Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

jak Ty to robisz ... :wink:
Tak:

*url=http://www.maciejon.republika.pl/images/PICT00xx.JPG] *img]http://www.maciejon.republika.pl/images/PICTxx.JPG[/img][/url]

 

W miejscach * jest [

PICTxx to ikona, PICT00xx - to duże zdjęcie

 

PS. Pomysł sesji fotograficznej z Sebo jest bardzo interesujacy. Zazdroszczę :)

Poza tym od jutra ma zaczać sie koniec tak pięknej jesieni :(

 

Maciek ale musisz mieć formatkję Większa i mniejsza osadzona na serwerku jakims swoim tak ???

 

Te ty nie zapeszaj tej pogody - od czwarku ma się zrobic ładniej :)

Jak chcesz wpaśc to zapraszam - im nas będzie więcej tym raźniej się będzie focic :)

 

wiola no toż Tys moja sąsiadka :) Rs-a żresztą też

Ty w Hermanowej, Rs w Kielnarowej ja w Nowym Borku

Wszystko w zasięgu popołudniowego spaceru - prze łaki to jakies 2-5km :)

 

Czy jest ktos jeszcze z naszych OKOLIC ??? Bo nie pamiętam.

 

A Brzoza też blisko - ale to już rowerem trzabyłoby jechać :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maciek ale musisz mieć formatkję Większa i mniejsza osadzona na serwerku jakims swoim tak ???

Oczywiście. Jest to stronka wykupiona na serwerze Republiki. Mam tez darmową ale ciagle pchają sie tam reklamy, więc nie korzystam.

 

A co do wspólnej sesji foto to, niestety, w tym roku z mojej strony nie uda się. Mam "zaklepane" dwa pierwsze weekendy listopada.

Może "inną razą" ;). Nie mniej dziękuję za zaproszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś cos przyweźć ze śląska ??? :wink:

pomachaj reka w Dabrowie ... tam "kawałek mnie" zostało ... :D

 

drzwi piękne wybrałes Sebo

 

zdjęcia RS'a - majstersztyk ...

oktogon witamy serdecznie - wreszcie mamy architekta w grupie... :)

... Mam nadzieję, że pogoda się utrzyma zanim położymy dach...

aldio - trzymam wiec kciuki za pogode

 

Pozdrawiam Was słonecznie i ciepło - lubię jak się rozkręcacie i dużo piszecie- nie trzeba tej grupy szukac Bóg Wie gdzie :wink:

 

bardzo dzis miło w grupie ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś cos przyweźć ze śląska ??? :wink:

pomachaj reka w Dabrowie ... tam "kawałek mnie" zostało ... :D

 

drzwi piękne wybrałes Sebo

 

zdjęcia RS'a - majstersztyk ...

oktogon witamy serdecznie - wreszcie mamy architekta w grupie... :)

... Mam nadzieję, że pogoda się utrzyma zanim położymy dach...

aldio - trzymam wiec kciuki za pogode

 

Pozdrawiam Was słonecznie i ciepło - lubię jak się rozkręcacie i dużo piszecie- nie trzeba tej grupy szukac Bóg Wie gdzie :wink:

 

bardzo dzis miło w grupie ... :D

 

Brzoza nie mam juz Ci siły dziękowac za miłe slowa tak więc - jak Ci coś ise u mnie podoba - automatycznei masz dziękowanie odemnie :p :wink:

 

Pozadrawiam no i zapraszam na sesję zdjęciową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie witajcie :D

Mam rozumieć ze nigdy na waszą grupę nie zaglądnał żaden architekt? :o Miło być pierwszym :D

 

Sebo: ogólnie projektowaniem wnętrz. A odnośnie wykorzystywania, to może nie, ale pomóc jak najbardziej :D

Coby nie zaśmiecać forum to proponuję meila ([email protected]) napisz w czym problem itp. a potem zobaczy się co da się zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

dostałam już wypis z rej. gruntów (w końcu) i widze ze jest tam :Grunty orne kl. IIIa. to ja mam to jeszcze odrolnić? bo mapkę do celów projektowych będę dopiero robić...jak to z tym jest?

Ważne jest co zawiera plan zagospodarowania przestrzennego. Jeżeli w tym planie jest powiedziane, że Twoja działka jest przeznaczona pod budownictwo to klasa gruntu jest tylko po to, bys w trakcie budowy płaciła podatek od gruntu o takiej właśnie klasie.

 

Tak było i u mnie i nadal, mimo odebranego budynku, klasa gruntu nie uległa zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, w końcu, ...

I fajnie:)

Bardzo ale to bardzo podoba mi sie klimat tego ostatniego zdjęcia z liśćmi na wodzie. Wspaniałe kolory.

Żona oglądajac kolejne zdjęcia mówiła: piękne, piękne, piękne a przy ostatnim: śliczne. Teraz wiem, ze śliczne jest śliczniejsze od pieknego ;)

 

Rafał: Dziekuję za zaproszenie. Bardzo korci mnie ten plener fotograficzny, mimo, ze moje szanse na pojawienie się są obecnie małe.

Sebastian: Nie kraczę z pogodą. Jest też szansa na zmianę naszych planów. Obawiam się też, że proponowana przez Ciebie pora jest późna. Będzie to po zmianie czasu. Spotkanie przed południem miałoby "więcej światła" ;). No i ja mam te ponad 100 km do powrotu.

Nie chcę wpływać na godzinę spotkania w sytuacji gdy nie jestem pewien swego przyjazdu ale... gdyby miało to miejsce przed południem, to dałbym odpowiedź dopiero po 2-3.XI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...