Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rozłożyłam instalację pod centralny odkurzacz, który będzie .... kiedyś.

Jestem dumna i zaniepokojona... czy to będzie działać? :o

 

Jutro wychodzą bardzo sympatyczni panowie elektrycy (godni polecenia i nie zdzierają kasy) i czekamy na tynkarzy. Oby nie za długo, bo mieli być wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rozłożyłam instalację pod centralny odkurzacz, który będzie .... kiedyś.

Jestem dumna i zaniepokojona... czy to będzie działać? :o

 

Jutro wychodzą bardzo sympatyczni panowie elektrycy (godni polecenia i nie zdzierają kasy) i czekamy na tynkarzy. Oby nie za długo, bo mieli być wczoraj.

 

Pięknie to napisałaś! http://mloda.ekrakow.pl/!ola/haha_krzeslo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w naszym rejonie grasuja złodzieje - wchodza do domu na śpiocha (gazuja) I znow problem.

Pozdrawaim

 

grasuje kto tylko ma ochote ...

i slimaki bezskorupowe i Lepper i ci z Ligi Rodzin Polskich ...

i wilki które bezkarnie włamuja sie do zagród i napadaja na drodze na dzieci

i ci którzy w 2007 roku /wiedząc, ze Polak z Lublina, Rzeszowa czy Kielc

jest nie gorszym mięsem armatnim - w Iraku czy Afganistanie - niż np. warszawiak/

uchwalili w sejmie, ze ten sam Polak jako pacjent to juz druga czy trzecia kategoria obywatela

 

NFZ płaci za takiego mniej ...

 

 

w naszym regionie kwitnie złodziejstwo /handel ludzmi, łamanie prawa pracy, wykorzystywanie nieletnich itd/ - a policja ma jedna z najwyższych wykrywalności /jak nie najwyższa/ w kraju !!!

specjalizuja sie w rowerzystach i za przekraczanie szybkosci / na radarach/

łapią tak szybko - ze szok !

więzienia pekają w szwach, a wypadkowośc sie nie zmniejsza ....

 

p.s.

jak myslisz, po zagazowniu mogli by zgwałcic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................................

w naszym regionie kwitnie złodziejstwo /handel ludzmi, łamanie prawa pracy, wykorzystywanie nieletnich itd/ - a policja ma jedna z najwyższych wykrywalności /jak nie najwyższa/ w kraju !!!

specjalizuja sie w rowerzystach i za przekraczanie szybkosci / na radarach/

łapią tak szybko - ze szok !

więzienia pekają w szwach, a wypadkowośc sie nie zmniejsza ....

 

p.s.

jak myslisz, po zagazowniu mogli by zgwałcic ?

 

Ech,ten nasz brzoza...takie okropienstwa nam tu na swiatlo dzienne wyciaga...

A ja mam calkiem symapatyczny post (chyba :roll: ).Sluchajcie,jest do wziecia kotek.A wlasciwie koteczka i drugi kotek.Koteczka jest przesliczna,trojkolorowa!!!Nie bardzo moze isc tam gdzie ja chca,bo jest bardzo wrazliwa i niesmiala(ale nie fajtlapa!) a tam jest masa dzieci.Szukamy dla niej czegos spokojniejszego. A ten drugi to ruuuddzzielec!!!Ktoras z forumowiczek naszych takiego prezentowala kiedys-spal w doniczce :D ! Jakby co to na priv-bo to przeciez bardzo budowlane forum i troche nie wypada :oops: :wink: .

Pozdrawiam Budujacych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy ktoś z was ma rekuperator z kominkiem? Jaki wkład wybraliście? Myślałam nad Hajdukiem ale nikt ze sprzedających nie wie co to jest system Jet Stream Exstra, a podobno wkład z czyms takim ma byc dobry. Z drugiej strony duzo tanszy jest wklad Zuzia z Kratki, też podobno ok do wentylacji mechanicznej. No i nie wiem co wybrac... moze coś poradzicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy ktoś z was ma rekuperator z kominkiem? Jaki wkład wybraliście? Myślałam nad Hajdukiem ale nikt ze sprzedających nie wie co to jest system Jet Stream Exstra, a podobno wkład z czyms takim ma byc dobry. Z drugiej strony duzo tanszy jest wklad Zuzia z Kratki, też podobno ok do wentylacji mechanicznej. No i nie wiem co wybrac... moze coś poradzicie

 

wg mnie Hajduk.

Z drugiej strony jak okazyjne palenie w kominku to może nie ma co przepłacać.

Najlepiej obejrzec je "na zywo" i zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam calkiem symapatyczny post (chyba :roll: ).Sluchajcie,jest do wziecia kotek.A wlasciwie koteczka i drugi kotek.Koteczka jest przesliczna,trojkolorowa!!!Nie bardzo moze isc tam gdzie ja chca,bo jest bardzo wrazliwa i niesmiala(ale nie fajtlapa!) a tam jest masa dzieci.Szukamy dla niej czegos spokojniejszego. A ten drugi to ruuuddzzielec!!!Ktoras z forumowiczek naszych takiego prezentowala kiedys-spal w doniczce :D ! Jakby co to na priv-bo to przeciez bardzo budowlane forum i troche nie wypada :oops: :wink: .

Pozdrawiam Budujacych!!!

 

HEj

Ten rudzielec to nasz Maniek, wziety własnie z forum. Niestety ale juz kota ja nie wezmę, choć na jesień mam chętną na kotka, ale dopiero na jesien. Teraz mieszka tam dziecko z alergią na kocią sierść, wiec odpada.

Ale polecam innym, którzy myslą nad wzięciem zwierzaka do domu: Kot jest zdecydowanie mniej wymagający i mniej problematyczny niż pies :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rudzielec to nasz Maniek, wziety własnie z forum....................

Ale polecam innym, którzy myslą nad wzięciem zwierzaka do domu: Kot jest zdecydowanie mniej wymagający i mniej problematyczny niż pies :lol:

 

Wiolasz!!!! Maniek!!! a ja szukalam Felka :o .Probowalam znalesc ta Twoja fotke zeby wstawic zamiast tego naszego rudzielca do wziecia :). Dzieki,bo chodzi mi po glowie to zdjecie,tylko czemu mi sie ten Felek albo Franek ubzdural :roll: .

 

A Ty,zuzolka nie martw sie.Taki beton stosunkowo szybko zastyga,na tyle,zeby deszcz go nie splukal.Przykryj czyms na wypadek ,gdyby rozlalo sie zaraz po wylaniu.ot co.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę po kilku dniach!

 

no to upał mamy piękny!

 

a ja wk#%ny bo kolejnego dziada od glazury muszę pożegnać; tym razem gość robi dobrze ale...wziął kasę za to zrobił i kilka dni już go nie ma bo ma kilkudniówkę, nie odbiera telefonów, dzwoni i bełkocząc podaje coraz bardziej baśniowe wymówki- w tym tempie zamiast na koniec sierpnia to na wielkanoc będziemy mieli kafelki...

 

ale co tam zbyt pięknie by budowanie szło; potwierdza się - jest to przygoda życia i tak do tego podchodzić trzeba żeby nie zwariować!

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę po kilku dniach!

 

no to upał mamy piękny!

 

a ja wk#%ny bo kolejnego dziada od glazury muszę pożegnać; tym razem gość robi dobrze ale...wziął kasę za to zrobił i kilka dni już go nie ma bo ma kilkudniówkę, nie odbiera telefonów, dzwoni i bełkocząc podaje coraz bardziej baśniowe wymówki- w tym tempie zamiast na koniec sierpnia to na wielkanoc będziemy mieli kafelki...

 

ale co tam zbyt pięknie by budowanie szło; potwierdza się - jest to przygoda życia i tak do tego podchodzić trzeba żeby nie zwariować!

pozdrowienia

 

witam

 

to chyba jest normalne, koles ktory kryl mi dach od poczatku kwietnia przychodzi dokonczyc kominy i zamontowac w dachu wywietrzniki i 2 kominki wentylacyjne i jakos do dzis mu sie nie udalo tego zrobic, przez kilka miesiecy tez mial swietne wymowki i co kolejny telefon to przekladal terminy, ostatnio wogole nie odbiera, coz trzeba poszukac kogos innego kto to mi dokonczy :D

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...