Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dla mnie też wygląda trochę przytłaczająco taka duża ilość szaf. Zrób sobie nie do samego sufitu tylko troszkę niżej i wykończ do sufitu karton gipsem - taka sztuczna wnęka.

 

chodzi ci o coś takiego???

 

 

Właśnie o to! ładne zdjęcia :-) A mnie się podoba z tych najbardziej to

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na górze w tym karton-gipsie do sufitu jest pusta wnęka bezużyteczna tak??

Mogłoby tak być

Oby kurz mi nie osiadał na półkach u góry i będzie OK :)

 

Ewa&Robo - pozwoliłam sobie powiekszyć

 

 

Ogólnie fajnie

zmieniłabym tylko zlew zeby nie był widoczny z salonu --- przesunęłabym go dalej w prawa stronę patrząc na obrazek - bliżej drugiego rogu

Rozmieszczenie mebli troszkę podobne jak u mnie :)

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na górze w tym karton-gipsie do sufitu jest pusta wnęka bezużyteczna tak??

Mogłoby tak być

Oby kurz mi nie osiadał na półkach u góry i będzie OK :)

 

 

eeee nie, nie chodziło mi o pustą wnękę tylko raczej o takie wykończenie jak na zdjęciu 1, ale to mi się podoba ze względów kolorystycznych.

Ja też jestem na etapie kombinacji kuchniowych. Właśnie kupiłam lodówkę i będę do niej wszystko dostosowywała. Tylko niestety moja ściana jest krótsza i lodówka mi wychodzi obok piekarnika :( Najgorszy problem dla mnie to detale i kolorystyka. Poza tym zrobiłam za płytką wnękę. Stare lodówki, które mierzyłam są dużo płytsze niż ta nowa. Różnica jest 12 cm. No cóż będę poprawiać - jeden weekend roboty jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamieszczam swoja kuchnie:)

 

wlasny projekt- i wykonanie,

istnieje mozliwosc wykonania na terenie podkarpacia :wink:

 

 

 

 

 

 

machtomi - co to za plytki na podlodze i scianie? sa matowe czy blyszczace? jak sprawdzaja sie w praktyce?

dzieki za info :D

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne kuchnie robi Scavolini, tylko dlaczego tak cholernie drogie? :-?

 

Dla mnie też wygląda trochę przytłaczająco taka duża ilość szaf. Zrób sobie nie do samego sufitu tylko troszkę niżej i wykończ do sufitu karton gipsem - taka sztuczna wnęka.

 

chodzi ci o coś takiego???

 

 

Właśnie o to! ładne zdjęcia :-) A mnie się podoba z tych najbardziej to

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawel bardzo domowa i ciepła kuchnia - ja uwielbiam w takich porzebywać :)

 

Dzięki za miłe słowa :D . Zaletą tej kuchni jest to że pomimo że wyprodukowano juz w niej tony jedzenia jest praktyczna i jakos sie nie niszczy :roll: i da sie zawsze po wszystkich smażeniach reanimować :lol:. To jest kompet z IKEA model halarum był w sprzedaży w 2003 i koniec. Meble zdecydowanie nieprzereklamowane jak na razie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja kuchnia nie jest może wyszukana jak niektórych forumowiczów, ale jest prosta i ciepła.

Bardzo ładny kolor ścian ożywia wnętrze.

Osobiście nie lubie kuchni w stylu nowoczesnym.

Wydaje mi się,że lepiej by wyglądała kuchenka w zabudowie i zabudowana zmywarka.I umieściła bym zlew w innym miejscu.

No ale nie zawsze jest możliwe zrobić tak jak by się chciało. :wink:

Najważniejsze żeby tobie się podobała.

Pozdrawiam

 

Cieszę się że Ci sie podoba, kolor faktycznie daje bardzo dużo bo nawet jakjest pochmurno wystrczy włączyć światło i robi sie słonecznie. Kuchni do zabudowy nie chciałem bo piekarnik chciałem w tradycyjnym miejscu, poza tym 6 lat temy to była znaczna róznica w cenie sprzetu do zabudowy i stojącego. To samo się tyczy zmywarki wogóle to obecnie staniały o 100% w stosunku to czasu kiedy ją kupowałem. Natomiast zlew jest celowo w takim miejscu ponieważ 1 ze na prawde wygodnie a 2 że nigdy nie widać z pokoju ewentualnego pie....olnika jaki sie na nim znajduje. Co zawsze mnie smieszy w kuchniach aneksowych. Taka scena siedzisz w salonie w zlewie tona brudnych naczyć no bo zniesiesz zestołua przy gosciach nie bedziesz ładowac zmywarki bo nie wypada :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Doradzicie?, podlaczam wode i musze przewidziec gdzie bedzie zlewozmywak i zmywarka, poza tym reszte tez juz sobie mniej wiecej wyobrazam.

 

Narysowalem co i jak (jedna kratka to 10cm). Po lewej stronie miejsce na jadalnie, po prawej na gorze zlewozmywak i zmywarka, po prawej kuchenka, na dole po prawej wysoka zabudowa z piekarnikiem, moze cargo i na dole po srodku miejsce na lodowke. Co o tym sadzicie? :)

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...