Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Schody bardzo ładne. Tyle, że już nie dla mnie... a za parę lat i dla Was też nie będą... trzeba będzie jakąś komórkę na poziomie gruntu dostawiać...

 

Ja właśnie z tego powodu poszedłem w parter, dałem sobie piwnice bez przejścia w razie jakbym chciał "pobyć sam na sam z warsztatem :)".

Jedyne schody wejściowe - 11 stopni luzackich 14,5cm.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gratuluje schodow - piekny kolor i wykonczenie. Choc popieram ze na starosc moglyby byc powodem niejednego gipsu. My tez zrobilismy tak jak Wy czyli nasza sypialnia na dole - zeby na starosc nie lazic po schodach.

My na wakacjach przymierzamy sie do wykonczenia garazu - zobaczymy jak nam to pójdzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gratuluje schodow - piekny kolor i wykonczenie. Choc popieram ze na starosc moglyby byc powodem niejednego gipsu. My tez zrobilismy tak jak Wy czyli nasza sypialnia na dole - zeby na starosc nie lazic po schodach.

My na wakacjach przymierzamy sie do wykonczenia garazu - zobaczymy jak nam to pójdzie.

Pozdrawiam

A dzieki :)

Ja jeszcze teraz kończe poddasze i też za garaz sie biorę na wiosnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

No to i ja się pochwalę, jeszcze cieplutkie :D

 

Baru dziękuje za namiar na stolarza

 

http://lh3.ggpht.com/_hTpoXlqN1A0/S365Hh_uXtI/AAAAAAAAAKI/C3r7V0luFDE/s640/IMG_0137.JPG

 

 

Schody śliczne :lol:

Tak sie składa, ze akurat jak miał je stolarz na warsztacie i byli w trakcie roboty to je oglądałam u niego i nawet bez bejcy jeszcze pieknie wyglądały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konisko, ogrodzenie z siatki, chodzi o normalne wykopy, zalanie pod słupki i założenie siatki z 3 stron. Z jednej chyba nie siatka tylko przęsła, brama i furtka.

Sama robocizna a teren niemały.

 

Czyli na samą robociznę, materiał powierzony ?.

Gdzie to masz i ile mb bieżących, daj jakieś bliższe info na priv, jutro rozeznam sprawę i Ci dam znać (jak skleroza pozwoli nie zapomnieć).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście za adaptację projektu. Będę za 2-3 miesiące szukała kogoś do takiej usługi. Chcąc się zorientować w lokalnych cenach poszłam do jednego z biur projektowych w Przemyślu i za adaptację bez wprowadzania większych zmian panowie zażyczyli sobie 4 tys. Chyba trochę przesadzona ta cena?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście za adaptację projektu. Będę za 2-3 miesiące szukała kogoś do takiej usługi. Chcąc się zorientować w lokalnych cenach poszłam do jednego z biur projektowych w Przemyślu i za adaptację bez wprowadzania większych zmian panowie zażyczyli sobie 4 tys. Chyba trochę przesadzona ta cena?

 

ja w rzeszowi 2 lata temu placilem 1,5k pln

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no co u Was słychać? wiosna się robi, powoli zaczyna sie ruch na budowach, choć w sąsiedztwie nic sie w tym kierunku nie dzieje.

pochwalę się : mamy już zabudowę przedpokoju, resztę mebli do łazienki i wyposażenie wiatrołapu- metaloplastyka.

 

co do kosztów adaptacji to 4kpln to za dużo. tyle to płaciliśmy swojej pani architekt za całość papierologii: od mapy, poprzez adaptację, projekty przyłączy, odrolnienie, po złożenie wniosku o pozwolenie. ale może coś się znacznie zmieniło, wszak to było 2 roki temu. :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...