Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam prośbę ?

 

Chodzi o przeróbkę projektu gotowego (D88 Reprezentacyjny z muratora http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=402&IdKolekcji=36 ), zmiany dotyczyłyby dodania wykusza w jadalni oraz wydłuzenie domu o 2 m po metrze z każdej strony (frontowej i ogrodowej). Ten projekt bardzo mi się podoba jednak trochę brakuje miejsca.

Ile może wziąć architekt za taką "przeróbkę" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam wszystkich powiadomic, ze od paru dni juz sobie mieszkamy w naszym domku:) jest super!!! ale nie mam kompa, ale i bez niego da sie obejsc:)

 

GRATULACJE !!

Ciekaw jestem Twoich odczuć odnoœnie metrażu w codziennym użytkowaniu.

Napisz parę słów o tym, czy dom jest w sam raz czy jest trochę za mały czy za duży.

Pozdrawiam, Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr_kuba, wiolasz, brzoza,DaKar - jak narazie mieszka sie bardzo dobrze, narazie nic mi w ukladzie i wielkosci pomieszczen nie przeszkadza, i tak narazie korzystamy tylko z nektorych pokoi, nie wszystko jest wykonczone, np salon stoi całkiem pusty nawet bez firanek, czekamy na rolety i narazie tak bedzie, mam nadzieje ze do swiat choc cos da sie kupic, na gorze mamy wykonczona sypialnie i łazienke i tylko z nich narazie korzystamy, palimy sobie w piecu ktory dla przypomnienia stoi w garazu, i maz wrzuca co mu podejdzie pod rece, tj wegiel dzrewo wczoraj nawet probowal miałem, na mojej stronie wklejam pare fotek z domku jak sie mieszka, jesli ktos ciekawy to zapraszam do ogladniecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie rodacy :p

 

W końcu po wielu bojach :evil: mogę i ja pokazać zarys mojego domku.

Na szczęście udało miś skończyć dach przed pierwszymi deszczami. Zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia i mam nadzieję, że zima szybko nie przyjdzie, a to oziębienie to tylko chwilowe. :roll:

 

Przede wszystkim na działce mam za dużo porozwalanych resztek drewna, trzeba by to było pociąć i poukładać, nawieść kilkanaście lub dziesiąt samochodów ziemi, rozpalntować to oraz pozabijać okna i otwory drzwiowe. Niestety nie mamy osób, które nas mogą wesprzeć i sami (ja z mężem) sami toczymy walkę z budową.

 

Ze względu na opóźnienia murarzy i dekarzy nie zrobię w tym roku instalacji, tynków i wylewek. Trudno :cry:.

 

od ogrodu

http://foto.m.onet.pl/_m/6e07460b98e01803a424a25d341bf5d9,10,19,0.jpg

 

od frontu

http://foto.m.onet.pl/_m/84bbb4faa14166a764e2c701d8c533c1,10,19,0.jpg

 

kubolotku gratuluję i potrosze zazdroszczę, że jesteś już po budowie.

Rzuciłam okiem na Twój dziennik - piękny dom pod każdym względem i z gustem dopieszczone całe wnętrze .

Czy możesz zdradzić orientacyjnie ile kosztowała cię wykończeniówka, a ile stan surowy?

 

Pozdrawiam serdecznie

potrzebująca odpoczynku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...