Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzień Dobry :)

 

Witam po krótkiej przerwie- choć dalej nachorobowym już jestem prawie sprawny manualnie

 

Otóż to co odcięte - przyrosło (chodzi o palec) obecnie kończą sie wszystkie zabiegi i zaczynam rehabilitacje. tak wiec już za nieługo znów zacznę Was męczyc moją osobą :)

 

Co do ekip - mam na stanie ekipe wod-kan-co - co do terminów nie powiem szczegółów ale koniec maja poczatek czerwca jakby co może być trochę wolnego czasu.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebo, no w końcu...jesteś wreszcie...ale się porobiło..

Napisałabym że trzymam kciuki za udaną rehabilitację...

 

Ja też trzymam.. obyś sie lepiej rehabilitował niż ja.. mój mały palec po wybiciu nie prostuje sie do dziś.. i juz nie wyprostuje pewnie nigdy.

zdrówka

 

B@ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebo, no w końcu...jesteś wreszcie...ale się porobiło..

Napisałabym że trzymam kciuki za udaną rehabilitację, bo to też sztuka wielka ale jakoś głupio to brzmi..

ale pozdrawiam..

 

Akurat kciuki mam całe :) Uciołem wskazującego prawej reki poniżej paznokcia- ale cieszę się ze jest a ze sprawnością zobaczmy jest nadzieja że będzie 80%

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę sie Sebo ze wszystko na dobrej drodze ze zdrowiem

- brakowało Cie w grupie ...

Wojtek l - mój murarz pracował w pojedynke, rocznie brał 3 - 4 budowy i to mu wystarczało nie musiał szukac roboty w odległych stronach - miał zapewniona na miejscu poniewaz dodatkowo był zdunem, kładł płytki i tynkował

(miał ponad 88 lat kiedy robił mi wylewki ...)

Mac Iek - lałem podkład pod posadzki z betoniarki, tak było i wygodniej dla mnie i niewątpliwie taniej

 

bo burzy miałem kłopoty z łaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę sie Sebo ze wszystko na dobrej drodze ze zdrowiem

- brakowało Cie w grupie ...

Potwierdzam.........przykro mi z powodu wypadku ale i cieszę się, że już dochodzisz do siebie.......

Mac Iek - lałem podkład pod posadzki z betoniarki, tak było i wygodniej dla mnie i niewątpliwie taniej

Dzięki.....zawsze można na Ciebie liczyć......(ale Najlepsi Doradcy na Forum tak mają :wink: ) Nie wiem co w końcu wybiorę, w jednej betoniarni powiedzieli, że chudziak przez pompę nie pójdzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką posadzke mozesz zrobic równiez z miksokreta - ale będzie słabsza

natomiast beton posadzkowy nie jest "chudziakiem" - jest to normalny beton B10

(który - nie wiem czemu - kilku forumowiczów zaczeło tak nazywac i w ten sposób przyjęło sie błędne nazewnictwo i trudno sie dogadac niejednokrotnie fachowcowi z laikiem)

jesli powiesz w betoniarni ze potrzebujesz B10 - zrobią Ci Maciek bez problemu

a "chudziak" to przewaznie piach z cementem /poniewaz cementu sypie sie mało - dlatego "chudy"/ wymieszany na sucho lub lekko wilgotno sypany w wykop /jesli jest błoto/ aby związał to błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką posadzke mozesz zrobic równiez z miksokreta - ale będzie słabsza

natomiast beton posadzkowy nie jest "chudziakiem" - jest to normalny beton B10

(który - nie wiem czemu - kilku forumowiczów zaczeło tak nazywac i w ten sposób przyjęło sie błędne nazewnictwo i trudno sie dogadac niejednokrotnie fachowcowi z laikiem)

jesli powiesz w betoniarni ze potrzebujesz B10 - zrobią Ci Maciek bez problemu

a "chudziak" to przewaznie piach z cementem /poniewaz cementu sypie sie mało - dlatego "chudy"/ wymieszany na sucho lub lekko wilgotno sypany w wykop /jesli jest błoto/ aby związał to błoto

 

Człowiek uczy się przez całe życie.......dzięki za "dokształcenie"..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Powiedzcie mi, wielkie straty u Was po burzy? Przyznam się, że jak nigdy przyglądałam się błyskawicom i "białym błyskom" i coś "cudnego..." choć przerażającego jednocześnie...

 

brzoza, dzięki Twoim wykładom może coś w końcu zbuduję na tej mojej działce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach te wypadki ...powrotu do zdrowia życzę :p

 

aa u nas nieco do przodu .Dziś przywieżli nam blaszak nie miałem pojęcia ze aż z Tarnowa :o

Dostosowałem się do waszych rad (dzieki straszne) i odwiedziliśmy dziś kilka sąsiednich budów ale tylko jedni robotnicy zyskali u nas na plus.Reszta albo troszkę nagazowana albo jakoś niechlujnie budowę prowadzi.no cóż mamy jeden telefon będziemy dzwonić o wycenę ale coś mi mówi ze nie będą tani

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek - cała przyjemność po mojej stronie :)

...brzoza, dzięki Twoim wykładom może coś w końcu zbuduję na tej mojej działce..

no gdyby dzieki wykładom cos sie budowało - fajnie by było ...:wink:

ale niezmiernie miło słuchac pochwał :D

 

Wiola - iluminacje wczorajsze to majstersztyk

śliczne i groźne zarazem

 

Wojtek - weź pod uwage jeszcze jeden aspekt

ekipa z tamtego roku czy sprzed 2 lat mogła byc solidna, tania itp ale składy się zmieniaja a i ludzie bywa ze - raz robia dokładnie,j a innym razem idą na skróty ... z czasem sie drożej cenią ... to jest zmienne

 

kiedys zachwalał swoja ekipe Timur ... wiec podpowiadałem równiez, ze jest taka ...

ale zaiteresowanie jak nagle wybuchło - tak i zgasło ...

prawdopodobie nikt nie pofatygował sie o kontakt z nimi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza, prawda, że pokaz niezły? Mój brat kiedyś mi tłumaczył, że to Aniołki w niebie w kręgle grają i nie ma sie czego bać :p :wink: Wczoraj jak tak leżałam i słuchałam to faktycznie, odgłosy chwilami przypominały rzuconą kulę....potem toczyła się...toczyła iiiiiii jebudud!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@ha, obrazek dla Ciebie, nieco zmniejszony, bo jak sama widzisz, coś się ze stronką dzieje, gdy awatar jest za duży:

Wrzuciłam dziekuje.. przepraszam, że nie zauwazyłam, ja używa Firefoxa i nie miałam problemów ze stronami.

a przy okazji pochwale się...Dziś u nas szprycują... przyszli troche wcześniej nież sie zapowiadali bo sie boją że nasza teriva będzie powoli schła...i wczoraj do 1 w nocy uwijaliśmy sie z zabezpieczaniem poddasza.

Mówie wam .. jak fajnie na działeczce w nocy.. zabki kumkały .. tak do 22 potem już tylko cykanie było słychac..

aaaa wiecie... wyszłam na chwile z domu z mężem na schody pooddychac czystym powietrzem ( bo w domu pelno pyłu) a tu nam jakies kopytne cóś przebiegło niedaleczko.. ciemności egipskie wiec nie wiem co to .. ale na sarny stawiam. jak myslicie?

och.. jak by sie chcialo tam juz mieszkać a to tyleeeee czasu jeszcze i roboty.

 

a teraz mój salon wygląda tak http://piekielko2006.republika.pl/foto/jaskinia.jpg

 

Pozdrówka

B@ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...