Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiam,

..... A jak chcecie tu z nami mieszkać to proponuje troche pokory.

.......z nami? Czy ktoś tu mówi w naszym imieniu? ..... a może swoim...:wink:

Wygląda mi to na dyktaturę i to samozwańczą :evil:

 

 

RE:

Ja mampę zrobie tylko nam - samolub jestem:):

Całej reszcie Tak - ale za odpłatnościom

 

Sebo8877

 

A na marginesie dziękuję za słowa krytyki,

 

Spokorniałeś?? czy to pułapka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam się na zartach i nie spokorniałem,

razi mnie stronniczość co niektórych forumowiczów, a zajmowanie stanowiska winno być obiektywne dla wszystkich z podkarpacia. Zaglądam tu ażeby się czegos dowiedzieć, a tu wszystko tylko nie o budowaniu, ja rozumiem, że można coś wrzucić z woli rozluźnienia, a bicie piany o niczym przenieśćna priv.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam się na zartach i nie spokorniałem,

razi mnie stronniczość co niektórych forumowiczów, a zajmowanie stanowiska winno być obiektywne dla wszystkich z podkarpacia. Zaglądam tu ażeby się czegos dowiedzieć, a tu wszystko tylko nie o budowaniu, ja rozumiem, że można coś wrzucić z woli rozluźnienia, a bicie piany o niczym przenieśćna priv.

pozdrawiam

 

Śmieszny jesteś - zorro

masz strasznie sprany mózg tylko nie wiem czym, ale to juz Twój problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam się na zartach i nie spokorniałem,

razi mnie stronniczość co niektórych forumowiczów, a zajmowanie stanowiska winno być obiektywne dla wszystkich z podkarpacia. Zaglądam tu ażeby się czegos dowiedzieć, a tu wszystko tylko nie o budowaniu, ja rozumiem, że można coś wrzucić z woli rozluźnienia, a bicie piany o niczym przenieśćna priv.

pozdrawiam

 

Śmieszny jesteś - zorro

masz strasznie sprany mózg tylko nie wiem czym, ale to juz Twój problem

Trudno byłoby mi zaliczyć siebie do zwolenników poglądów stefan'a z us, ale to co napisał mr_kuba, to jednak przesada!

 

mr_kuba: zaatakowałeś osobę a nie poglądy. A to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... forum jest z zalozenia(czyt .strona glowna)rowniesz do takich lekkich gadek.A jesli potrzebujesz czegos powaznegozaraz przeciez ktos Ci pomoze . Racja cala Reszto??

 

Sluchajcie,jak sie poczyta niektore tematy to jad sie saczy,az przykro czytac :( .Zrobmy sobie takie fajne forum bez obrazania sie nawzajem.Krotko tu jestem ,ale taki wzniosze postulat.Houk.

Farida -jestem za

howk

brzoza czy masz ten tytuł w swojej kolekcji ? Bo jeżeli tak to ja proszę o podesłanie kopii do Sanoka ;)

 

Mr_kuba, Sebo - moge Wam bez problemu podesłac

o dwu rzeczach uprzedzając

napisy mam skoordynowane tylko do poczatku, bo po ok połowie - staja sie rozbiezne)

ale ...

mówi sie tu mało - to jak walka o ogień, strzepy zdań, krótkie rzucane hasła, tekstu kilkanaście zdań ...

sceny bardzo drastyczne

jesli na to reflektujecie - wrzucie mi adres na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farida!

Ja tej drogi "tylko" mojej mam ponad 100m!!

O juz mi razniej :wink: .Chcialam popatrzec na ta Twoja droge,ale tylko kwadraty widze.Cos zle robie czy fotki sa specjalnie zaszyfrowane?

 

Frida ja mam 1300 m :) :-? - ale jest pług - gminny :D

 

Dziś nie ma szans nie wyjadę :) Był lód -teraz przywaliło świeżym śniegiem, jeszcze troch e powieje i pójdę http://cyberpunk.net.pl/nauka/gfx/exo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farida!

Ja tej drogi "tylko" mojej mam ponad 100m!!

O juz mi razniej :wink: .Chcialam popatrzec na ta Twoja droge,ale tylko kwadraty widze.Cos zle robie czy fotki sa specjalnie zaszyfrowane?

 

Frida ja mam 1300 m :) :-? - ale jest pług - gminny :D

 

Dziś nie ma szans nie wyjadę :) Był lód -teraz przywaliło świeżym śniegiem, jeszcze troch e powieje i pójdę http://cyberpunk.net.pl/nauka/gfx/exo.jpg

 

Ale plug gminny chyba nie odsniezy drogi pod sam garaz??Przynajmniej w mojej przyszlej wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...