Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja jeszcze zapytam Efilo- grubość blatu w kuchni powstała bo doklejono do blatu brzeg czy taki to był gruby blat , czy blat to fornir palisander naklejony na sklejony jakiś blat o grubości 9 cm? I konserwacja takiego blatu to -olejem? czy jak?

Zapomniałam dodać ,że kuchnia jak i reszta zapiera dech, CUDOWNA i BOSKA!!!

 

I jeszcze czy blat stanowiący podporę trzyma się tylko tego doklejonego poziomego? czy ma inne mocowanie np. w podłogę?

 

 

blat powstał z prefabrykatu - blatu z litego drewna klejonego na mijanke o grubości 3cm. stąd 9 cm - trzy blaty na wysokość. drewno jest olejowane. nie wyobrażam sobie forniru na blacie. fornir to prawie grubość papieru. ewentualnie coś na kształt obłogowania ale tez bym w to nie poszła.

 

nie jestem na sto procent pewna bo nie byłam przy montażu ale raczej trzyma się dzięki grawitacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo, dołączam do zachwytów. Mam też pytanie: z boku widac kawalek stołu i krzeseł. Co to za krzesła? Stół masz jasny a resztę mebli? Zastanawiam sie w kontekscie drewnanego ciemnego blatu.

 

Krzesła są z duki. Nazywały się bodajże madsen. Z tego co wiem nie ma ich już w sprzedaży ale są podobne takie bardziej kwadratowe.

 

Meble mam raczej białe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realizujac obietnice wklejam zdjecia kuchni po zamontowaniu blatu i zdrapaniu wszelkich folii - w tym z 'zielonej' lodówki ;)

 

http://img59.imageshack.us/img59/2111/dsc3069u.jpg

 

pozdrawiam wszystkie kuchniomaniaczki ;)

 

Kuchnia wyszła bardzo ładnie, pod warunkiem że ktoś lubi kuchnie w nowoczesnym stylu - ja jednak jestem zwolenniczką starego stylu ;)

..niemniej jednak - robi wrażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia po poprawce (niestety zdjęcie po ciemku i troche gorzej z kolorkami)

 

http://img443.imageshack.us/img443/4794/dsc32471.jpg

 

http://img15.imageshack.us/img15/6255/dsc32501.jpg

 

http://img689.imageshack.us/img689/3894/dsc32531.jpg

 

usatysfakcjonowane? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo kuchnia cudowna, najlepszejsza jaką widziałam, rzeczywiście lepiej z tym oświetleniem. W ogóle design w Twoim domku całkowicie mi odpowiada. Proszę tylko o aktualne wpisy w dzienniku, bo wciąż podglądam, a tam zero zmian. No i proszę o namary na stolarza na priv jeśli można. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo a ja z zapytaniem o lampki świecące w dół z prawej strony blatu te naścienne, co to za lampki- możesz podać firmę?

 

I czy znasz może nr koloru farby szarej tej na elementach w kuchni czy salonie?

 

jeżeli dobrze myślę to pytasz o aquaform clin

 

farba kabe 11660

 

 

agaiwi

uzupełniam wpisy w blogu - link pod zdjęciem. stare dzienniki maja być wykasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo, czy to info o dziennikach jest z potwierdzonego źródła?

 

tak pisała redakcja vel administratorzy w wątku o nowym forum wiec zakładam że wiedzieli co mówią. ale nie wiem czy nadal podtrzymują tą decyzje choć szczerze wątpię żeby chcieli na serwerze trzymać zdublowane wpisy - w końcu to 'kosztuje'

 

w sumie po to przerzucali stare dzienniki do blogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulku

każdy kto ma blog ma pod awatarkiem napis: wspisy w dziennikach budowy: xyz

przy czym xyz to liczba wpisów - u mnie 704 - klikasz na to i wchodzisz.

 

a jak chcesz do działu całego sie dostać to na czarnym pasku na górze strony obok zakładki 'forum' jest zakłądka 'grupy budujące' a potem 'dzienniki budowy'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi,ale jeszcze nurtuje mnie co połozyc między szafkami .Przypomnę , że " stanowisko " do gotowania mam przy ścianie ,więc

muszę ją czymś zabezpieczyć.Pytanie czym:tradycyjnie płytkami,tylko jakimi ,jaki format?Podoba mi się tez wzór ornamentowy tapety ,a na to chyba szyba dla zabezpieczenia..

Tylko znów wątpliwość czy do tej mojej kuchni taki wzór pasuje do ciemnego granitu w minimalne esy-floresy. Wątpliwości same się mnożą............

Nie będę orginalna ,jak wspomnę że Twoja kuchnia w całości mi się podoba,wręcz jestem nią zauroczona.Chyba po projekcie widać skąd inspiracja.

Pozdrawiam i liczę na podpowiedzi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...