Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam słonecznie

 

Tak po cichutku chciałbym zapytac czy ktoś z naszej grupy budowął lub miał stycznośc z firmą Amtech(głogów Młp.)

Mieszka ktoś w takiej chacjendzie - macie jakieś doświadczenia w kanadyjczyku ze stali.

Przymierzam się - tak więc........ czas zacząć nową budowę bo nudzi mi się w wolnym czasie :):):):):):)

Sebo8877

Sebastian!

Zadzwoń do mnie jak jutro (a raczej dzisiaj ) to pogadamy.

Chyba wiem, o który dom w Chmielniku biega...

Broń Boże nie buduj z tym developerem!!!!!

A w domu "amtechowym" mieszka nasz kierownik budowy. Nie wiem jak długo, ale w 2002 już w nim mieszkał...

I oczywiście mieszka cały czas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!

 

no i jak tam wasze budowy?

u nas 2 koszenie trawy za nami, jest coraz ładniej. no i kończymy białkowanie powoli. ważą się losy podjazdu i dojścia do domu. podoba nam się wyżwirowany podjazd, jednak koło niego chcemy chodniczek z kostki i nie wiemy jak to się zgra.

ma ktoś jakieś zdjęcia z takim rozwiązaniem "mieszanym" ? jak macie to okażcie. coś musimy zrobić bo się strasznie nosi do domu błotko po każdej ulewie/słocie.

pozdrawiam, i życzę miłej niedzieli, ja po południu jadę na wódkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... po południu jadę na wódkę :D

ja w taki upał wole piwko /moze byc z soczkiem malinowym i koniecznie schłodzone/

 

ale jak zwykle wszysko co dobre kiedys sie kończy

burza mi popołudniową sjeste przerwała ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam

 

Moja ekipa cię nie przyjęła?

abonent czasowo niedostępny... będę próbował znowu od jutra, ale myślałem, że kogoś jeszcze znajdę

ps. mój elektryk wołał 45 pln z materiałem i 25 bez. Taniej mi wyszło kupować samemu, a jego robocizna... Punktów miałem bodaj 181...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my tanio kupilismy w Adampolu - gosc ma taki nick na allegro a sklep miesci sie na Baranowce jak sie jedzie do zakładu gazowniczego w takim niskim budynku. Dobre ceny dał nam tez MMarkt na towar ktorego nie ma na sklepie, i dobre ceny ma maximedia - sklep internetowy. Kiedys kupowalismy tam zmywarke i wyszlo 600 pln taniej niz w sklepie.

A my robilismy drenaz bo nam trawe zalewa. Dodatkowo jeszcze wykopiemy kilka ministudni i zasypiemy zwirem. A nasz syn czeka na plac zabaw - przywiezli juz dawno tylko nie ma czasu zamontowac.

Ja tez placilam elektrykowi 25 pln robocizna od punktu a materiały on mi kupowal na rachunek.

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepów a AGD to większość sprzętu kupiłem w necie poprzez Ceneo - wszystkie zakupy bardzo udane, nie ma się co bać tych zakupów!

Pedzelito

 

Lubię zakupy przez internet, ale w przypadku AGD obawiam się o utrudnione załatwianie ewentualnych napraw gwarancyjnych. Z tego względu wolałbym kupić w jakimś sprawdzonym sklepie "stacjonarnym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...