Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziękuje bardzo, ale wiecie jak to mówią - nie chwal dnia ... ;)

 

Na razie nie jest źle, jeśli można tak bezwstydnie sie pochwalić ;) drewno - wybór padł był na najtwardsze i stabilne do jakiego miałam dostęp - czyli palisadner :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bo to proste jest - by podjąc niektóre decyzje trzeba nosić spodnie... :D :D :D

 

cze Adi - mam nadzieje, że kominek się spisuje super :)

 

Nitubaga twoja kuchnia świetnie się zapowiada :yes: ze sprzętu będziesz zadowolona, też mam piekarnik Simensa i kawiarkę, mmm... super kawka ! :D

 

 

ooo teraz ja będę miałkac za kawiarką :(

 

Ale jest nadzieja, mój Trzeszczący to kawosz - więc może długo nie bede musiała czekać :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem bo właśnie moja klientka mi powiedziała o tym forum więc pomyślałem, że jeszcze coś wrzucę dla inspiracji...

 

 

cieszy mnie to , że postanowiłeś się tu odnaleźć . Jak również włączyć się w dyskusję oraz PRZEDE WSZYSTKIM darmową pomoc > I może bedzie to również przydatne w rozwiązniu pewnych , rozwiązań w idealnym, prawidłowym wykonaniu kuchni < LICZĘ NA TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie to , że postanowiłeś się tu odnaleźć . Jak również włączyć się w dyskusję oraz PRZEDE WSZYSTKIM darmową pomoc > I może bedzie to również przydatne w rozwiązniu pewnych , rozwiązań w idealnym, prawidłowym wykonaniu kuchni < LICZĘ NA TO

 

Dołożę wszelkich starań aby moja obecność na tym forum wniosła na forum korzyści dla wszystkich forumowiczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o osobny kawałek szkła nad płytą gazową?to rozwiązanie przemyślane, że od tłuczenia garnkami, ciepła i innych czynników może to pęknąć, a koszt kawałka jest mniejszy znacznie niż całej tafli szkła...co do mikrofali i piekarnika to rozumiem, że chodzi o to, żeby było między nimi trochę odstępu, a nie jedno na drugim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...