Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie kochani!!! :D

 

Pozdrawiam serdecznie starych i nowych forumowiczów i chciałabym złożyć Wam serdeczne życzenia, aby w Nowym Roku świat był dla Was pełen ciepła, radości, przyjaciół, oraz żeby w Waszych domach nigdy nie zabrakło miłości i zrozumienia.

 

Jak byście mieli chwilkę, zajrzyjcie tu

http://forum.muratordom.pl/problem-na-scianie-dlugi-opis,t149089.htm

macie więcej doświadczenia więc może pomożecie :p

 

Pozdrawiam Agnieszka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listek heheh u nas Ksiądz się pyta do której chodzi a on do prawej bo lewa jest zapełniona hmmm :) tak u nas jest a sąsiedniej parafii widniej spis co i za co się płaci za wesele za komunie normalnie cennik hmmmm szkoda słów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , co do koperty i kolędy to w naszej parafii życzeniem proboszcza było nie obdarowywanie księży kopertami co też dziś uczyniliśmy , mam nadzieję że reszta sąsiadów też.

Podobnie w mojej parafi. Od 4 lat nie przyjmują żadnych datków w czasie kolędy.

u mnie jakies 4- 5 lat temu nie brali /mieli na czas koledy zaszywac kieszenie w kurtkach/ - teraz znów biora /inna grupa księzy/

 

p.s.

Zydków ogarnał amok, juz nie tylko bombardują cywilów ale zaczeli stosowac bomby fosforowe /zakazane miedzynarodowym prawem/

nie dość tego - tymi bombami zbombardowali budynki UNRY - organizacji pomocowej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuciłem okiem na te grzejniki - maja odpowiednie normy, atesty i cechy techniczne - wyglądają OK

natomiast co do uzytkowania - mysle ze ciezko będzie o miarodajne opinie - bo wyglada mi to na nowy wyrób który dopiero wkracza na rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki brzoza! na Ciebie zawsze można liczyć, pragnę jednak sprostować że znajomi je mają już ze 4 lata, udało im się zagotować wodę nie tylko w czajniku ale i kika razy w c.o. i nie nażekają- jednak jedni znajomi nie są miarodajni, wypowiedź kilku, kilkunastu to już coś na czym można opierać wiedzę! :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli powłoka jest solidna /farba sie nie łuszczy/ - ja bym je brał

jaka jest przykładowa cena pojedynczego grzejnika dł 1 m ?

 

p.s.

panele /kiedyś/ nie sprawdzały sie w blokach /tam gdzie panowało wysokie cisnienie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...