Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ludziska!

Powiedzcie mi ile kosztuje drut zbrojeniowy teraz? I gdzie go mogę zakupić w rozsądnej canie?

Proszę się nie śmiać ani nie dziwić - w końcu będziemy taras robić no i trza zakupić. I jeszcze beton - B20 - coś koło 6 m3 mi potrza - z pompą - gdzie zamawiać, ile się buli i takie tam...

Dafit!

No to gratulki :lol:

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska!

Powiedzcie mi ile kosztuje drut zbrojeniowy teraz? I gdzie go mogę zakupić w rozsądnej canie?

Proszę się nie śmiać ani nie dziwić - w końcu będziemy taras robić no i trza zakupić. I jeszcze beton - B20 - coś koło 6 m3 mi potrza - z pompą - gdzie zamawiać, ile się buli i takie tam...

 

Ja jestem świeżo po zakupie. Najtaniej wyjdzie w Centrostalu na Boya-Żeleńskiego, za 12 płaciłem coś koło 35 zł za sztukę 12-metrową.

Natomiast beton sprawdź w Styrobudzie z Trzebosi pod Sokołowem Młp. Ceny B20 nie pamiętam, za B15 płaciłem 290, już z pompą i transportem (za pierwszym razem, jak pytałem wołali 300 :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po zakupie. Najtaniej wyjdzie w Centrostalu na Boya-Żeleńskiego, za 12 płaciłem coś koło 35 zł za sztukę 12-metrową. ...

1 mb fi 12 wazy o,888kg

12 m x o,89kg = 10.68 kg

te 10,68 kg kosztuje 35 zł

czyli 1 kg kosztuje 3,27 zł

 

ja póżna wiosną w lokalnym składzie płaciłem ok 2,5 zł za 1 kg

wygląda wiec na to ze stal znów zdrozała ... :-?

 

na olimpiadzie znów pech ...

 

yuko sędziowie przyznali Mongołowi zamiast naszemu, wg sprawozdawcy eidentna pomyłka

 

jakiś spisek sędziów przeciw Polakom ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kruszon

A jak z transportem z tego centrostalu? Trza se samemu załatwiać czy wożą?

 

Płaciłem 60 PLNów, transport od nich.

Przetestowałem też Gór-Hut, ale drożej mają o około 5 zł na sztuce 12-metrowej. Wziąłem od nich w sumie trochę drutu, bo zależało mi na czasie i wożą w soboty (Centrostal nie), ale transport u nich też drogi, kierowca wołał 80 PLNów....dostał 70.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po zakupie. Najtaniej wyjdzie w Centrostalu na Boya-Żeleńskiego, za 12 płaciłem coś koło 35 zł za sztukę 12-metrową. ...

1 mb fi 12 wazy o,888kg

12 m x o,89kg = 10.68 kg

te 10,68 kg kosztuje 35 zł

czyli 1 kg kosztuje 3,27 zł

 

Brzoza!

Jak zwykle można na Ciebie liczyć. Dzięki!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja z innej beczki .Najpierw gratulacje dla nowostraconego

A teraz z tych co już tynkowali kład ktoś może elewacje w beżu .My tak wybraliśmy beż w greinplastcie że pomalowane otynkowane kominy są łososiowe :roll: Jakby ktoś miał beżową elewacje i pamiętał numer tegoż koloru to chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...