Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

... niestety, Kut#s Jeb#$y dał dziś również o sobie znać i dekarze nadal czekają na poprawę pogody ...

 

od wczorajszego popołudnia zaczeła sie kalendarzowa jesień ...

do wczoraj teoretycznie było lato ... niestety przez Kut#sa Jeb#$nego czułem sie jak pod koniec listopada ...

 

p.s.

sam jestem ciekaw skąd pochodzi ekipa do tynków - tak przez wszystkich chwalona /ewenement :o bo na ogół inwestorzy najbardziej psy wieszaja na tynkarzach ... /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co do deszczu - popieram Brzozę - nazwa jest w sam raz :x.

A jak chciałamniebudowlanie - w hodowli znajomego nastąpił wyjątkowy urodzaj - sucz urodziła 14 maluchów. Jeżeli ktoś chciałby piesa - takiego jak moja Nadia - czarnego teriera - zapraszam na stronkę: http://www.czernysz.pl/

Ale z góry mówię i powtarzam do znudzenia: to nie jest pies do mieszkania na polu - w kojcu, budzie czy innym takim, mimo swojego futra. Musi być blisko człowieka. Mimo swoich gabarytów naprawdę nie zajmuje dużo miejsca - najszczęśliwszy są wtedy, jak może uwalić sie pod nogami ukochanej pańci/pana i sobie chrapać. Nie potrzebuje również tak dużo ruchu (wręcz w czasach szczenięcych młodzieżowych jest niewskazany) jak on-ki - wiem, bo przedtem miałam psicę on-kę.

Rasę polecam, ale pasjonatom, którzy chcą mieć psa i są w stanie poświęcić mu trochę czasu - szkolenie jak są szczeniakami i dorastają (ale to przecież dotyczy każdego psa) i pielęgncja sierści: czesanie, kąpiele (ja kąpię Nadię 1 na m-c, półtora, niestety szampony i odżywki dla czarnej są zdecydowanie droższe niż moje :lol: ) no i strzyżenie.

A tutaj zdjęcie mojej najmłodszej córki (bliźnięcia młodszego) Justynki z Nadią (dwa miechy nie strzyżoną):

 

http://89.149.242.190/dev275/0/349/134/0349134953.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe.

Ja tylko na chwilke ze sprawa.Czy ktos z budujacych Bieszczadnikow(okolice Leska) nie oczekuje jakiegos duuuzego transportu "ze swiata"?(to znaczy minimum z Sanoka,Krosna ew.Brzozowa czy Rzeszowa?

Codzi o to,ze potrzebuje przywiezc z okolic Leska bardzo duzy ladunek( mniej wiecej star) i chetnie podziele sie kosztami transportu.

Moze ktos z okolic Leska zna przewoznika jadacego w kierunku Rzeszow,Krosno bez ladunku? Prosze na priv .

 

Pozdrawiam i nie psioczcie juz na ten deszc! Taki jego psi los- musi swoje odlac :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

elektryki działają a Kut@s Jeb@#y dekarzom wejść nie pozwolił.

co do ekipy tynkarzy to dokładnie nie wiem skąd są- nie widziałem ich na oczy tylko ich robotę. znam ich tylko (podobnie dekarzy , tak było zanim weszli z cieślami) z kontaktu telefonicznego :D cena to podobnie jak pisze wiolasz.

nie muszę mieć kontaktu osobistego z wykonawcą przed robotą, załatwiam na telefon- czasem wystarczy że znam dobrze kogoś kto go zna.

pozdrawiam wszystkich zwłaszcza przyjaciół czyli wrogów Kut@sa Jeb@#ego!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem z tą brzydką nazwą miłego deszczyku....

 

Dla odmiany więc powiem jak w moich okolicach starzy gospodarze w takich sytuacjach mówią: "Bozia dłużej na ziemi gospodarzy - wie co robi".

 

A swoją drogą jaki ten polski język walnięty .... na mały deszcz mówi się "deszczyk" a na umarłego co leży na deskach mówi się "nieboszczyk" a powinno być chyba zupełnie odwrotnie :)

 

Ja mimo takiej aury nadbitkę pomalowałem dwukrotnie i przybiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam nadzieje ze nie jestem natrentym powtarzajacym te same pytania osobnikiem ale szukam ekip budowlanych do rozpoczenia budowy od stanu zero do stanu surowego zamknietego. Chcielibysmy zaczac w kwietniu 2009 i skonczyc najpozniej przed zima.

 

Jakby ktos mial namiary na solidne ekipy bardzo prosze o kontakt.

 

Dziekuje.

 

Moj projekt do delikatnie przerobiony Filemon BG

 

LINK: http://www.projekty.ign.com.pl/index.php?p=detail&id=392

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Wojteku

 

spróbuj tych

...

1. Stanislaw Książek, Niedźwiada

2. Kopala Andrzej,

3. Laska Alfred,

4. Misiorek Adam, wszyscy tez z Niedźwiady

 

5. Czeslaw Góra

6. Zygmunt Bąk

7. Czesław Piskadło, wszyscy z Brzozowa

 

--

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

Z.

 

budowa w Rzeszowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek u

Proponuje pozycje nr 6

Moje zdanie jest takie, że nawet polecana ekipa a nie pilnowana i robiąca w pośpiechu popełnia błędy. Nasi murarze owszem słowni ale bez wpadek się nie obeszło popieram również stare już forumowe stwierdzenie że każda propozycję wykonawcy trzeba przemyśleć bo on szuka skrótów dla siebie a rzadko idzie to w parze z dobrem inwestora :roll: :roll: :roll:

Zdjęcia z pracy w dzienniku albo zapraszam do nas na działkę

 

 

 

:p :p :p :p :p :p W końcu mamy słońce :p :p :p :p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa w Rzeszowie na ulicy Krakowskiej zaraz jak sie wyjezdza na Krakow. Bardzo fajna lokalizacja bo blisko do miasta. Obecnie z malzonka mieszkamy w Londynie i myslelismy wczesniej o kupnie mieszkania ale przez te ceny oraz fakt ze mamy blisko dzialke stwierdzilismy ze lepiej bedzie sie wybudowac. Bedziemy sie tym wszystkim starali kierowac "na odleglosc" wiec bez dobrego kierownika budowy ani rusz plus rodzice beda dla nas robic za "inwestorow zastepczych". Czy moglibyscie moze podac mi w takim razie namiary na priva do pana z bramki nr 6 :lol: ? Sniezynka? z gory WIELKIE dzieki :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy są jakieś przeciwskazania żeby na przełomie października i listopada jak bedzie dobra pogoda i nie bedzie minusowych temp. ocieplic fundament styrodulem ?? zeby zdazyc przed zima

 

pozdrawiam

DAFIT

 

wg mnie - żadnych

 

choć gdy sie słucha długoterminowych prognoz pogody - skóra cierpnie ...

 

 

p.s.

piątek 12 września 2008 07:57 - Amerykanie zbombardowali Pakistańczyków http://www.dziennik.pl/swiat/article235880/Amerykanie_zbombardowali_Pakistanczykow.html

 

poniedziałek 22 września 2008 11:13 - Pakistan strzela do Amerykanów

http://www.dziennik.pl/swiat/article240886/Pakistan_strzela_do_Amerykanow.html

 

28 wrzesnia - dziś Pakistańczycy uprowadzili zakładnika

http://www.dziennik.pl/foto/article244177/FR_psta.html

 

pisze to dlatego bo Pan Prezydent moze pomylic fakty /tak jak "zgrabine zapomniał" o napadzie Gruzjii na Osetie/ tak znów moze ronic krokodyle łzy "za biednym Polakiem spod Krosna" uprowadzonym przez tych "niedobrych" Pakistańczyków ...

a tam trwa wojna, amerykańskich wasali traktuje sie jak wrogów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...