Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich!

 

torman: my jesteśmy zadowoleni z pamoplastu. kilka lat temu braliśmy do mieszkania a w zeszłym roku do domu. w mieszkaniu wszystko oki. w domu wymagają regulacji ale faktem jest że po montażu nie były regulowane.

 

a dziś tymi rencami zakończyłem malowanie dołu. została klatka schodowa i pom. pod schodami oraz jedna garderoba. problem w tym że żona nie zdecydowała sie jeszcze na kolor klatki, więc muszę poczekać...

ale mam wiele innych robót jeszcze.

no i dziś przyszły krzesła do jadalni :D

pozdro wszystkim.

ps podobno juz po zimie- idzie odwilż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://marcinbar.wrzuta.pl/audio/0TNZxLYCiGH/zbigniew_preisner_-_to_juz_pora_na_wigilie

 

to juz pora na Wilije ...

 

To jus pora na wigilio to jus cas

A tu jesce ktosik hebioł posród was

A tu jesce ktosik ku nom moze pzyjsc

Bo przy stole wolne miejsce ceko dziś

 

Gwiazdo betlejemska prowaodz go bez swiot

Co by razem przy tym stole siadł

Przyjedz go tu do nos z tych dalekich dróg

Co by razem z nami koledowac mógł

 

 

Dej mu swiatło bo tak łatwo zmylić ślad

Dej nadzieje kiedy w ocy wieje wiatr

Studzonemu zmenconemu pomóc iść

Bo samucki nikt ni moze łostac dziś

 

 

zdrowych i pogodnych swiąt Bożego Narodzenia

zyczy brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - dzięki za wszystkie serdeczne życzenia, my w końcu powrócilismy do domku po świątecznych wyjazdach do rodzinki i odpoczywamy w błogim spokoju.

 

OKNA - jak dla mnie tylko z MS. Ciepła ramka i pakiet 3 szybowy. Chłopaki przyjechali, szybko zamontowali, później ( po około 3 miesiącach )pan Paweł przyjechał na regulację. Jesteśmy naprawdę zadowoleni. :wink:

A tak przy okazji - najlepsze życzenia NOworoczne. :D

Oby nowe czasy były lepsze od starych, a każdy dzień przepełniał nadzieją na normalność w naszym pięknym kraju....

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, jeżeli temat był już poruszany, ale tyle tu stron, że nie wiem kiedy bym się przez nie przekopała... Pomóżcie, jeśli możecie, potrzebuję dobrej firmy od przydomowych oczyszczalni z woj. podkarpackiego (najlepiej z południowej części). Firmy godnej polecenia, sprawdzonej. Z góry WIELKIE dzięki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...