Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zaczynają nam murować ściany poddasza! Juppiiiiii :D W końcu coś się dzieje.

 

Do marketów budowlanych idę zazwyczaj już przygotowana przez wujka Google i o nic nie pytam :D . Taka jest prawda, że zanim upolujesz kogoś z obsługi, to już nie wystarcza cierpliwości na "wymianę doświadczeń".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ranek też deszczowy a w Jaworkach /tam gdzie wąwóz Homole/ sypie śnieg ... nie darmo przysłowie "do św. Ducha nie zdejmuj kożucha" czyli do jutra bo jutro Zielone Światki trzymamy kozuch pod ręką ...

..heh ale sie pochwale tez ...08.04.2009 - wylanie law ...wczoraj zakonczylem konstrukcje dachu ...a dlaczego pisze o tym dopiero dzis ....ha ...bo wczoraj zakonczylismy konstrukcje :p

danbeat

wyjątkowe tempo prac - wyrazy podziwu !

 

a w sondażach na europosła /Nowiny/ prowadzi Łukacijewska z PO i Kasprzak z PSL - ludzie jednak wyciagają wnioski, zmądrzeli ...

Prawybory do Parlamentu Uropejskiego z Nowinami. Łukacijewska przed Kasprzakiem ...

 

a dalej informuja Nowiny

Napieralski: Marian Krzaklewski to szkodnik

Filip Adwent - europoseł z Podkarpacia, nazwany został przez studentów Uniwersytetu Wrocławskiego obibokiem ...

 

 

Elcia1 - gratulacje !

 

witaj andy-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..heh ale sie pochwale tez ...08.04.2009 - wylanie law ...wczoraj zakonczylem konstrukcje dachu ...a dlaczego pisze o tym dopiero dzis ....ha ...bo wczoraj zakonczylismy konstrukcje :p

danbeat

wyjątkowe tempo prac - wyrazy podziwu !

 

 

iii tam ....;)

 

tak maly domeczek http://pic.leech.it/t/6f52e/1583874rzut0morig.jpg

 

w sumie 16 law :lol: -nie bylo problemu...latarka i do 22.00 tyczylismy...

mury - "bialy"59-ka z Cisa...-klopotu tez ...

ale ciesle mieli zagwozdek pare ...hehe...bo ciut przerobilsmy garaz : http://pic.leech.it/t/6e2c7/5b85fd362ef8323rz.jpg

 

i jakos ciesla po drugiej ( :) ) rzekl: "gospodarz ...eeep...jak 50 lat zyje to takiego dachum nie robil" ...hehe...

chyba uszczuple im wyplate z racji nabywania nowych doswiadczen...

 

@brzoza - dzieki za slowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

iii tam ....;)

 

tak maly domeczek ...

 

... w sumie 16 law :lol: -nie bylo problemu...latarka i do 22.00 tyczylismy...

...

 

toż to pałac !!! :D :lol:

ten kto to tyczył - zasługuje na medal !

w skórze ciesli nie chciał bym byc - - przy takim dachu szare komórki zajoba mogą dostac ... :lol:

agata353 - i mi sie podoba

a w GP Szwecji - tego nikt się nie spodziewał, wygrał młodzieniec z Rosji - Emil Sajfutdinow !!!

i to po raz drugi po GP Czech !!

takiego jakby Marma kupiła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u mnie "chłopaki" nie zwalniają mimo że pogoda kiepska... Muszę podjąć decyzję co do wymiarów okien i zastosowania rolet zewn. ( ściana trójwarstwowa ).

Chyba zdecyduję się na rolety od strony południowej i zach. na dużych oknach ( fixy ), typu Integro. Czy ktoś może polecić dobrego przyjaznego dla kieszeni producenta rolet z podkarpackiego. Znalazłem firmę "Myszka" ktoś testował na własnej skórze ???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić dobrego przyjaznego dla kieszeni producenta rolet z podkarpackiego. Znalazłem firmę "Myszka" ktoś testował na własnej skórze ???

Pozdrawiam.

 

Nie tyle producent co dystrybutor.

Są jeszcze Kotek, Mariot, Vertilux.

 

No akurat Pedzelito tu się wielce mylisz 8) bo ja akurat pracowalem jakieś 4 lata temu w firmie Myszka i produkcja rolet zewnętrznych była i jest do dnia dzisiejszego w Lubeni.

 

A ci pozostali + do tego Jomi, Lumina, Dops to własnie dystrybutorzy którzy od Myszki kupuja gotowy towar.

Największym producentem rolet na Podkarpaciu jest jednak firma Vertipol z Sędziszowa Młp. - ceny nieco wyższe, jakość porównywalna, tel. 74 56 550

 

A tak przy okazji jakby ktoś potrzebował do domku roletki materiałowe, żaluzje pionowe, poziome, siatki przeciw insektom to polecam swoje usługi, tel. 888 393 006 lub pisać na priv proszę. Materiałów mam do wyboru do koloru, każdy dla siebie cos znajdzie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...

 

"Myszka"... :cry:

coz ...

wyslalem zapytanie ofertowe...raz w lutym a raz w kwietniu...olali maila...totalnie...(moze to ja jednak jakis dziwny jestem....) przeszlo im kolo nosa jakies 16tys...

 

a co do "palacu" to @brzoza - nie "przeginaj"

 

;)

 

to tylko 140m2 bez poddasza i garazu ....a ze ..hmmm... rozlozysty?? ...coz..;)

 

pogoda mi psuje szyki bo strop sie "moczy".. :( .."dachmani" wracaja jutro i chca foliowac i lacic...

 

a ja jeszcze nie mam oblozonych kominow ..ot i zagwozdka ...chyba sam podzialam ...najwyzej wlaczye 2x500W i sobie poukladam sam ...

 

luzik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę podjąć decyzję co do wymiarów okien i zastosowania rolet zewn. ( ściana trójwarstwowa ).

Chyba zdecyduję się na rolety od strony południowej i zach. na dużych oknach ( fixy ), typu Integro. Czy ktoś może polecić dobrego przyjaznego dla kieszeni producenta rolet z podkarpackiego. Znalazłem firmę "Myszka" ktoś testował na własnej skórze ???

Pozdrawiam.

Ja mam Myszkę u siebie. Najlepiej pojedź sobie do nich i pogadaj z gościem co Ci jest potrzebne.

Nam najpierw zrobili ofertę, jak zaakceptowaliśmy cenę - gość przyjechał, pomierzył czy wszystko aby napewno jest tak, jak w projekcie i dopiero wtedy nastąpiła realizacja.

Mamy tez od nich bramę garażową - z krispolu.

Brama nam się na poczatku zacinała - mamy nierówno zrobioną wylewkę w garażu, goście przyjeżdżali na telefon (proszę pana! brama mi się zacięła, a ja z dziećmi do lekarza muszę jechać!!) i otwierali.

Ze dwa razy zacięły się też rygielki w roletach okiennych, też nie było problemu. Na szczęście to wszystko na gwarancji (tfu, tfu, tfu!!!! - to na przyszłość, żeby się nic nie zepsuło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, u mnie jeszcze nie ma co mierzyć. Ściany dopiero powstają. Będę montował rolety integro. Już wiem jak to rozwiazać przy ścianie trójwarstwowej. Skrzynka rolety 165x165 bedzie podwieszona do niezależnego nadproża ściany osłonowej. Poziom nadproża ściany konstrukcyjnej bedzie nizszy o te 165-170mm w stosunku do nadproza osłonówki ( czyli dolna krawędź skrzynki rolety bedzie na tym samym poziomie co dół nadproża ściany konstrukcyjnej ). Miedzy skrzynkę i nadproże wejdzie jeszcze 8-10 cm styropianu.

 

P.s jaką wysokość pomieszczeń macie u siebie, ja mam w projekcie od poziomu parkietu 2,87 i korci mnie zmniejszyć do 2,70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...