Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Drogich Forumowiczów!

Poszukuję obecnie dobrych i sprawdzonych fachowców z okolic Sanoka do wykończenia nowo budowanego domu. Interesują mnie tynkarze wewnętrznych powierzchni gipsem oraz ekipy robiące elewację, podbitkę i wykończenia cokołu np. kamieniem. Chciałbym tez znaleźć kogoś porządnego do ocieplenia poddasza użytkowego.

 

Z góry dziękuję za pomoc a jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia z inwestycji albo chciałby udostepinić do obejrzenia w końcu lutego (21-24) byłbym wdzięczny.

 

Jeśli są jakieś ekipy od których trzymać się trzeba z daleka również miło byłoby o tym wiedzieć ;)

 

Dziękuję

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drogich Forumowiczów!

Poszukuję obecnie dobrych i sprawdzonych fachowców z okolic Sanoka do wykończenia nowo budowanego domu. Interesują mnie tynkarze wewnętrznych powierzchni gipsem oraz ekipy robiące elewację, podbitkę i wykończenia cokołu np. kamieniem. Chciałbym tez znaleźć kogoś porządnego do ocieplenia poddasza użytkowego.

 

Z góry dziękuję za pomoc a jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia z inwestycji albo chciałby udostepinić do obejrzenia w końcu lutego (21-24) byłbym wdzięczny.

 

Jeśli są jakieś ekipy od których trzymać się trzeba z daleka również miło byłoby o tym wiedzieć ;)

 

Dziękuję

Tomek

 

Hej!!!!

Buduję w Lesku ale wszystkie ekipy biorę z okolic Sanoka. Domu jeszcze nie ocieplałam, ale poddasze już tak. Moja ekipa jest jak najbardziej do polecenia. Są bardzo dokładni, nie marudzą jak coś wymyślam. Jeśli chodzi o tynki to też mogę polecić kogoś bardzo dobrego, dokładnego tyle, że my robiliśmy tynki tradycyjne. Robią też tynki tradycyjne, które są tak robione, że nie trzeba już szpachlować. Ja niestety dowiedziałam się o tym już po fakcie.... Jeśli chodzi o ekipy od których trzeba się trzymać z daleka to na szczęście na takich nie trafiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drogich Forumowiczów!

Poszukuję obecnie dobrych i sprawdzonych fachowców z okolic Sanoka do wykończenia nowo budowanego domu. Interesują mnie tynkarze wewnętrznych powierzchni gipsem oraz ekipy robiące elewację, podbitkę i wykończenia cokołu np. kamieniem. Chciałbym tez znaleźć kogoś porządnego do ocieplenia poddasza użytkowego.

 

Z góry dziękuję za pomoc a jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia z inwestycji albo chciałby udostepinić do obejrzenia w końcu lutego (21-24) byłbym wdzięczny.

 

Jeśli są jakieś ekipy od których trzymać się trzeba z daleka również miło byłoby o tym wiedzieć ;)

 

Dziękuję

Tomek

 

Hej!!!!

Buduję w Lesku ale wszystkie ekipy biorę z okolic Sanoka. Domu jeszcze nie ocieplałam, ale poddasze już tak. Moja ekipa jest jak najbardziej do polecenia. Są bardzo dokładni, nie marudzą jak coś wymyślam. Jeśli chodzi o tynki to też mogę polecić kogoś bardzo dobrego, dokładnego tyle, że my robiliśmy tynki tradycyjne. Robią też tynki tradycyjne, które są tak robione, że nie trzeba już szpachlować. Ja niestety dowiedziałam się o tym już po fakcie.... Jeśli chodzi o ekipy od których trzeba się trzymać z daleka to na szczęście na takich nie trafiłam.

 

 

Podaj mi prosze namiary na priv na ekipe od ocieplenia poddasza i tynków.

Dzięki bardzo.

 

Napisz mi proszę jaką grubość ocieplenia robiłaś i na jakim stelażu.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

od nowego roku Budziwój jest juz w Rzeszowie i juz dzis widac duze zmiany, ostatnio gdy mocno zasypało nasz region gdy jechalem do Budziwoja to Rzeszów był jako tako odsnieżony a w Budziwoju biało, dzis jechalem do Budziwoja i rano o godz 10 gdzie w nocy mocno nasypalo w budziwoju drogi odsniezone sola posypane lepsze niz w centrum rzeszowa, takze mila niespodzianka, bedzie przynajmniej odsniezone pozadnie

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

od nowego roku Budziwój jest juz w Rzeszowie ...

kiedys poboczmi Budziwoja spacerował /tam i spowrotem/ rytualnie pewien pan w zielonych gumowcach uderzając sie rytmicznie kijkiem po nodze

 

od Nowego Roku będzie już przemierzał ulce Rzeszowa ? :)

 

 

a snieg sypie i sypie

zima jak sie patrzy !:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od nowego roku Budziwój jest juz w Rzeszowie ...

kiedys poboczmi Budziwoja spacerował /tam i spowrotem/ rytualnie pewien pan w zielonych gumowcach uderzając sie rytmicznie kijkiem po nodze

 

od Nowego Roku będzie już przemierzał ulce Rzeszowa ? :)

 

 

 

Z tego co wiem ten Pan ciągle tam chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tego co wiem ten Pan ciągle tam chodzi...

 

:D

 

w mojej miejscowości kiedyś mieszkał pan, który udawał konia

do tego stopnia sie utozsamiał z tym zwierzęciem, ze później wiązali go w stajni czy jakiejś obórce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej miejscowości kiedyś mieszkał pan, który udawał konia

do tego stopnia sie utozsamiał z tym zwierzęciem,

Człowiek - koń?

Magicznie, mitologicznie coś tu zabrzmiało.

POnieważ jestem pierwszy raz w Nowym Roku - wszystkim Forumowiczom życzę tradycyjnie i z całego serca

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek - koń?

no tak ...

wypuszczany na chwile na wolnośc biegał unoszac wysoko kolana - jak sprinter czy koń /w galopie ?/ potrafił obiec spory teren, kiedy odzyskiwał wolnośc

ręce wtedy miał złozone jakby trzymał w nich lejce i rytmicznie nimi potrząsał

czasem zartownisie go podpuszczali

dostawał papierosa i za to miał np. wbiec na sesje rady miasta czy jakąś oficjalna uroczystość

rżąc i kwicząc wzbudzał wśród uczestników nie lada konsternacje ...

po takich numerach wiazany był na dłużej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Właśnie przeglądam forum i znalazłam mila grupę z moich stron;)

ja buduje domek pod krosnem:)

pozdrawiam wszystkich

witaj

"ojcowie" tego watku budowali k. Krosna /Wojtek M- Korczyna i Długi - blisko Krosna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę w 2010 roku!

zwłaszcza onuszek! witaj!

 

Rzeszów sie powiększa, jednak ja czekam kiedy skończy sie powiększanie naszej metropolii co pół roku i zrealizują mój plan , który sprawę poszerzeń zakończy na kilkadziesiąt lat: wszystkie ościenne gminy włączyć jednorazowo w granice miasta i po kłopocie, jednak co na to urzędnicy UG?

 

u nas na budowie coraz bliżej finisz, kompletujemy ostatnie papiery do odbioru, coraz bardziej wnerwia mnie jeżdżenie i palenie zamiast mieszkania. czas na przeprowadzkę, czekamy na sypialnię, nadal nie wiemy kto dostarczy nam neta i tv- casting trwa :D

trzeba jeszcze zamówić pralkę i lodówkę.

 

no i mam jeszcze jedno pytanie: komu lepiej wynająć mieszkanie? studenci? pracujący?, młode małżeństwo?

pozrwawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...