Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, mam działkę na której znajdują sie chwasty na wysokość 1 metra. Co powinienem po kolei wykonać aby na koniec uzyskać piękną trawkę. Dodam, że w pobliżu znajdują się gospodarstwa rolne i każdy chłop za odpowiednią opłatą mógłby mi ją zorać, ale co dalej?

 

tu jest świetny i obszerny wątek na ten temat - sama z niego korzystałam :)

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=30634

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł... podobno.

Poczekać! W wyższych temperaturach kiełkowanie jest szybsze i bardziej równomierne. Nasienie leżące w zimnym błotku prędzej zgnije, niż skiełkuje. I kto zagwarantuje, że nie będzie już spadków temperatyry przy gruncie nawet do -10 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wysiałem trawę na jakichś 20 m2, uzupełniałem miejsca po wyciętych jesienią drzewkach, jednak robiłem to na działce miejskiej (ciepła), na Jurze bym się jeszcze nie odważył i na większych powierzchniach też bym jeszcze nie wysiewał, jak mi te placki wymarzną to wysieję jeszcze raz, żadna strata a jak się uda to przy tych 12-15 stopniach jakie mamy powinna szybciutko wzejść, jak przyjdzie przymrozek to obłożę fizeliną bo mam tego chyba km2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzi to sie jajka :D:D

 

nasiona można wysiać-w skrócie trawę a jak urośnie to będzie z tego trawnik :)

 

Wiesz co ? Ty wez faktycznie rower i wyladuj sie w drodze na Zachod. A jak juz bedziesz w stanie rozmawiac z ludzmi bez zlosliwosci to wroc.

 

I bez wzgledy na to czy to sie Tobie podoba czy nie ja bede wysiewac trawnik. I pewnie nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Edzi :)

mam wiosenny przypływ pozytywnej energii i tak sobie tu trochę popiszę :D OK? :)

 

Weyn jak nie przestaniesz się czepiać słówek i wnerwiać ludzi to długo tu nie popiszesz. :)

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...