreszcie moj lekki lek wysokosci zostal ujarzmiony - przynajmniej we wlasnym domu. Ufff.... to wielka ulga juz przestac sie stresowac, czy dzieciaki nie probuja sie wspinac na niezabezpieczone schody :D

Byla oczywiscie mala wtopa polegajaca na tym, ze pan zapomnial zapisac sobie ze szczegolami modelu schodow, ktory wybralismy z jego oferty. Ten szczegol, to byly drewniane kule, ktore mozna przyczepic tam, gdzie sa grubsze slupki, totalnie nie moj klimat :lol:

Wchodze ja, patrze, a tu moje schody maja te @$^&$@ kule :lol: potem bylo rzezbienie i przerabianie, ale sie udalo i jest bez kul!

 

http://www.nasza_norwegia.republika.pl/fotki/zsc1.jpg

 

http://www.nasza_norwegia.republika.pl/fotki/zsc3.jpg

 

http://www.nasza_norwegia.republika.pl/fotki/zsc4.jpg

 

Odbior! -> czytaj "Wy tez dawajcie foty!!!!" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiula :D milo mi bardzo i ciesze sie, ze Ci sie podoba moj nowy "krok do przodu" :D

Wszystkie listwy beda debowe, lakierowane. Na poczatku tylko mialam zgryz, czy zostawic je w kolorze podlogi (debowa klepka bedzie "normalnie" lakierowana - nie podbarwiana) czy moze wybarwic listwy na kolor drzwi - ciemny dab. Jednak beda jasniejsze - czyli w kolorze podlogi, a nie drzwi. Listwy debowe beda wszedzie - czyli takze w pomieszczeniach, w ktorych mam gres (kuchnia, hall, wiatrolap), a listwy z gresu mam dopiero w kotlowni i w garazu.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula, a Ty tak rzeczywiście już masz, czy tylko piszesz w czasie przyszłym? Bo jeżeli już masz to dlaczego jeszcze nie widzimy tego,a???? My chwalimy się nowymi postepami a Ty? Oj, nieładnie, nieładnie .......oczywiście żartuję ale z przyjemnością obejrzymy nowe zdjęcia.... :D :D :D :D

Ania, no nic dodać nic ując... schody wyszły superancko.... no i ten jasny korytarz.... to jest strzał w dziesiątkę. Dobrze, że wpadłam na pomysł doświetlenia korytarza dodatkowym oknem. U Ciebie widzę jak to będzie wyglądało u mnie po cekolowaniu ....już niedługo, ponieważ tak jak pisałam wczesniej, u nas powoli, powoli ale cały czas do celu....

A taki mam widok z naszego okna na korytarzu....

http://images26.fotosik.pl/227/ad1a5ec654445841med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups to chyba mi się coś pomyliło a byłem przekonany na 100%> heh. No to jak tak to może między czasie pokaże co się u mnie wydarzyło prąd już jest woda z kanalizą również okna drzwi brama garażowa iiiii tynki ufff ale było tempo :D

 

Mój piękny salon przez wykusz zyskał bardzo wiele bo przestrzeń i wygląd.

http://images27.fotosik.pl/226/013fed4b100b2a53.jpg

 

A to nasz pokoik najmniejszy na poddaszu i oto co wykusz z niego zrobił :p

http://images32.fotosik.pl/279/99c613610315ee22.jpg

 

Na zewnątrz jeszcze wygląd obskurny ale po elewacji będzie na pewno piękny.

http://images34.fotosik.pl/280/d441b9ad1ee4213e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...