Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dalej, to trawa kiełkuje , gdy ma optymalne +101-12C podłoża. Potem wymaga tylko wody, wody, wody i ciepła, ale nie saharyjskiego.

Jeśli pogoda dopisze, to ładnie wyrośnie.

 

A ten rok, jest tak zwariowany ( mrozy w maju, Sahara w lipcu, tornada w Polsce, etc.), że trudno wyrokować " co dalej" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

 

proszę o podpowiedź w sprawie założenia trawnika : wczoraj cała działka została spryskana Randapem, czy za ok. 1-2 tygodnie zgrabić spalone chwasty, zaorać (pługiem, głęboko), zabronować (wyrównać i wybrać chwasty, kłącza perzu), posiać trawę ( połowa/koniec sierpnia) i czekać i ją kosić ?

 

Czy jest to dobry pomysł, kolejność, terminy ? Czy może zrobić to inaczej ? Może użyć glebogryzarki ? Czy muszę wybierać chwasty po bronowaniu ?

 

Jaką trawę najlepiej kupić (firma, mieszanka) ?

 

Serdecznie pozdrawiam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko chciało ci się przeczytać choćby te wątki, które są na pierwsze stronie, to masz tam po wielekroć pisane wszystkie rady. :evil: A w górnym prawym rogu jest wyszukiwarka forum. Jako domownik forum powinnaś o tym wiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witajcie ...

 

jak w temacie... wszędzie czytam jak to podlewać jak już trawnik będzie a tu pytanie jest: Jak podlewać trawnik po jego wysianiu.

Dziś zasiałem i delikatnie zrosiłem po wywałowaniu.

 

Nie wiem czy mam codziennie podlewać ? czy może do momentu wzrostu nie podlewać?

 

Z jednej strony nie chce przesuszyć a z drugiej nie chce aby ziarno zgniło ..

ehh pomocy ... proszę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...