Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

A ja mam pytanie z innej beczki:czy okap może stykać się troszkę z szafkami wiszącymi?? Mam akurat przerwę na 90 cm i się zastanawiam, czy okap właśnie o szerokości 90 by się nadawał..

 

Moze przylegac do bokow szafek wiszacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka i harmonijna - bardzo mi sie podoba! Gratuluję! I bardzo ciekawy gres na podłodze, tylko na jednym zdjęciu jest beżowy, na innym wpada w grafit, jaki jest prawdziwy kolor?

 

Renka, płytki są szare, nazywają sie Ferroker Aluminio, ale mają takie beżowe przetarcia, co mnie bardzo odpowiada, bo w salonie łaczą sie z płytkami drewnopodobnymi i bardzo mi to ze sobą współgra :)

 

W ogóle to ubóstwiam te płytki, a zdjecia nie oddają ich urody :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, sądząc po firaneczce, solniczkach, obrusiku w jadalni itp, że macie zapędy do tradycyjnych wnętrz, a ktoś "wcisnął" wam nowoczesną kuchnię, bo tak modnie teraz. Ale może się mylę ...

 

Gratuluję Wam wszystkim drodzy forumowicze, którzy w drugim miesiącu po wprowadzeniu się do świeżo wybudowanego domu posiadacie idealnie pasujące nowe: solniczki, obrusy, firanki i takie tam inne bzdury, które zbiera się całe życie.

Pozdrawiam Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waw :D

czerwien ferrari no tak nawet nazwa jest wyjątkowa :p

tak myślałam ze to nie jakas tam truskawka

na pewno obejrze ten kolor w naturze ,tylko czy starczy mi odwagi zeby taki zrobic

zobaczymy :roll:

a moja kuchnie wstawie jak tylko bedzie gotowa bo narazie mam tylko szkielet bluma i nic wiecej :(

a co do firanek stołów i innych dzbanuszków to wydaje mi sie ze za bardzo wymagacie dziewczyny całkowitej perfekcji jak ze studia kuchennego

a to przecież nieporozumienie

bo tam sa atrapy kuchni

a u nas to żywe kuchnie każda z swoim klimatem

i do tego kazda z nich jest świeżo po remoncie

wiec często na dopracowanie szczegółów zabrakło jak nie pieniędzy to czasu

czyli spoko, wszystko bedzie w swoim czasie i nie ma co z powodu jakis tymczasowych drobiazgów podsumowywać cała kuchnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, sądząc po firaneczce, solniczkach, obrusiku w jadalni itp, że macie zapędy do tradycyjnych wnętrz, a ktoś "wcisnął" wam nowoczesną kuchnię, bo tak modnie teraz. Ale może się mylę ...

 

Gratuluję Wam wszystkim drodzy forumowicze, którzy w drugim miesiącu po wprowadzeniu się do świeżo wybudowanego domu posiadacie idealnie pasujące nowe: solniczki, obrusy, firanki i takie tam inne bzdury, które zbiera się całe życie.

Pozdrawiam Iza

nie ma sie co obruszać, bo argumentacja jednak słaba - ten przykład może posłuyżyć jako przestroga - lepiej nie buduj domu z nową kuchnią - bo może Ci już nie starczyć na nową solniczkę :wink:

A może lepiej zmienić nastawienie - bo chyba takich pierdół (firanek, podkładek, solniczek, słoiczków) NIE zbiera sie całe życie :roll: (kupuje sie nawet tanie ale takie by były spójne z wnętrzem :roll:

zresztą: jak mi cos KOMPLETNIE NIE pasuje do nowego domu (zgrzyta az zęby bolą) to tego NIE wyciągam na wierzch (tylko jak potrzebuję) , a tym bardziej NIE robie temu zdjęc i NIE pokazuję tego na publicznym forum jako coś wartego pokazania innym :wink: (czytaj: godnego do naśladowania, zasługującgoe na uwagę)... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do firanek stołów i innych dzbanuszków to wydaje mi sie ze za bardzo wymagacie dziewczyny całkowitej perfekcji jak ze studia kuchennego

a to przecież nieporozumienie

bo tam sa atrapy kuchni

a u nas to żywe kuchnie każda z swoim klimatem

 

nie zgodzę się z tym.

 

Ja lubię nowoczesne wnętrza, ale podziwiam szczerze rownież innaczej urządzone wnętrza, pod warunkiem, że są spójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, sądząc po firaneczce, solniczkach, obrusiku w jadalni itp, że macie zapędy do tradycyjnych wnętrz, a ktoś "wcisnął" wam nowoczesną kuchnię, bo tak modnie teraz. Ale może się mylę ...

 

Gratuluję Wam wszystkim drodzy forumowicze, którzy w drugim miesiącu po wprowadzeniu się do świeżo wybudowanego domu posiadacie idealnie pasujące nowe: solniczki, obrusy, firanki i takie tam inne bzdury, które zbiera się całe życie.

Pozdrawiam Iza

 

 

 

widziałam wiele nowych w domów gdzie wizyta w studio kuchennym czy nawet spotkania z projektantem były porażką dla właścicieli..............kuchnia nowoczesna a do tego jadalnia rustykalna, obrusiki we wzorki, firanki żakardowe i paprotki na górnych szafkach...........zawijasy z karton gipsu na suficie i dywany typu "arras turecki" i ekoskóry w kolorze przecierany brąz............wygląda to koszmarnie.........i jak ktoś tu napisał w jakimkolwiek stylu musi być spójność i o tym piszemy..........a nie szalona wizja projektanta a inwestor i tak swoje...........nie ma wtedy czego podziwiać........

i jeszcze jedna rzecz miliony razy pisana na tym forum.............skoro ktoś wkleja swoje zdjęcia w dziele "chwalę się" to musi liczyć sie z "ochami, achami" jak i z krytyką.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam, dlaczego tak naskoczyliście na Izę. Jeśli ktoś wkleja kuchnię np. bez blatów, nie piszecie, ze przesadził, zaszalał i nie stać go na blaty.

 

To nie pierwsza kuchnia, gdzie stół, krzesła, czy inne pierdółki właśnie są zabrane ze starego domu i muszą wystarczyć na czas jakiś. Nie czytacie wątku, czego nie było po wprowadzeniu się?

 

Akurat stół i krzesła to nie jest dupersztyk, który można sobie kupić "na chwilę". Żenada :roll:

 

Pewnie gdyby napisała, że meble tymczasowe, nie byłoby tej pisaniny, ale to chyba nie jest trudne do przewidzenia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, sądząc po firaneczce, solniczkach, obrusiku w jadalni itp, że macie zapędy do tradycyjnych wnętrz, a ktoś "wcisnął" wam nowoczesną kuchnię, bo tak modnie teraz. Ale może się mylę ...

 

Gratuluję Wam wszystkim drodzy forumowicze, którzy w drugim miesiącu po wprowadzeniu się do świeżo wybudowanego domu posiadacie idealnie pasujące nowe: solniczki, obrusy, firanki i takie tam inne bzdury, które zbiera się całe życie.

Pozdrawiam Iza

 

 

 

widziałam wiele nowych w domów gdzie wizyta w studio kuchennym czy nawet spotkania z projektantem były porażką dla właścicieli..............kuchnia nowoczesna a do tego jadalnia rustykalna, obrusiki we wzorki, firanki żakardowe i paprotki na górnych szafkach...........zawijasy z karton gipsu na suficie i dywany typu "arras turecki" i ekoskóry w kolorze przecierany brąz............wygląda to koszmarnie.........i jak ktoś tu napisał w jakimkolwiek stylu musi być spójność i o tym piszemy..........a nie szalona wizja projektanta a inwestor i tak swoje...........nie ma wtedy czego podziwiać........

i jeszcze jedna rzecz miliony razy pisana na tym forum.............skoro ktoś wkleja swoje zdjęcia w dziele "chwalę się" to musi liczyć sie z "ochami, achami" jak i z krytyką.........

poczucie piękna jest subiektywne - bezpieczneij byloby pisać, że cos się komuś "podoba", badź "nie podoba"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczucie piękna jest subiektywne - bezpieczneij byloby pisać, że cos się komuś "podoba", badź "nie podoba"... :wink:

Kazda ocena jest subiektywna i o to wlasnie chodzi, nie ma jednej prawdy i wlasciwego wzoru. Powiedzenie ze sie "podoba" badz "nie podoba" jest puste i nie precyzujac swojej oceny nic sie nie wprowadza.

Zgadza sie z tym, ze jak ktos zamieszcza tu zdjecia powiniene sie liczyc z kazda krytyka w granicach ogolno przyjetej kultury. A jak cos jest "tymczasowe" a zostanie skrytykowane to nie ma sie czym przejmowac. W ogole to czy ktos sie zgadza z krytyka czy nie i co z tym zrobi to sprawa wlasciciela wnetrza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam, dlaczego tak naskoczyliście na Izę. Jeśli ktoś wkleja kuchnię np. bez blatów, nie piszecie, ze przesadził, zaszalał i nie stać go na blaty.

 

To nie pierwsza kuchnia, gdzie stół, krzesła, czy inne pierdółki właśnie są zabrane ze starego domu i muszą wystarczyć na czas jakiś. Nie czytacie wątku, czego nie było po wprowadzeniu się?

 

Akurat stół i krzesła to nie jest dupersztyk, który można sobie kupić "na chwilę". Żenada :roll:

 

Pewnie gdyby napisała, że meble tymczasowe, nie byłoby tej pisaniny, ale to chyba nie jest trudne do przewidzenia :o

mebli chyba jednak nikt sie nie czepiał... :wink: 8) w tym cały szkopuł :wink:

nowoczesnośc bazuje na umiarze...

z tego powodu lepiej jak czegoś brakuje niz jest bylejakie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żarliwa dyskusja trwa na forum - i to wszystko przez moją skromną kuchnię :D . Powiem tak . Moja kuchnia jest piękna . Całe wnętrze domu zmierza w kierunku prostych form i nowoczesności. Firanka gryzie się z wnętrzem - każdy to wie, ale zakrywa oczy gapiów. I niech sobie wisi aż się doczeka zmiany. Meble w jadalni są piękne , ale zakupione 10 lat temu do innej kuchni. Porządny drewniany stół i takie same krzesła za spore pieniądze. Nazbieram kiedyś kilka tysięcy to kupię sobie nowe . Mój faworyt to piękny biały prostokątny prosty stół na wysoki połysk.

 

Lampa wisząca też z innej bajki ... A do czego pasuje czerwone szkło?

 

Lampa jest w identycznym kolorze jak szyba między meblami. Fajna , prosta , z czerwonego szkła. A czerwone szkło pasuje tym , którzy lubią czerwone szkło :D .

I nie boję się krytyki :p

Pozdrawiam Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczucie piękna jest subiektywne - bezpieczneij byloby pisać, że cos się komuś "podoba", badź "nie podoba"... :wink:

Kazda ocena jest subiektywna i o to wlasnie chodzi, nie ma jednej prawdy i wlasciwego wzoru. Powiedzenie ze sie "podoba" badz "nie podoba" jest puste i nie precyzujac swojej oceny nic sie nie wprowadza.

Alez mozna sobie sprecyzować, co się podoba, a co nie. Unikałabym tylko stwierdzeń, że cos jest ładne, czy nieładne, jeśli rozumiesz, na czym polega róznica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...