Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:wink: :wink: :wink: No pewnie jak na naszym podkarpackim forum tak fajnie to nie dziw że wszyscy chcą domy budować :p :p :p :p

 

Tylko kto teraz kupi nasze mieszkania ?Co z tymi cenami ,nasze jest w centrum,wiecie po ile się sprzedają???

 

Pozdrawiam wszystkich w końcu super pogoda tylko na działce jezioro ,a w naszej piwniczce pod schodami 30 cm wody i żabka sobie pływa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witajcie znowu, jak problem to do grupy podkarpackiej :p

1. szukam ekipy co mi zrobi ogrodzenie, z 3 stron siatka (pewnie z jakies 150m) z podmurówką (teren spadający w dół), najlepiej solidna, a nie za droga

2. potrzebuje też kostki brukowej i ekipy do jej położenia, plus może jakiś projekt jak to ma wyglądać?

 

z góry dzięki za Wasze polecenia, kończą mi robić elewację, ekipa dobra i solidna, więc można ją polecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni wyszło słoneczko i... grupa nadrabia zaległości budowlane! :)

U mnie nareszcie wysechł "tarasobalkon" i mogłem położyć papę przed wylewką. Teraz woda mu nie straszna. Za to ekipa wylewkowców przesunęła mi termin, ponoć maszyna nawaliła. 8)

No i zauważyłem podmoknięcie płyty gipsowej na suficie w łazience. Trzeba wyleźć na komin i looknąć co się dzieje. Ekipa wod-kan ostatnio przerabiała komin od kotła no i wiem czego tam mogę się spodziewać... :( Zaopatrzę się w kilka silikonów dekarskich i będzie ok. :-?

 

Pozdrawiam słonecznie wszystkich,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę

 

no cichutko tu jak makiem zasiał :lol:

wszyscy na budowie. a ja mam przerwę, płyta na garażu sie sezonuje. czekam na ekipę żeby strop na części domowej wylać. w sumie to przerwa taktyczna jest mi potrzebna i trochę i mojej inicjatywy jest w tym przyhamowaniu.

obecnie jeżdzę po firmach handlujących pokryciami dachowymi, rozgryzam różnicę cenową między blacho dachówką a dachówką betonową. dach w sumie niezbyt skomplikowany - podzielicie się jakimiś doświadczeniami?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałam rok temu to w dwóch miejscach usłyszałam ze dachówka cementowa lepsza jest od kazdej blachy. ja mialam fajna cene na dachowke (ceramiczna ) w Instalatorze Przeworsk (maja stronke internetowa) a o transport sie nie martwcie wozili mi do Rzeszowa wszystko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojrzewaja pierwsze truskawki ...

pierwszą (jak co roku zjem ostaniego maja ... to reguła)

co do tartaku to nie moge sie wypowiadac

czekałem krótko ale nie w rzeszowie

i bardziej opłacało mi sie kupowac drewno tartaczne (od desek) i zlecac pocięcie je na deski - tak ze sorry Wiola ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć calłej świcie podkarpackiego budownictwa

 

U mnie po stremu oprócz roboty jest i robota na domo-budowie- powoli bo jak krew z nosa idzie mi to moje docieplenia 3 z4-ech scian gotowe połozyć jeszcze grunt i tynkowac - wszystkie niedokończenia w srodku powoli nadrabiam a z nowosci tyn dekoracyjny se połozyłem w ganku (nie chciało mi się gipsować:)

Ktos z Was pytał o ogrodzenie - na kiedy to miałoby byc - pisac na PW

Co do porówniania balchy i dachówki cementowej - to tak jak auto cięzarowe z napędem na 2 i 4 osie:) - jak dach dostosowany do dachówki jasne ze cementowa - z blachy jeżłei mam coś polecać b dobrego to blachodachówka rukki pural-mat - mamy na to dobre ceny na naszej hurtowni - sprawa sie rozbija o to ze puralmat jest grubiej zacynkowany poliestrowany podwójnie no i co za tym idzie ma tez sporą gwarancję bo 15 lat

no i nowośc na rynku - to balex-metal maja ciekawą blachodachówke (gruba powłoka poliestru) zowie sie to ustrojstwo Spectrum Rustica http://www.balex.com.pl/index.php/spektrum_rustika - jak sie komus podoba takie cosik polecam. jak juz wspominałem wcześniej jakby ktos szukał ekipy do dachu - docieplenia lub poddasza piszcie śmiało - nie bede sie przeciez tu narzucał co chwileczke:)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

dzisiaj w końcu przywiozłem na działkę więźbę i deski szalunkowe kupione prawie 3 miesiące temu.

pogoda piękna, zbieram oferty dachowe tzn. pokrycie, akcesoria, okna dachowe, kominki went. i system rynnowy razem wzięte. raczej będzie blachodachówka ze względu na masę...dokładam ciężaru w postaci drugiego stropu zamiast gk i wełny i nie chcę przesadzić...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zowie sie to ustrojstwo Spectrum Rustica ...

ładna

cena to pewno okolica 30 zł/m2 ?

 

Bogus - jaki gatunek masz drewna - pytam bo jesli sona to musi byc szybko okorowana (robak) i złozona na przekładkach (bo sinieje)

jodła lubi byc znów przyciśnieta bo ją kręci

(ja tez teraz robie przy drewnie)

strop jakiej grubosci masz zaprojektowany i ile stali na całość wejdzie ?

 

wreszcie na pogode nie mozemy narzekac - i noce zrobiły sie ciut cieplejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby wreszcie slonce nas polubilo, bylismy zablokowani przez deszcze :roll:

ale zawitalo w okolice Krosna slonce i WRESZCIE zalalismy fundamenty!!! :wink: CUDOWNIE!!! Widac juz po konturach gdzie bedzie kuchnia, korytarz itd... (tak chcielismy sie tylko pochwalic :oops: ) Czy Was tez tak cieszylo wylanie fundamentow??? Stwierdzamy, ze najgorsza robota jest w ziemi...

Pozdrawiamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...