Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słoneczko - to ja wiem, ino, że tak się wysyłało i nie mogło wysłać, że zostawiłam kompa włączonego i poszłam spać.

A teraz lukam i widzę, że są dwa - chciałam skasować, ale Wiola już się dopisała i d... blada.

PS. Nie zmieniaj tematu - daj odpowiedź na zadane pytania :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......................

No ale czytam, jak coś wiem - to się odzywam..............

Skoro na psy zeszlo,to moze wiesz gdzie mozna zostawic psa na 7-10 dni?Zaznaczam,ze okropnie strachliwego :( .

 

A co do budowy to #%$>>>*&^%##$@ ...Min wlazla nam kuna.Wiem,wiem niektorzy kaza sie zaprzyjaznic.ALe przyjazn to dzialanie w dwie strony a narazie z tej drugiej strony dobrej woli nie widze.To jakis mit,ze:masz kune nie masz gryzoni! u mnie po uprawach stada grasuja a ta(te) znosza na strych jaja i kawalki drobiu od sasiadow,brudza tym w konskim sianie,a teraz zajely jeszcze dom,zas....y podlogi i wlazly w welne! Nie dosc im ,ze pozwalam im grasowas w sianie! a co mam powiedziec koniowi kiedy bedzie sie krzywil,ze ma w sianie skorupy jaj?

 

A mial ktos taki przypadek,ze zakupil za ciezkie pieniadze gresy i terrakoty a do kotlowni zwykle plytki z przecena i to jeszcze pozagatunkiem i teraz to wlasnie kotlownia jest najladniejszym pomieszczeniem w domu??? :evil:

 

Ludzie!Dajcie se spokoj z budowaniem,poogladajcie seriale,kupcie akwarium i cieszczie sie ogrodkiem ziolowym na parapecie.Na co Wam zszargane nerwy przez zamorowane wejscia,latajace wlazy,dylematy nad wyzszoscia swiat takich nad innymi i na domiar zlego ( #@%$#&^%%%*&^ ) kunami!

 

Pozdrawiam . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie! :lol: :roll: a może to rodzeństwo? :wink: nie zgubił Ci się któryś? 8)

 

P.S. to w sprawie kota

wszelki duch Pana Boga chwali ... To TY Osowa ? :o

musze sie uszczypnąc, ze nie snie ...

gdzies Ty była jak Cie nie było ? :o

 

mam nadzieje, ze juz mieszkasz ...

pozdrówka :)

 

Farida co do kun, to serdecznie Ci wspołczuje

miałem kune w czasie budowy i wtedy mi to nie przeszkadzało bo była grzeczna - u mnie nic nie kradła tylko u sąsiadów ...

jak sie przeprowadziłem to mój pies sie na Nia zawziął i nie dawał Jej zyc doputy dopuki sie nie wyprowadziła

wszędzie Ją znalazł gdziekolwiek by sie nie schowała i szczekał tak uporczywie, ze Ona prawie wogóle nie spała ...

wreszczie nie wytrzymała ... i odeszła

co do płytek odpadowych równiez sie zgadzam

kupiłem odpadowe resztówki hiszpańskiej terrakoty a kolega ładnie je skomponował na wzór rzymski i wyszedł cymes

 

niedługo i ja będe miał koty do rozdania - jakby ktos reflektował ...

a pogode mamy pod psem ostatnio :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!!!

 

mam dość tej pie@#$@#$% pogody. poniedziałek obsuwa bo padało, wtorek skończyli szalunki a ja impregnację więźby; dziś mieli zbroić a jutro lać- jednak przez to #$%^# #$%$##% @#$$##@ lecące z nieba budowa stoi, beton przebukowany na następny dzień, a pogodynka zapowiada że jutro wcale lepiej nie będzie.

wczoraj zabiłem telefon- nie wytrzymał kąpieli w impregnacie!!!

interesowałem się już oknami i mam zapytanie: dawać nawiewniki w oknach na parterze? wentylację będę miał tradycyjną grawitacyjną. czy sama mikrowentylacja da radę?

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....................... mój pies sie na Nia zawziął i nie dawał Jej zyc doputy dopuki sie nie wyprowadziła

wszędzie Ją znalazł gdziekolwiek by sie nie schowała............

 

Masz jeszcze tego psa??? Chetnie wypozycze.A moze te koty nauczyly by sie od psa tej sztuki! Jesli ja posiada biore wszystkie!

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelki duch Pana Boga chwali ... To TY Osowa ? :o

musze sie uszczypnąc, ze nie snie ...

gdzies Ty była jak Cie nie było ? :o

 

mam nadzieje, ze juz mieszkasz ...

pozdrówka :)

 

 

jak mnie nie było, jak byłam? ;) tak, tak, mieszkam, co prawda jeszcze ciągle na budowie, ale już, już! zjarzyj pod link pod podpisem - jeśliś ciekaw jak :)

 

pozdrówka, a jakże! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie sie okociła za szafą ...

 

... interesowałem się już oknami i mam zapytanie: dawać nawiewniki w oknach na parterze? wentylację będę miał tradycyjną grawitacyjną. czy sama mikrowentylacja da radę?

pozdrawiam!

 

Bogus - pouczający jest w tym względzie dziennik budowy alicjanki

opisuje w nim jak w zimie wieje u niej przez nawiewniki, o ile stopni było zimniej w wykuszu i jak je pozaklejała taśmą klejącą

 

jak mnie nie było, jak byłam? ;) tak, tak, mieszkam, co prawda jeszcze ciągle na budowie, ale już, już! zjarzyj pod link pod podpisem - jeśliś ciekaw jak :)

 

pozdrówka, a jakże! :D

toz to w pałacu mieszkasz !

z tym z tym byciem - niebyciem to musiałem cos pokickac ...

zdawało mi sie ze Cie nie było - a Ty byłaś ...:wink:

 

w nocy przeszło conajmniej z 10 ulew ... z rana dwie

przydało by sie koło południa jakies oberwanie chmury

a swoją drogą kaczkom to dobrze, nawet w zimnej wodzie im staje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no i masz ; beton zamówiony na poniedziałek, a miał być lany we czwartek!!!

cieśle czekają mieli być w przyszłym tygodniu. kurde mam od początku budowy już prawie 2 tygodnie obsuwy - wg. mojego harmonogramu :lol:

na październik zamówieni tynkownicy, na wrzesień elektryk i hydraulik- jeszcze nie wie ale mi podobno nie odmówi :D

 

idę spać, dziś ekipa ma wolne bo polewa a praca została tylko na zewnątrz.

no i muszę kuknąć do ZE co z moim prądem, bo przyłącz wykonany niemal 3 tyg. temu a licznika nie ma i nie dzwonią.

 

co do nawiewników to chyba masz rację brzoza- póki co dołożyłem wentylacji, tak żeby każde pomieszczenie miało ją- najwyżej zaslepię!

pozdrawiam życząc ładnej (bez pie@#$$#$ deszczu) pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pozdrawiam życząc ładnej (bez pie@#$$#$ deszczu) pogody.

na dzis - popadały ogórki i pomidory gruntowe, zaraza niszczy ziemniaki , pękaja od deszczu owoce w sadach, zniwa przesunięte, pszenica powalona

połamane gałęzie i poprzewracane pnie

skala zniszczeń moze być wyższa bo komunikaty meteoroliczne ostrzegają, ze tej nocy moze spaśc u nas nawet 50 l na 1 m2

to moze byc pamietna noc ...

na razie nie ma czym oddychac, powietrze przesycone jest wodą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...