Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

pewno głupie pytanie ...

czemu nie wolicie byc w Chorwacji tylko "na" ...?

sorry za skojarzenia ... :-?

Ojjjj Brzoza! Szczegółów się czepiasz :D. Z tego co doczytałąm na forum o chorwacji to obydwie formy są poprawne - jest tam caaaały wątek na ten temat. Tutaj masz gorącą dyskusję na ten temat:

http://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=15480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupę.Troszkę zabiegani jesteśmy ,nie wiem jak wy radzicie sobie z budową i tym wszystkim bo ja cały dzień jestem poza domem a jak już wrócę to dzieciaczki śpią - niedługo pewno zaponą jak tata wygląda :o

Wieści z budowy takie, że będziemy jutro na głowie stawać żeby zdarzyć strop zalać ale nie wiem czy sie uda :roll:

 

A co do ekipy to moja taka sprawdzona a dziś na kominie murowanym na pełną fugę prześwity na wylot zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno głupie pytanie ...

czemu nie wolicie byc w Chorwacji tylko "na" ...?

sorry za skojarzenia ... :-?

Ojjjj Brzoza! Szczegółów się czepiasz :D...

Baru - zartowałem :p

...A co do ekipy to moja taka sprawdzona a dziś na kominie murowanym na pełną fugę prześwity na wylot zauważyłem...

był moment, murowałem z murarzem /parter/ komin dopuki sie nie przekonałem ze robi dokładnie

inna sprawa, ze pracował u mnie na dniówke a nie akord i nie miał interesu aby przyspieszac i robic niedbale ...

raczej "szanował" robote

 

DAFIT - dzieki za fotki

siano zążyłes skopic przed burzą ?

:wink:

 

u mnie dośc nieźle polało ... i te wyładowania dały popalic tak ze padł internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Brzoza - dopiero dzis wlazłam na net - od chyba zeszłego piatku i niestety wczoraj moj tato dał śmieciarzom w łapę i 20 worków ze styropianem poszło do śmieciarki. Bede miała jeszcze troszkę ale to juz bedzie niewiele.

 

Ja miałam taki młyn ostatnio ze cos okropnego. Musialam w 2 dni wyprowadzic sie z mieszkania do rodzicow a zaraz po tym pojechałam z moja klasa na 2 dni na wycieczke. Dopiero dochodze do siebie.

A na budowie robi mi sie podbiciówka.

 

Donan - jak tylko zainstaluje skypa to sie odezwe. A widzisz z tym betonem to ciekawe musze przeliczyc na ile mnie skubnęli.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Brzoza - dopiero dzis wlazłam na net - od chyba zeszłego piatku i niestety wczoraj moj tato dał śmieciarzom w łapę i 20 worków ze styropianem poszło do śmieciarki. ...

trudno

Poradźcie czy coś się da teraz zrobić z tym kominem, żeby w przyszłości sie nie cieknął .Poprawić fugę czy co zrobić? :-? ...

jesli przeswituje i brak jest zaprawy - trzeba zaprawe /fuge/ uzupełnic

 

 

 

Roger Guerreiro znów ratuje honor Polaków ...

strzelił gola Austriakom i prowadzimy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety - trener zamiast wpoic naszym graczom czysta gre

wpoił im gre faul ...

to miała byc recepta na ostro grających Austriaków ...

i ta gra faul sie zemsciła

karny w ostatniej minucie - i mamy remis, który jest porażką

moze to i dobrze ze polska TV nie trasmituje tej zenady ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj smutny ten dzisiejszy poranek. :(

Sędzia przesadził (bo faul był) bo gdyby to gwizdali to wyniki meczów oscylowały by w okolicach 25:23!!!

Ale nie szukajmy winy u sędziego!!! Grając z Austrią (przy całym szacunku do nich) nie można sobie pozwolić na taką końcówkę a o pierwszych 25 minutach meczu to nawet nie wspomnę. Ja się wtedy wstydziłem za tą drużynę!!!

No i sędziowie "podarowali" nam bramkę - Roger był na spalonym!

 

"Najlepszy Niemiec to Polak, najlepszy Polak to Brazylijczyk! Koniec Świata!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj smutny ten dzisiejszy poranek. :(

Sędzia przesadził (bo faul był) bo gdyby to gwizdali to wyniki meczów oscylowały by w okolicach 25:23!!! ...

zgadzamy sie ze faul był (tam było 2 faule obopólne faulowany był jednoczesnie Bąk) lecz sędzia zauwazył tylko jeden z nich

http://jutub.wordpress.com/2008/06/13/polska-austria-rzut-karny-howard-webb/

 

mamy jeszcze jeden mecz przed soba i mysle ze juz na spokojnie ocenimy forme Polaków

czy maja własny styl ...

czy jest to tylko chaotyczne walenie głową w mur ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza

siana nie kopiłem bo to nie moje :) a to co bylo u mnie to przenioslem na sasiednia dzialke bo mi nie potrzebne a tam sobie ktos to zabierze

 

u mnie dzis maja kleic pape a od pon zaczynac fundamenty, nie bylem na dzialce i nie wiem czy wogole cos robia, mam nadzieje ze goscie pracuja bo mam jeszcze 2 tygodnie a chce zrobic slepa wylewke,

 

co do meczu to Polacy sie nie popisali, 2 polowa byla nawet ok, teraz musza wygrac 4:0 z Chorwacja a Niemcy musza przegrac, sytuacja nie realna ale zobaczymy, ja bede trzymal kciuki do konca

 

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowicjuszem - etap: kawał gruntu i ,,mam marzenie" :wink:

Szukam architekta z Rzeszowa lub okolic, który za rozsądną cenę poprowadzi papierkową robotę od zera do pozwolenia na budowę.

Pierwszy do którego trafiłam krzyknął 12 000 +vat

 

Czy możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to cena za projekt + dokumenty?

 

Nie polecam na pewno biura, które prowadzi pan Bartosz nie pamiętam nazwiska -przedstawiciel Archonu w Rzeszowie. Oskubie do żywego..

 

To cena za:

1. Mapa-1200-1500

2. Geologia-1500-2000

3. Adaptacje-2000-3000 +gosp.500

4 .Projekt zb. gaz.-1500

5. Projekt oczyszczalni-1500

6. Projekt elektr.-1500

7 .Wyłaczenie-500-700

razem- 12 000 + 22% vat

Za projekt oczywiście płacimy osobno :roll:

Pan Bartosz? To chyba Biuro Projektów na Kopernika w NOT?

Brałam go pod uwagę. Dziękuję na info.

Architekt od mojego cennika też jest przedstawicielem Archonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę kogoś nie polecić i to z czystym sercem :oops: .A co do ceny to chyba zdeczka wygórowana my płaciliśmy za komplet papierów od warunków zabudowy przez zud i pozwolenie na budowę i projekty branżowe 3.5 tys

Dobre i cokolwiek. Wezmę ich drogą eliminacji przez odrzucenie niepolecanych :D

A mówiąc serio też zaczyna do mnie docierać, że cena jest zbyt wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...