Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

Niedługo zaczynam budowę w okolicach Przemyśla. Jestem teraz na etapie szukania ekipy. Czy ktoś mógłby mi podać kontakt do jakichś sprawdzonych ekip?

Dzwoniłam dzisiaj do jakiejś firmy z Jarosławia. Powiedzieli mi, że za domek 80 mkw (fundament, mury, ścianki działowe, dach) wzięliby ok 24. tyś. Czy to jest dużo? Bardzo proszę o pomoc, bo zupełnie się na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALFI dla porównania dam podam ci ile mnie kosztowała robocizna: dom niepodiwniczony parterowy z poddaszem użytkowym, strop nad poddaszem wylewany nie gipsowy (fundament, ściany, stropy, kominy) 22000zł, + dach dwuspadowy z jednym "gołębnikiem" sama robocizna 7500zł.

 

w twoim przypadku będzie podobnie bo poddasze kosztowało 8500zł, więc czy to drogo? pewnie tak ale jak pytałam kilka ekip to podobnie podawały, więc wziełam tę którą polecało kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, może ktoś podpowie gdzie można kupić szwedzkie blachodachówki na podkarpaciu?

z góry dziękuję.

 

DACHLUX Jeżowe.Warto!!! Nasz domek jest w Rzeszowie, ale warto było tam zamawiać. Firma istnieje od lat, więc może jeszcze będzi istnieć przez 30 następnych, bo tyle jest gwarancja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz na przeglądarce dachlux jeżowe. Własciciel nazywa się Kumor, rzeczowy, konkretny.

bardzo dziękuję. znalazłam.

mogę spytać jaką blachę wybraliście. dopiero zaczęliśmy rozglądać się za blachodachówką, dlatego jescze mało zorientowani jesteśmy. będę wdzięczna za wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...