Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam słonecznie

 

Tak po cichutku chciałbym zapytac czy ktoś z naszej grupy budowął lub miał stycznośc z firmą Amtech(głogów Młp.)

Mieszka ktoś w takiej chacjendzie - macie jakieś doświadczenia w kanadyjczyku ze stali.

Przymierzam się - tak więc........ czas zacząć nową budowę bo nudzi mi się w wolnym czasie :):):):):):)

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo, mój znajomy mieszka już 3 rok. Chyba jest zadowolony z firmy, choć mnóstwo robił sam ze względu na koszty.

A z tego co pamiętam, mówił, że inaczej: latem gorąco, szybko się ogrzewa i szybko stygnie. Reszta w porządku. W 4 miesiące dom postawił. Tylko teraz ma problem bo sprzedać nie może (z powodów prywatnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę!! :)

My również z podkarpacia - a dokładnie to Pilzno :) Wcześniej jakoś nie mieliśmy czasu na to,żeby tu zaglądnąć :roll: Forum jest już tak rozbudowane,że jakoś tak zeszło :oops: :roll:

Jak na razie,to nie przeglądnęłam jeszcze wszystkich postów,po to ponad 200 stron :o :lol: I chyba wszystkiego nie przeglądnę - gdybym miała jakieś pytania,to po prostu je zadam :D

Jak na razie pozdrawiam wszystkich!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam upalnie

 

ja apropo's dociepleń

rozbieznosc cenowa za materiał u poszczególnych "niby dystrybutorów"połozyła mnie na łopatki :(

kpina w biały dzień

greinplastu nie chce - wykonawcy chwala bo im wpada lewa kapusta

kreisel - niby ok

atlas - ha reklamy widac ostatnio - co dalej - hgw

ceresit ????????

cóz marka - i chyba dopłacę i połozę ceresit

kleje farba silkat tynk

co myslicie bardziej doswiadczeni ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no to jesteśmy po pierwszym koszeniu naszej trawki. drobne prace wykończeniowe w toku. casting na kafelkarza nie rozstrzygnięty- brak czasu. być może w tym tygodniu zakończymy białkowanie.

co do dociepleń: u nas styropian, siatka, klej, tynk mineralny, farba silikatowa. system greinplast.

 

no i w końcu jest lato jakie być powinno, chociaż każda praca okupiona zdrową ilością potu...

 

no i w tym tygodniu mają przyjechać na reklamację do drzwi frontowych...opadły. mam nadzieję że na regulacji się skończy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Przemyślu do szpitala zgłosił sie pies

z pyska ciekła mu piana ...

poniewaz nie zajał sie nim nikt - pogryzł pacjenta

i dopiero wtedy psem sie zajeli ...

ot, jaka słuzbe zdrowia mamy ... http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090701/PRZEMYSL/328794189

 

może ma to jakiś związek z wilkami - radio rzeszów sygnalizuje w wywiadzie z lesnikiem /na pytanie dlaczego nie widac teraz dzików/, ze wataha wilków pojawiła sie w okolicy Rzeszowa /Albigowa/

może pokąsały i tego biednego psa /zanim opusciły Przemyśl i podeszły pod Rzeszów ... :-?/

w poszukiwaniu "zywnoścxi" wataha w jedną noc przemieszcza sie dziesiątki km

wczoraj Przemyśl, dziś Rzeszów, jutro moze Kobuszowa czy Stalowa Wola ....

 

 

Słoneczko - ładny avatar i ładna buzia !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...