Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Uważajcie na Firmę Panel Pol Group

 

Kraków al. Krasińskiego 15; ul. Radzikowskiego 1, Kraków, Małopolskie 31-112

Ta firma wykonuje usługi w koszcie materiału, który jest o wartość usługi droższy. Niestety ja dałem się nabrać zapłaciłem ponad 4000 za 60 m2 podłogi, która po 8 miesiącach zaczęła się sypać. Wówczas sprzedawcy (kierownictwo jest nieuchwytne) zaczęli mi wmawiać, że powstałe uszkodzenia są skutkiem chodzenia po podłodze i tym mnie zaskoczyli. Po osobistej wizycie w obu sklepach i dłuższej dyskusji udało mi się ich przekonać, że jednak usterki powinny zostać usunięte w ramach gwarancji (pękające w wzdłuż listwy progowe). Firma zaczęła stosować inną taktykę a mianowicie powiedziano mi a było to miesiąc temu, że wykonawca się ze mną skontaktuje i dokona naprawy. Ale się nie kontaktuje. W tej sytuacji chyba znajdę kogoś kto mi to naprawi a innych przestrzegam przed oszukańczą firmą. Jej pracownik powiedział mi w trakcie rozmowy, że oni wymieniają setki tych listew ale zawsze odpłatnie a nie w ramach gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie

 

 

Czy możecie mi polecić solidną i uczciwą firmę/osobę która wykona cyklinowanie parkietu (Kraków)? Fajnie by też było żeby cenę mieli rozsądną.

 

Pełno jest ogłoszeń różnych panów Mietków, ale nie mam pojęcia jak u nich z jakością.

 

ps. przeczytałam topic zanim zadałam to pytanie. Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale cała sprawa jest właściwie groszowa a mnie chodzi o zasadę. Czy firma jest solidna czy też nie. Wymiana tych listew to 15 minut pracy i koszt kilkunastu złotych ale świadczy o tym czy firma poczuwa się do odpowiedzialności za usługi, które wykonuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.

 

jak nie, jak tak ;-) Pan Kasprzyk - tel. 606 760 374. bardzo ładnie położony parkiet, cenowo było umiarkowanie - zadzwoń, zapytaj.

 

a czy cyklinuje?

 

na pewno tak- ma cały potrzebny sprzęt - po prostu zadzwoń i zapytaj bezpośrednio czy to zrobi i za ile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

 

Czy możecie mi polecić solidną i uczciwą firmę/osobę która wykona cyklinowanie parkietu (Kraków)? Fajnie by też było żeby cenę mieli rozsądną.

 

Pełno jest ogłoszeń różnych panów Mietków, ale nie mam pojęcia jak u nich z jakością.

 

ps. przeczytałam topic zanim zadałam to pytanie. Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.

 

 

Możesz też spróbować do pana Łukasz to nr 516860911, na pewno cyklinuje, konkretny jest, i też od razu najlepiej zapytać czy zrobi i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

 

Czy możecie mi polecić solidną i uczciwą firmę/osobę która wykona cyklinowanie parkietu (Kraków)? Fajnie by też było żeby cenę mieli rozsądną.

 

Pełno jest ogłoszeń różnych panów Mietków, ale nie mam pojęcia jak u nich z jakością.

 

ps. przeczytałam topic zanim zadałam to pytanie. Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.

 

:o

 

Zobacz do mojego podpisu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace na naszej budowie posuwają się i mogę już polecić:

- Firmę Grafitti Stop z Węgrzec - kupiliśmy u nich okna OknoPlus i je nam zamontowali. Profesjonanie, terminowo, bardzo atrakcyjna cena. Kontakt koniecznie z p. Kamilem.

- Elektryk Kazimierz Kuśnierz firma Elektrokus tel. 692 081 376. Skończył u nas elektrykę dwa tygodnie temu. Wszystko w porządku, terminowo, itp. Nie było problemu z wprowadzaniem zmian i poprawek w trakcie. Doradza. Pracuje osobiście z pomocnikami, których ostro pilnuje i gania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Firmę WAMP-BUD z Dobczyc, pracują solidnie, maja bardzo dobry sprzed, można się z nimi dogadać. Firma istnieje już od 1996 roku na rynku. Tylko jedna wadą tej firmy są dość odległe terminy, no ale cóż widać ze są dobrzy w tym co robią. 603 582 055 Chorobik Władysław 603 582 056 Jaśkowieć Mieczysław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Firmę WAMP-BUD z Dobczyc, pracują solidnie, maja bardzo dobry sprzed, można się z nimi dogadać. Firma istnieje już od 1996 roku na rynku. Tylko jedna wadą tej firmy są dość odległe terminy, no ale cóż widać ze są dobrzy w tym co robią. 603 582 055 Chorobik Władysław 603 582 056 Jaśkowieć Mieczysław

 

Konto zalozone dzisiaj i zaczynasz od 2 postow polecajacych te firme?

Hmmm, ok, kazdy to sam oceni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Firmę WAMP-BUD z Dobczyc, pracują solidnie, maja bardzo dobry sprzed, można się z nimi dogadać. Firma istnieje już od 1996 roku na rynku. Tylko jedna wadą tej firmy są dość odległe terminy, no ale cóż widać ze są dobrzy w tym co robią. 603 582 055 Chorobik Władysław 603 582 056 Jaśkowieć Mieczysław

Może to i rzeczywiście autoreklama, ale wykonawca wg mnie dobry.

Już ich kiedyś polecałem. Robili moją chałupkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić ekipę do ocieplenia poddasza? Może ktoś korzystał z wcześniej podanych namiarów i chciałby się wypowiedzieć o jakości usług tych wykonawców. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

 

również szukam kogoś do sprytnego i w rozsądnej cenie do położenia wełny + stelaż + folia - bez płyt GK na poddaszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po dzisiejszej akcji z wykonaniem przepustu na rowie melioracyjnym mogę z czystym sumieniem polecić "koparkowego" pana Tadka tel. 798 753 791. Działa głównie na zachód od Krakowa (Czernichów, Liszki etc.) ale jest raczej mobilny.

 

Płaciłem 80 zł/godzinę

 

http://images35.fotosik.pl/131/028273ee24c07da9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...