Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Beti


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 543
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
kupiłam stalmarka mam go juz w domu ale nie jest podłączony

mam nadzieje że był to dobry wybór za wmiarę niska kasę

 

powiedz co tam rozgryzłeś?

 

Jestem w 99 % zdecydowany, ale mam kłopot z jego ustawieniem - potrzebuję dwa kotły i nie wiem jak je ustawić w kotłowni, aby był wygodny dostęp do zbiornika i wyczystek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ged

jestes zdecydowany na stalmarka???

 

Tak. Producent blisko Krakowa, opinie na jego temat dobre, tanie paliwo, łatwe czyszczenie. Spróbuję dorobić do niego większy zasobnik i wyciąganie popiołu jakimś odkurzaczem.

Kiedy się wprowadzacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ged kaska się prawie skończyła więc teraz będzie ciężko :(

w tym roku chcemy zrobić jeszcze co. wylewki i ocieplić dom bez elewacji, w zimie może Mirek będzie kładł płytki

Ja optymistycznie chce sie wprowadzić na zime w 2008 roku choc Mirek w to wątpi, ale jeśli pójdę do pracy a Robcio do przedszkola to wtedy weźmiemy kredyt i może marzenia się spełnia 8) :D :roll:

A co do pieca to my też myślimy o powiększeniu zasobnika, zobaczymy jak to wyjdzie w użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace wstępnie są wycenione na 30tyś aby się wprowadzić na parter (płytki podłogi, farby, agd, łazienka, schody, meble do kuchni, parapety…) choć to może nie jest bardzo duża kasa w porównaniu z kosztami całej budowy co poniektórych, ale dla nas nieosiągalna :(

Bardzo dużo nam pomagają finansowo rodzice, ale im też juz sie kończą oszczędności, choć mam nadzieje ze moi jeszcze coś sie dorzucą :roll:

 

Ged przy zarobkach 1100 miesięcznie na kredyt nie mamy co liczyć więc musze iść do pracy, ale Robcia (2,5roku) nie chcą zabardzo przyjąć do przedszkola ( brak samodzielności) i tak się koło zamyka :( więc będziemy ciułać pomalutku, choć i tak się cieszymy że już tak dużo mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytki podłogi, farby, agd, łazienka, schody, meble do kuchni, parapety…)

 

A czy to jest konieczne do zamieszkania? Ma być ciepło, ma być kuchnia do gotowania, kibelek, umywalka i prysznic. Reszta jest niepotrzebna. Mieszkałem kiedyś zimą w wiejskiej chacie. Wodę trzeba było przynosić kilkaset metrów ze studni, za potrzebą iść za stodołę, bez przerwy dokładać drewna do pieca. Płytki, meble, panele :D :D :D :D to tylko luksus. Nie potrzeba tego wszystkiego aby spokojnie mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti, trzymam kciuki za wtorek :D

 

co do przedszkola, to jakieś dziwne. A co określili jako "brak samodzielności"? Znajdź normalne przedszkole, tak jak ja, gdzie dziecko uczy się wszystkiego, lub większości bez popychania i ponaglania. Kiedy pytałam, co powinna umieć moja przy przyjęciu do przedszkola, pani dyr. z uśmiechem powiedziała, że dzieci nauczą wszystkiego a moja ma być tylko szczęśliwa.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zdałam !!!!!

weszłam druga pytania były dość proste ja dla mnie

nawet porozmawiałam troszku z komisją o aplikacji

jednym słowem dostałam 5

bardzo się cieszę :D

oczywiście wczoraj było oblewanie 8)

choć Mirek sie troszku rozchorował :(

 

wiola

jeśli chodzi o przedszkole

to u mnie na wsi :lol: jest tylko jedno

wogóle wszystkie przedszkole w okolicy przyjmują dzieci od 3 lat które umieją samodzielnie iść do ubikacji i się załatwić :roll: robcio oczywiście umie już sikać i robić kupkę ale nie rozbierze się i nie ubierze sam :roll:

a niestety na ok 17 dzieciaków w wieku od 3 do 5lat jest tylko jedna pani

w grupie starszaków tez jedna i dlatego nie mają jak wyjść z dzieckiem do ubikacji

poza tym rober jeszcze śpi koło 12 dwie godziny a w tym przedszkolu nawet nie leżakują :x

z jedzeniem też sobie jeszcze nie poradzi :o

ta wogóle to jestem zszokowana że tak mało jest wychowawców na taka gromadkę dzieci :o :-?

Niestety Robcia sie więc nie kwalifikuje :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...