Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witamy forowicze!!!

Dlugo nie pojawialismy sie na forum...i mamy sie czym pochwalic :D otoz nasza "sarcia" juz stoi :wink: WRESZCIE!!! Bo wszystkich trudach i znojach, po problemach z pogoda...itd. w tym tygodniu bedziemy robic strop, a potem plyta.... :D

Pozdrawiamy!!!!!

 

czy wasz dom to moze ten?? zastanawiamy się nad nim

SARA 129.7 m² + garaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

chodzą słuchy, ze Cesarz Japonii dlatego nie przyjął naszego

prezydenta - poniewaz popiera Platforme ...

 

i pojawiają sie obawy aby nie powtórzył sie scenariusz z Gruzjii ...

tzn. poniewaz kolejnym krajem podrózy jest Korea aby Koreańczycy z południa nie wywieźli naszego dzielnego Pana Prezydenta nad granice z Koreą Północną ...

 

a z nowości - dochodze do 100 % realizacji moich planów budowlanych na ten rok - z powodu sprzyjajacej pogody (wokół zielono, trawka jak na wiosne, zadnego błota, nawet przymrozków ostatnio nie ma ...:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnie ...

szacuje miedzy 300 a 600 PLNów

ja płaciłem 330 - ale to juz 3 lata temu, geodeta troche "krajan", a pomiaru dokonywali stazyści na praktykach

 

Dziękuję!

Znając moje "szczęście" to krzykną mi z 8 stówek. :)

Ale przynajmniej już wiem czego się spodziewać.

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje i argumenty ZA. A jak masz kładzione wykładziny - bezpośrednio na beton?

Tak, bezpośrednio, z tym, że samą wylewkę malowałam ze trzy razy czymś tam - nie pamiętam jak się to zwało - w takich dużaśnych butlach to targałam, żeby się wylewka nie ścierała.

A wykladziny specjalnie wybraliśmy takie na grubym filcu od spodu. Przy ścianach mamy listwy przypodłogowe z voxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Medyce kolejny dzien pałowano

" ... ZOMO! Bandyci! - skandował wzburzony tłum, kiedy przed północą 60 policjantów uzbrojonych w pałki i strzelby zaczęło spychać protestujących z drogi. W ich stronę posypały się kamienie, butelki i patyki.

 

- Ratunku, stratują nas, zabiją - lamentowała kobieta uginając się pod naporem kordonu.

 

Niektórzy mężczyźni, co sił w nogach i pięściach uderzali po przeźroczystych tarczach z napisem "policja”. Wywiązała się trwająca kilkadziesiąt minut regularna bitwa. Starcie wygrała policja ..."

 

policjanci, którzy dorwali tzw. "mrówke"...

 

http://www.nowiny24.pl/images/protestmrowek/teaser.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Robił ktoś z Was ostatnio inwentaryzację powykonawczą budynku (geodeta)? Ile to może kosztować?

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

 

Warto przy okazji zrobić inwentaryzacje mediów za to też doliczają .tzn

u mnie gaz i prąd zrobily zakłady ktore to wykonywały.

Natomiast wodę i kanalizację robiliśmy sami, tak wiec geodeta musi to nanieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kleju - nie wiem

ale wiem, ze wczoraj były imieniny Saby - czyli suki Dorna

suce zyczymy sto lat !

 

wiosennej pogody mamy ciąg dalszy i choc troszke pada trawka slicznie sie zieleni - zyc nie umierac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

pogoda rzeczywiście piękna. wczoraj pracowaliśmy nad doprowadzeniem posadzek do porządku. gryzarka do betonu okazała się bardzo pomocna.

 

wczoraj również zainstalowano nam drzwi frontowe...tyle że zastępcze. producent wykonał już 2 szt. drzwi- żadne nie spełniły zamówienia, czekamy na trzecie wykonanie- mając nadzieję że w końcu się uda :evil: dostawca robi co morze - mamy nadzieję; najprościej byłoby ich odpuścić, zwłaszcza że jeszcze im nie zapłaciliśmy- ciekawe co powiedzą na nie płacenie przez okres równy opóźnieniu w wykonaniu umowy? :lol:

 

kamień z serca, prezydent szczęśliwie wrócił do kraju- uff- jeszcze brakowało by żeby coś się stało- bohater, kolejne pomniki, akademie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koreańczycy Południowi sie starali, wywieźli Pana Prezydenta na 38 równoleżnik czyli nad granice

ale cóż, kiedy Koreańczycy z Połnocy nie chcieli do niego strzelac ...

olali temat :-?

i tak jak w wierszu Broniewskiego

"... ze spuszczoną głową, powoli wraca zołnierz z niemieckiej niewoli ..."

wrócił nasz Pan Prezydent na tarczy ... :-? cesarz Go nie przyjał, samolot wpadł w turbulencje, na granicy nie dostał ani jednego strzała

 

tu w kraju feta - Dalaj Lama obsciskuje sie z Wałesą, Tusk slini Nicolasa Sarkozy, Sikorski - całuje Carle Bruni, a prezydent nie zdązył na te czułości ...

moze sobie teraz co najwyzej kota pogłaskac ...

co za pech

 

a mi w grudniu udało sie pomalowac elewacje

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę!

 

Czy myślicie, że wykonanie fundamentów w grudniu to zbyt duży hardcore ?

5 grudnia zalana została ława, 6 grudnia szalunki z płyt OSB, dziś mają być dokończone a jutro zalana ściana fundamentowa...

trzeba to jeszcze zaizolować docieplić i zasypać damy rade ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Szukam ok500 tanich pustaków suporekmoze wiecie gdzie w okolicahc Rzeszowa można je kupić, a może macie jakiś zbędne materaiły z waszej budowy i chcecie się ich pozbyć za rozsądną cennę, prosze o wskazówki z pozdrowieniami Sławek mój mail:[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...