Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam !

 

Pochodziłem trochę po składach i wycenili mi strop Fert na dom 159m2 jakieś 8000 tys no i plus drut 3000. No i? Nie wiem ale te ceny są z upustami.Strop Leiera.

Czy ktoś może wie czy pustak Leier jest dobrym pustakiem ? Mam dylemat czy budować z niego dom. Cena 30-stki do ś cian zewnętrznych to 3,02 szt

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czy pustak Leier jest dobrym pustakiem ? Mam dylemat czy budować z niego dom. Cena 30-stki do ś cian zewnętrznych to 3,02 szt

Miałam kupować te pustaki ale mój p. Tadzio mi odradził i znalazłam Maxy po 3,05. Gdzieś wczesniej pisałam gdzie...Te Leiera podobno się bardzo kruszą. Te chyba w Tarnowie są robione..

Swoją drogą to pod koniec stycznia były po 2,68 :roll: to sobie posżły w górę..

 

Znalazłam adres: popytaj w Budimaxie na Paderewskiego 90..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Pochodziłem trochę po składach i wycenili mi strop Fert na dom 159m2 jakieś 8000 tys no i plus drut 3000. No i? Nie wiem ale te ceny są z upustami.Strop Leiera.

Czy ktoś może wie czy pustak Leier jest dobrym pustakiem ? Mam dylemat czy budować z niego dom. Cena 30-stki do ś cian zewnętrznych to 3,02 szt

Pozdrawiam! :D

 

Pieter - z tomaszem3211 - dyskutowalismy ostatnio nt stopów z szalunkiem traconym z płyt styropianowych - zapoznaj się z tematem - na 100% jestem pewien że wyjdzie taniej.

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na domek w avatorku maciejona....hmmm... Do maciejon: wydaje mi sie, że jadąc na moją działke mijam identyczny...Czy Ty gdzieś w tamtych okolicach?
Nie wiem co to "tamte" okolice :)

Ja mieszkam w powiecie lubaczowskim :)

 

W tamtych tzn. w okolicach Tyczyna-Hermanowej.

Domek jest identyczny jak ten, który mijam po drodze. W rzeczywistości jest baaardzo ładny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek jest identyczny jak ten, który mijam po drodze. W rzeczywistości jest baaardzo ładny..
A to ciekawe! Do tej pory nie widziałem innego LMB-24 w rzeczywistości. Miałem jedynie wirtualne kontakty z chyba dwoma realizacjami na terenie Polski.

Może ten, o którym piszesz to też LMB-24 tylko niebudowany przy współuczestnictwie Forum Muratora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uświadomcie dyletanta!

Jak to jest z dachem. W projekcie mam pokrycie, więźbę, wełnę i płyty k/g. Niektórzy jeszcze robią deskowanie + papa a jeszcze inni leją strop i ściany.... Co z tego warto robić? Czy wystarczy to co jest w projekcie?

Z góry dzięki za wasze opinie i doświadczenia :wink:

Mac Iek, z naszej - podkarpackiej - grupy robiło ten strop kilka osób

ja, _Beti_, pawelsiara

wydaje mi sie ze najlepiej udokumentował wykonanie takiego stropu Paweł (pzdr :))

zdjęcie autorstwa Pawła

http://img430.imageshack.us/img430/8104/obraz0739za.jpg

 

 

poczytaj temat

"Poddasze z żelbetowym stropem i skosami"

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=946383&highlight=pawelsiara#946383

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...