Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 821
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziekuje wszystkim za opinie. Chyba jednak sie nie zdecyduje na BRW, bo meble w dzieciecym musza byc raczej "pancerne." Chyba zrobie meble sosnowe, ktore "upstrzę" kolorowymi dodatkami z Ikei lub innego marketu. Zreszta meble potem moga zostac, a dodatki sie wyrzuci, jak dzieciaki beda starsze. Pozdrawiam, K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za opinie. Chyba jednak sie nie zdecyduje na BRW, bo meble w dzieciecym musza byc raczej "pancerne." Chyba zrobie meble sosnowe, ktore "upstrzę" kolorowymi dodatkami z Ikei lub innego marketu. Zreszta meble potem moga zostac, a dodatki sie wyrzuci, jak dzieciaki beda starsze. Pozdrawiam, K.

 

Meble z sosenki to fajna sprawa, ja przestawiam się z płyty na drewienko w pokoju mojej małej i jak narazie wygląd to super-drewno ma klimacik i tyle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za opinie. Chyba jednak sie nie zdecyduje na BRW, bo meble w dzieciecym musza byc raczej "pancerne." Chyba zrobie meble sosnowe, ktore "upstrzę" kolorowymi dodatkami z Ikei lub innego marketu. Zreszta meble potem moga zostac, a dodatki sie wyrzuci, jak dzieciaki beda starsze. Pozdrawiam, K.

 

Meble z sosenki to fajna sprawa, ja przestawiam się z płyty na drewienko w pokoju mojej małej i jak narazie wygląd to super-drewno ma klimacik i tyle :lol:

 

Słuszny wybór! Drewno ma również wiele właściwości wpływających na poprawę mikroklimatu pomieszczania. Nie będziecie żałować. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie meble Black Red White -prawie jakbyś robił sam Przywożą Ci 6 pudeł płyt, 1 pudło śrubek i 4 strony instrukcji obsługi -mój mąż miał "zabawę" 3 wieczory -kupiła teściowa taki regał BRW. Jak otworzylismy te pudełka to nie wiedzieliśmy smiać się czy płakać. Nawet nie było podpisane co do czego -totalna zgaduj-zgadula Jedno wiem napewno -do nowego domku zero mebli z BRW!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szafę BLACKredWHITE i jestem zadowolony. Zaletą jest cena. Kupujesz w pudełku i sam montujesz. Dlatego odpadły mi koszty transportu bo przywiozłem sobie ją samochodem, a tak to chcieli żebym 30PLN za transport zapłacił. Meble BRW są ze sklejki stąd niska cena. Dużo wzorów do wyboru.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za opinie. Chyba jednak sie nie zdecyduje na BRW, bo meble w dzieciecym musza byc raczej "pancerne." Chyba zrobie meble sosnowe, ktore "upstrzę" kolorowymi dodatkami z Ikei lub innego marketu. Zreszta meble potem moga zostac, a dodatki sie wyrzuci, jak dzieciaki beda starsze. Pozdrawiam, K.

Nie polecam mebli BRW. Mam w domu dwa komplety młodzieżowe u dzieciaków i to jest totalna chała.

Przede wszystkim te prowadnice, szuflady i drzwi są kiepskie.

Polecam meble Forte (mam zestaw kuchenny ) bardzo solidne i trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szafę BLACKredWHITE i jestem zadowolony. Meble BRW są ze sklejki stąd niska cena. Dużo wzorów do wyboru.

 

Pozdrawiam

 

Chłopie, te meble obok sklejki nawet nie stały, a co dopiero są z nich zrobione. BRW to płyta wiórowa w czystej postaci i papierowa okleina na zewnątrz. Cóż, reklama robi swoje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komodę, biurko i półeczkę, delikatne toto strasznie ale czego oczekiwać od materiału drewnopodobnego oklejonego papierem z nadrukiem ? Mokre rzeczy pozostawiaja plamy, tłuste są nie do usunięcia. Dałem za to kilka stów - nie pamiętam dokładnie ile - ale zakup przemyslany na lat kilka. Wolę tańsze mable i wymianę za kilka lat ... moi rodzice kupili super wypas, drewno i wysoki połysk i teraz jak wnuczek do nich przychodzi to biegaja za nim jak z motorkiem - bo moze cos przyrysować :)

Dodam, że u mojej babuszki składałem cały zestaw mebelków z brw ok 5-7 lat temu i do tej pory wyglądaja dobrze i tylko ja wiem, że to wióry jakies oklejone papierem, rówieśnicy babuszki zachwycaja się wzornictwem i wykonaniem mabelków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie jestem przed kupnem mebli do sypialni i pokoju dzieciecego. Co sadzicie o BRW? Czy dobrze sie je uzytkuje? Oczywiscie, wiem, ze nie sa to meble na zycie, ale czy sa w stanie posluzyc chociaz pare lat?

Być może mają jakieś wersje z wyższej półki, ale ja o nich nie słyszałem. Ja kupowałem takie w paczkach do skręcania. Masowa produkja, niska cena niezybt to się da równo skręcić. Na pewno nie jest to nic trwałego. To są meble do mieszkania pod wynajem gdzie studenci to i tak zniszczą. Za 2-3 lata się wyrzuca i skręca nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem do mieszkania w bloku meble kuchenne z frontami classic/olcha BRW w 2001 roku...co najważniejsze dla mnie to iż można dokupić tam szafkę nawet 15cm szer. czyli doskonale nadają się do zabudowy...pomęczyłem się sam i uzyskałem za cenę 2200zł efekt zaoferowany mi przez jedną firmę specjalizującą się w tego typu zabudowach jednak po znacznie wyższej cenie tzn. za ok 6000tys... kuchnię w 2006 roku zdemontowalem i złożyłem na nowo na dolnym piętrze w moim domku, dokupując parę innych szafek także z BRW...miłym zaskoczeniem było trafienie z odcieniem koloru!

...kończąc , dodam iż jestem z nich zadowolony , swoje składałem sam, z dokładnością i starannością i być może tu tkwi sekret dobrego funkcjonowania mebelków... wiem co mówię, ponieważ kupiłem później komodę pod telewizor już skręconą przez sprzedawcę...o mało mi telewizor nie spadł!

 

...popytajcie stolarzy wykonujących zabudowy , potężna większość z nich zaopatruje się w chociażby fronty w firmie BRW...stąd czasem trzeba czekać nawet i 4 tyg na meble ;)

 

...jeszcze dodam, iż fronty z BRW znalazłem nawet w zabudowie kuchennej za którą znajomy zapłacił 16tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem do mieszkania w bloku meble kuchenne z frontami classic/olcha BRW w 2001 roku...co najważniejsze dla mnie to iż można dokupić tam szafkę nawet 15cm szer. czyli doskonale nadają się do zabudowy...pomęczyłem się sam i uzyskałem za cenę 2200zł efekt zaoferowany mi przez jedną firmę specjalizującą się w tego typu zabudowach jednak po znacznie wyższej cenie tzn. za ok 6000tys... kuchnię w 2006 roku zdemontowalem i złożyłem na nowo na dolnym piętrze w moim domku, dokupując parę innych szafek także z BRW...miłym zaskoczeniem było trafienie z odcieniem koloru!

...kończąc , dodam iż jestem z nich zadowolony , swoje składałem sam, z dokładnością i starannością i być może tu tkwi sekret dobrego funkcjonowania mebelków... wiem co mówię, ponieważ kupiłem później komodę pod telewizor już skręconą przez sprzedawcę...o mało mi telewizor nie spadł!

 

...popytajcie stolarzy wykonujących zabudowy , potężna większość z nich zaopatruje się w chociażby fronty w firmie BRW...stąd czasem trzeba czekać nawet i 4 tyg na meble ;)

 

...jeszcze dodam, iż fronty z BRW znalazłem nawet w zabudowie kuchennej za którą znajomy zapłacił 16tys...

 

lejesz miód na moje serce bo jak czytam ten wątek to mi się włos na głowie jeży bo żona się uparła i zamówiła całą kuchnię w BRW. Na szczęście montować będę sam... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lejesz miód na moje serce bo jak czytam ten wątek to mi się włos na głowie jeży bo żona się uparła i zamówiła całą kuchnię w BRW. Na szczęście montować będę sam... :lol:

 

...naprawdę będziecie zadowoleni, dobre meble za rozsądną cenę ...

....w moim dzienniku remontowym można zobaczyć jak kuchnia wyglądała w mieszkaniu blokowym a jak wygląda zamontowana w domku :wink: ...zapraszam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dodam jeszcze, że cena na meble jest taka jakaś dziwna...jak dzwoniłem po hurtowniach BRW (również Poznań) pytałem się o cenę to wychodziło mi, że wszystkie meble są o ok 40% tańsze niż u mnie w mieście... pomyślałem "co za zdzierstwo, przecież mogę wskoczyć do autka i pojechać prosto do hurtowni"...i tu niespodzianka...meble po tych cenach mogą kupić jedynie ich przedstawiciele na danym terenie ....i sprzedać po cenie ustalonej przez BRW :o ... na szczęście sprzedawców w moim miejscu jest trzech i coś nie coś zbilem z ceny wiedząc za ile oni te mebelki kupują...ale ciiiiii :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za opinie. Chyba jednak sie nie zdecyduje na BRW, bo meble w dzieciecym musza byc raczej "pancerne." Chyba zrobie meble sosnowe, ktore "upstrzę" kolorowymi dodatkami z Ikei lub innego marketu. Zreszta meble potem moga zostac, a dodatki sie wyrzuci, jak dzieciaki beda starsze. Pozdrawiam, K.

 

Popieram decyzje z BRW :) ...ale przemyśl jeszcze meble sosnowe.

Sosna jest miekim drewnem, dość szybko Ci się zniszczy. Tzn, porobią się ślady w meblach. Dodatkoweo, jeśli to będzie jasna, lakierowana sosna - zmieni się kolor na odcień pomarańczowy.

 

Uważam, że ładnie wygląda sosna bejcowana na ciemnieszy kolor..i nie zmienia już później koloru.

 

No ale miękość pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........kończąc , dodam iż jestem z nich zadowolony , swoje składałem sam, z dokładnością i starannością i być może tu tkwi sekret dobrego funkcjonowania mebelków... wiem co mówię, ponieważ kupiłem później komodę pod telewizor już skręconą przez sprzedawcę...o mało mi telewizor nie spadł!

 

...popytajcie stolarzy wykonujących zabudowy , potężna większość z nich zaopatruje się w chociażby fronty w firmie BRW...stąd czasem trzeba czekać nawet i 4 tyg na meble ;)

 

...jeszcze dodam, iż fronty z BRW znalazłem nawet w zabudowie kuchennej za którą znajomy zapłacił 16tys...

 

lejesz miód na moje serce bo jak czytam ten wątek to mi się włos na głowie jeży bo żona się uparła i zamówiła całą kuchnię w BRW. Na szczęście montować będę sam... :lol:

 

Życzę udanego montażu ..... :) ale nie byłabym tak optymistycznie nastawiona....

 

Ja też swego czasu ..uparłam się tak jak Twoja żona na meble do dziecięcego pokoju...(tanie, ładne..tak myślałam, chociaż mąż odradzał) Mój mąż też je sam montował ( a zna się na tym super i robi takie rzeczy b.dobrze).

 

I wiesz co....już po chwili uzytkowania...byłam zła, że takie "coś" kupiłam...

W szafki..nie wiele się mieści, szufaldy się rozpadają, nie najlepiej chodzą, drzwi się obwieszają .... a tapczan jest ciężki...jakby ważył tonę. Z utrzymaniem czystości tych mebli ..też nie jest najlepiej....

 

A poza tym należy pamiętać...kto tanio płaci ...to dwa razy kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcielismy kuchnię z BRW-te podobno są niezłe ...

Zastanawialismy sie nad meblami do dziecięcego-kolezanka zachwalała, że "po 3 latach nic się z nimi nie dzieje"-okazało się przy kolejnej wizycie, gdy zlustrowałam pokoik-że pojęcie "nic" jest względne: wypaczone szuflady,drzwiczki, za duże szpary między drzwiczkami z jednej strony i obcieranie płyty drzwiowej z drugiej.... odchodząca okleina...nie jestem czepiałkowata ale dla mnie szkoda kasy na meble na 3 lata:( moze ktos ma inne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duże szpary między drzwiczkami z jednej strony i obcieranie płyty drzwiowej z drugiej....

Koleżanka ma źle wyregulowane zawiasy.

W naszym mieszkanku (32m2) wszystkie meble jakie użytkujemy (oprócz kuchni i łazienki) pochodzą "ze stajni" BRW. I tak juz od pięciu lat. Zależało nam na meblach atrakcyjnych dla oka i niedrogich. Z góry zakładaliśmy, że będzie to mieszkanko tymczasowe i szkoda nam było kasy na drogie meble. I jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie prowadnice działają bez zarzutu, okleina się nie odkleja, prezentują się super.

Nie sprawdzają się jednak pod kwiatki (jeśli złapią trochę wilgoci zmieniają kolor, robią się brązowe obręcze od doniczek).

Mamy również rozkładaną ławę i ta cierpi chyba najbardziej. Użytkujemy ją (obok biurka) najintensywniej. W tak małym mieszkaniu praktycznie wszystko się na niej robi. Nie używamy żadnych obrusów, więc od ciągłego suwania talerzami, kubkami i innymi rzeczami troszeczkę powycierała się na łączeniu blatów (czyli na środku, tam gdzie się rozkłada). Ale trzeba się przyjrzeć, żeby to dostrzec. Na pierwszy rzut oka wygląda świetnie.

Ja więc mebelki BRW szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...