Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wracam do tematu odbioru domu. Wiec dla miasta Rzeszowa załatwia sie to na ul. Bardowskiego 2 - tam jest Nadzór.

Brakuje mi 3 dokumentów, z czego 2 na pewno nie widziałm na oczy i trzeba pojezdzic i załatwic czyli protokołu instalacji zewnetrznych gaz i prad.

Oby do wiosny, bo juz mi sie to palenie znudziło. A tym drewnem co teraz mamy to juz porazka. Tez cały czas otwarty dopływ powietrza - inaczej gasnie. Na nastepna zime kupujemy z 15 kubików najwyzej zostanie.

A moze wiecie kto robi w miare tanie drewutnie (z montazem i transportem)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wracam do tematu odbioru domu. Wiec dla miasta Rzeszowa załatwia sie to na ul. Bardowskiego 2 - tam jest Nadzór.

Brakuje mi 3 dokumentów, z czego 2 na pewno nie widziałm na oczy i trzeba pojezdzic i załatwic czyli protokołu instalacji zewnetrznych gaz i prad.

Oby do wiosny, bo juz mi sie to palenie znudziło. A tym drewnem co teraz mamy to juz porazka. Tez cały czas otwarty dopływ powietrza - inaczej gasnie. Na nastepna zime kupujemy z 15 kubików najwyzej zostanie.

A moze wiecie kto robi w miare tanie drewutnie (z montazem i transportem)?

Pozdrawiam

 

 

ooo to sorki, faktycznie może być rejonizacja, ja akurat nie "miasto Rzeszów". No chyba ze coś poprzenosili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... niech żyje wiejskie życie! ...

 

niech żyje ! :D

 

Bogus, nie odzywałem sie bo miałem malowanie w domu :)

 

Hunk

co do mokrego drewna - ono nie tylko się nie chce palic, ale jest i mniej kaloryczne

a dodatkowo niszczy komin :-?

 

Wiola - to w UW to Wydział Architektury /wydawanie pozwoleń/

na Bardowskiego Nadzór - odbiory

 

a ja sie zastanawiam sie czy czas juz siac pomidory ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

:D w to że tak ciężko pracujecie na budowie też trudno uwierzyć.

 

Witam !

U mnie robota idzie na całego ;), wczoraj skończyli łazienke (płytki), teraz jeszcze blat granitowy - może ktoś poleci coś niedrogiego i dobrego (JaboMarmi mam pod nosem...ceny znam ;)) Pralnia też się kończy....a dalej podłogi z woodentick brown - mierzyłem dziś z ciekawości wymiary..nono na szerokości (215mm - odchyłka nie dochodziła wiecej na +/- 0,1mm).

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

konisko! - gratuluję dokładności wykonania.

 

brzoza!- wiejskie życie nie jest złe, sądzę że pomidory możesz siać :D chyba.

wszak mamy namiastkę odwilży, czyli zjawiska którego nie cierpię- wolę już mróz!

mamy pozamawiane pozostałe mebelki i czekamy- miałem cichą nadzieję że na jutro będą jednak nie. czyli jutro bierzemy się za posprzątanie garażu- być może będzie szansa wjechać tam autem :D - nie zeby tam stało, ale żeby posprzątać.

 

pozdrawiam wszystkich i owocnej soboty życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a'propos rządzenia ...

 

rządzący Przemyślem przygarneli wałęsającego sie misia

/a właściwie Misię, bo to miś - to dziewczynka/

będzie nosiła imię "Przemysia"

i dobrze bedzie temu misiu w Przemyślu :)

 

i tak właśnie trzeba rządzić ! :D

 

Przemyska Misia pojechała "na przechowanie" do Wrocławia.Mam nadzieję,że misiowi decydenci pozytywnie zaopiniują przydział mieszkania dla Przemisi w parku miejskim i niedźwiedzica do nas wróci :D W końcu herb miasta zobowiązuje ...

 

A żeby już nie robić całkowitego OT :D :D to w temacie okien: ja zamawiałem w "Jaresie" w Jarosławiu i gdyby nie to białe g**no co non stop dopaduje :D to już by dawno były tam gdzie mają być ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiola - to w UW to Wydział Architektury /wydawanie pozwoleń/

na Bardowskiego Nadzór - odbiory

 

a ja sie zastanawiam sie czy czas juz siac pomidory ... :roll:

 

Nie wiem jak tam u Was, ale nasze papiery zostały zostawione w UW , tam gdzie pisałam wczesniej i dostalismy właśnie od nich odbiór. Nie wiem czemu u Was inaczej a u mnie inaczej :lol:

Dali papierek? dali :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wszak mamy namiastkę odwilży, czyli zjawiska którego nie cierpię- wolę już mróz ...

 

 

 

zaczeły sie ferie dla dzieci z podkarpacia i dop ... iło

dosypało znaczy sie ....

jak mawia Jacek Cygan

 

" Zima lubi dzieci najbardziej na świecie

Dorośli mi mówią - "Nie wierzę"

Dzieci roześmiane stawiają bałwana

A dorośli stawiają kołnierze "

 

 

a dopiero co odsniezyłem ! :evil:

 

z tymi pomidorami to chyba był falstart ... :-?

 

 

 

Przemisia musi do nas wrócić !

wezwiemy na podkarpacie prezydenta Wrocławia i przeprowadzimy z nim "męska rozmowe"

taka jak Radek Sikorski przeprowadził z ambasadorem Białorusi ...

co prawda ambasador olał naszego Pana Radosława i sie wogóle nie zląkł

ale spróbowac postraszyc zawsze mozna ...

 

w końcu chodzi o dobro naszego misia z kresów

aby temu misiu było dobrze ...

 

co do odbiorów - to ja juz tez nie wiem

moze mi sie coś pomerdało ... :roll:

 

p.s.

widzieliscie zone Radosława ?

jeny - jaka brzydka ... :-?

 

z okazji jutrzejszych imienin Walentego - wszystkim Walentym z podkarpacia życze wszystkiego najlepszego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

brzoza, oj do#$%%E#ło , oj do.....ło. ile można odśnieżać?

a pomidory to już chyba czas siać na ....parapecie, coby najprawdziwsze swoje mieć- choć przyznam że osobiście takich ambicji nie mam.

 

a Adaś sreberko wyskakał dziś!!! :D

 

a wracając do śniegu; jeżeli w wawie spadnie tyle samo co u nas śniegu to założę się , że będzie paraliż, mądre głowy się zaraz wypowiedzą a o Podkarpaciu będzie co najwyżej wzmianka jak o jakiejś normie wszak u nas normalnie białe niedźwiedzie ulicami chodzą.

 

pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przemyska Misia pojechała "na przechowanie" do Wrocławia.Mam nadzieję,że misiowi decydenci pozytywnie zaopiniują przydział mieszkania dla Przemisi w parku miejskim i niedźwiedzica do nas wróci :D

 

Ktoś chyba zwariował... Wprawdzie to było 3 lata temu, ale nikt nie napisał co dalej:

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,36813,3612109.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemisiu wróc ... :( :cry: :cry:

 

 

a pomidory to już chyba czas siać na ....parapecie, coby najprawdziwsze swoje mieć- choć przyznam że osobiście takich ambicji nie mam...

Bogus

gruntowe sierpniowe malinówki sa przepyszne :)

w zimie jak słoik przecieru otworzysz do pomidorowej czy klopsików

z talerza pachnie latem ...

 

 

Małyszowi chwała - właśnie wręczyli mu medal

ale jak dzis oglądałem film o Józefie Łuszczku - mistrzu świata w biegach z Lahti - taka spowiedź zycia to była ...

szczera ...

to zastanawiam sie nad sensem wyczynowego sportu ...

 

mistrzostwo zdobył na koksie

kase za medale wziął związek

a on - bez pieniedzy- wyjechał i jako robotnik budowlany pracował w Niemczech przy regipsach

robił za darmo - bo kolega Go wydymał

dobrze ze na bilet do Polski dali

 

po latach startów zostały mu zwyrodnienia

" Paznokci też nie mam - wspominał. - To od tego, że miałem ciągle odmrożone stopy. Dźwigać do dzisiaj nie mogę. Mam poprzesuwane kręgi ..."

 

rencista, żyje skromnitko ...

 

 

 

a ja słucham "dziewczyny o perłowych włosach" i patrze jak mnie zasypuje :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim zasypanym :)

My planujemy dziś romantyczna kolacje w domu :) Z tego co po lodówce się pałęta - dobrze ze przynajmniej wino mamy :)

 

Zasypało nas na amen - a wiadomo że Wójtowi Gminy ŚWILCZA z odśnieżaniem jakiejś zapyziałej Bzianki się nie śpieszy....

 

Ale zawsze można zrobić orła na śniegu i jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

no dziś to se pomachałem łopatą!

ale największy szok to był pod blokiem u rodziców: w mieście jest gorzej niż na wsi! no i na wsi jak se odśnieżę miejsce do parkowania na podjeździe to nikt mi nie zajmie! dobrze że na niedzielny obiadek wziąłem łopatę, dzięki temu mieliśmy gdzie zaparkować.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

Słoneczko; faktycznie widoki ładne, szkoda że nie wykonuję wolnego zawodu- mógłbym kontemplować zimowe widoki bez ich negatywnych stron.

 

Dziś nagrałem film jadąc samochodem z Rzeszowa- tak dla pamięci, nie wiadomo kiedy następna taka zima będzie :lol:

a min. Rostowski narzeka że zima psuje PKB... niech eksportuje śnieg do Kanady - ponoć im brakuje na igrzyskach (fakt, że ze stanów bliżej).

być może dziś z synem ulepimy bałwana- tylko się boję żeby nie było to odczytane jako obraza kogokolwiek- wszak naszym włodarzom każdego szczebla brak poczucia humoru a jest to połączone z uwielbieniem własnej osoby.

dobra, koniec- pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...