Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Taki ładny dzionek :p

To dla podtrzymania dobrego nastroju coś wesołego zapodaje

 

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN

 

Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:

 

DZIEŃ PIERWSZY

1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU?

Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją.

 

2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH?

Dyskusja.

 

3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ.

Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów.

 

4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU?

Debata panelowa z udziałem ekspertów.

 

5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA

Linia pomocy i grupy wsparcia.

 

6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY

Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania.

 

7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA

Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego.

 

 

DZIEŃ DRUGI

 

1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ?

Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne.

 

2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA.

Prezentacja PowerPoint.

 

3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ.

Wspomnienia tych, którzy przeżyli.

 

4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI.

Gra na symulatorze.

 

5. DOROSŁE ŻYCIE - PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A

TWOJĄ PARTNERKĄ

Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról.

 

6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH.

Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.

 

7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE?

Dostępni indywidualni psychoterapeuci.

 

8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY?

Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś namiary na miejsca gdzie można kupić bloczki betonowe (na fundamenty), okolice Łańcuta lub Leżajska. Ja znalazłem firmę CJ BLOK (Łańcut). Czy są jakieś inne?

 

Wg mnie CJ Blok są bardzo dobre. CJ BLok to producent z Rudnej Małej. Ja kupowałem w Dom Bud w Żołyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych forumowiczów,

 

nie mogłam znaleźć czarnej listy wykonawców z Podkarpacia, więc wpisuję na forum grupy podkarpackiej ostrzeżenie przez firmą" perfekt", której właścicielem jest Wiesław Papucin z Bojanowa, firma działa w okolicach Stalowej Woli, ale robiła u mnie tynki w Warszawie i wiem, że budowali dom w Krakowie, którego nie skończyli, pewnego dnia spakowali się i odjechali :roll:

tak samo było u mnie z tynkami, robili tynki tradycyjne cementowo-wapienne zewnętrzne i wewnętrzne, po 6 tygodniach ociągania się z robotą nie dokończyli tynkować spiżarni i garażu i jeszcze jednego technicznego pomieszczenia i stwierdzili, że już jadą do domu, i skończą jak wrócą do nas za miesiąc robić gładzie i ocieplenie poddasza, oczywiście nigdy juz nie wrócili, nam przez to wykończeniówka domu opóźniła się o 3 miesiące, dla tych co maja kredyt to wiedzą co to znaczy :evil:

facet zwodził nas do ostatniej chwil przekładał termin przyjazdu o dwa miesiące i oczywiście nie zadzwonił, że nie ma zamiaru przyjeżdżać, do tego tynki wykonane przez niego wołają o pomstę do nieba, kafelkarze powiedzieli, że tak wykonanych tynków to już kilka lat nie widzieli, :evil:

część „krzywizn” była widoczna gołym okiem i na nasze upomnienie, ze tutaj jest krzywo majster wzruszał ramionami :evil:

 

przestrzegam przed Wieśkiem Papucinem i jego firmą perfekt, dla mnie nazwa tej firmy kojarzy się z jednym PERFEKCYJNIE POTRAFIA SPI……

 

dla przykładu jedno zdjęcie "prosto otynkowanego sufitu"

http://images29.fotosik.pl/273/e46f1e9cb530531e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czym najlepiej zagruntować świeże tynki? czy emulsją z wapnem, czy też lepiej czymś innym?

 

ale była dzisiaj burza! taka typowo letnia...

u mnie tez grzmiało i błyskało ...

jestem zwolennikiem białkowania natychmiast po zakończeniu tynków

(kiedy sa jeszcze w miare swierze)

pędzlem strąca sie luźny /osypujacy sie / piasek

a wapno ładnie zaciąga drobne nierówności

zaczyn rzadki /mała ilośc wapna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś

 

jestem zwolennikiem niemieszania wapna z emulsją /owszem dawniej kiedy wapno było stosunkowo tanie a emulsja stosunkowo droga dodawano do wapna 20 % emulsji - po to aby wapno mniej sie scierało ze scian/

aby wapno było bardziej "płynnie", łatwiej sie rozprowadzało można dodac 100 gram pokostu lnianego na wiadro wapna i dobrze wymieszac

natomiast drugie malowanie wykonac rozwodniona emulsja /50 % - 50 %/ z wodą - jako grunt pod własciwe malowanie

tą emulsją która bedziemy malowac ostatecznie

czyli jak dekoral to do końca a jak tikurilla to do końca tikurilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem wpadam tu na chwilę z dwoma ogłoszeniami. Zarobiony jestem to i czasu mi brakuje na forum - ale jak się zima zacznie :) to posiedzę trochę

 

1. Jest kostka 10 cm gr holand szary (czyli prostokąt) w dobrej cenie do odebrania w Bachórzu. Jak coś to prosze pisać

 

2. Potrzebna mi (może komuś została) dachówka robena średzka brązowa - zwykła połaciówka ok 10 sztuk - jak ma ktos na zbyciu tez piszcie.

 

Dzięki sliczne pozdrawiam całe towarzystwo te stare i te nowe.

 

Pozdrowienia

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem wpadam tu na chwilę z dwoma ogłoszeniami. Zarobiony jestem to i czasu mi brakuje na forum - ale jak się zima zacznie :) to posiedzę trochę

 

1. Jest kostka 10 cm gr holand szary (czyli prostokąt) w dobrej cenie do odebrania w Bachórzu. Jak coś to prosze pisać

 

2. Potrzebna mi (może komuś została) dachówka robena średzka brązowa - zwykła połaciówka ok 10 sztuk - jak ma ktos na zbyciu tez piszcie.

 

Dzięki sliczne pozdrawiam całe towarzystwo te stare i te nowe.

 

Pozdrowienia

 

Sebo8877

 

no i tyle go było :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...