Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam Grupę!

 

brzoza!

nie chcę zapeszyć ale jest duże prawdopodobieństwo że będziemy mieli neta z kabelka! jedynie musimy poczekać na poprawienie pogody...boję się że się wprowadzimy i zostaniemy bez neta i tv na jakiś czas. cóż będziem jeździć do miasta na interneta :D

kurde, coraz bliżej przeprowadzka :D

mamy zamówioną sypialnię i agd - teraz czekamy.

trzeba się przeprowadzać bo mnie szlak trafi z jeżdżeniem i paleniem tylko po żeby palić- myślę że jak zaczniemy palić cały czas i zameblujemy chałupkę to będzie mniej żarła opału :D

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... myślę że jak zaczniemy palić cały czas i zameblujemy chałupkę to będzie mniej żarła opału :D

pozdrawiam wszystkich

Bogus

ciesze się, ze będziesz miał net z prawdziwego zdarzenia :)

co do zuzycia opału - maleje kiedy sie zamieszka

przebywające w domu osoby "oddają" ciepło do otoczenia

zwierzęta domowe, zapalone zarówki /ale nie te "niby energooszczedne"/ równiez

kiedy jest dom zawilgocony - wietrzenie równiez zmniejsza zuzycie opału

 

witam "nowe twarze" w grupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dachówka to tylko z Przeworska z Instalatora - maja najtaniej, kupowałam u nich cały dach, w porównaniu do dachsystemu było około20% taniej. POzdrawiam K

 

Potwierdzam słowa Kasi w całej rozciągłości :D :D Też u nich kupowałem i zadowolenie jest ... :D :D

 

PS Wiecie jak się nazywa szef moich budowlańców ? Brzoza ... :D :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P
S Wiecie jak się nazywa szef moich budowlańców ? Brzoza ...

 

" ja brzoza, ja brzoza" -(4tankisty i sobaka)- nie mogłam się powstrzymać :D

 

a chciałem się pochwalić- przyjechała sypialnia dziś wieczorem!

 

brzoza!

dzięki za otuchę- też mam taką nadzieję. sadzę że na zmniejszenie zużycia opału będzie też miało wpływ to że podłogówka będzie pracowała na okrągło a grzejniki na dole ( gdzie jest na całości podłogówka) będą zakręcone no i wszystkie okna rozszczelnione a nie tylko w kuchni i łazience.

 

oj coś sypie z nieba...- jak wracałem to było na trasie na Lublin naprawdę ślisko- więc uważajcie.

 

pozdrawiam wszystkich!- byle do wiosny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj w Rz-wie,i tam na parkingu,przy Realu,facet z Krosna oferuje sprzedaż min.szkła z huty po niskich cenach.

Miał też np.sztućce Hoffnera orginalnie zapakowane,72 elementy za 250zł-230-

nie wiem czy to dużo czy nie,ale na allegro znalazłam podobne w cenie ok.188-195zł i nawet z przesyłką wychodzi taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

 

katarzynap3!

parapetówka w najbliższym czasie, kwestia 2-3 tygodni- w zasadzie możnaby już ale organizacyjnie tak nam pasuje.

 

JoMa!

witaj w Grupie.

 

a my skończyliśmy zabudowę garderoby w drugiej sypialni- jeszcze tylko otapetować (tapeta nie wybrana) i skręcić resztę półek (poszerzenie planu garderoby). ciekawe też czy przed wprowadzeniem stolarz zdąży zrobić zabudowę szafy w przedpokoju i szafki do łazienki dolnej- nie dało się ich zmierzyć dopóki nie było pralki :evil:

 

życzę owocnego i zdrowego tygodnia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

fajnie bedzie miec do kogo uderzyc z pytaniami, ktorych na pewno nie zabraknie.

 

My (czyli ja z Żoną i pewnie od lutego/marca z córka) mamy dzialeczke w Krasnym (naprawde mala dzialka), pozwolenie na budowe jest, kredyt hipoteczny "sie zalatwia". Od wiosny bedziemy chcieli zaczac budowe domu energooszczednego z projektu Lipińskich DCP 160a czyli Berlin II.

 

Jezeli ktos z podkarpacia budowal podobny dom Lipinskich - prosze o kontakt na priv :-) flaszka czeka

 

Jako ze przez czas zalatwiania papierkow do budowy oczytalem sie teorii na temat domow energooszczednych i tych wszystkich systemow - bede to chcial skonfrontowac z realiami. Chetnie podyskutuje o tym i o tamtym z Praktykami!

 

Mam nadzieje, ze bedzie fajnie!

Pozdrawiam Was wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...