Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

uzywam piekarnika otwieranego 'klasycznie' min 3xw tyg i jeszcze mi sie nie zdazylo zebym sie opazyla. a mam go na wysokosci brzucha. tym bardziej jest to dla mnie przydatne bo na drzwiczkach moge postawic talerz i bezposrednio z piekarnika cos wylozyc :) ale oczywiscie nie mowie NIE otwieranym na bok.

 

Też jeszcze nigdy się nie oparzyłam, bo niby jak? Natomiast patent z talerzem na drzwiczkach stosuję :yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze nigdy się nie oparzyłam, bo niby jak? Natomiast patent z talerzem na drzwiczkach stosuję :yes:.[/quote

 

uupss, co mi się stało...............

 

Ilona Agata troszkę prywaty, cieszę się że wszystko ci się poukladało, piątek super dzień, wiecej czasu aby do poniedzialku dojśc do siebie, ha,ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do zaprawionych w bojach "kuchniowiczów". Poszukuję namiarów na producentów kuchni w stylu angielskim, najlepiej posiadających w ofercie uzupełniające meble do jadalni/salonu. Znalazłem Arino House http://www.arinohouse.pl, ale nie mają zbyt szerokiej oferty i w dodatku to trochę daleko.

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko odnośnie BLATU do kuchni,

pomagam rodzicom w doborze materiałów do kuchni- wybraliśmy juz fronty- PFLEIDERER- Dąb Cantori,

mamy już kafelki pod szafki wiszące- Nord Ceram- Graffio Grau,

nie potrafię jedak znaleźć żadnego blatu imitującego szary kamień- najlepiej granit,

te które znalazłam są albo za ciemne albo za jasne, albo mają zbyt drobną teksturę i wygladają nienaturalnie.

Najlepszy byłby granit naturalny, ale niestety ze względu na cenę nie wchodzi w grę.

Może mi polecicie coś konkretnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko odnośnie BLATU do kuchni,

pomagam rodzicom w doborze materiałów do kuchni- wybraliśmy juz fronty- PFLEIDERER- Dąb Cantori,

mamy już kafelki pod szafki wiszące- Nord Ceram- Graffio Grau,

nie potrafię jedak znaleźć żadnego blatu imitującego szary kamień- najlepiej granit,

te które znalazłam są albo za ciemne albo za jasne, albo mają zbyt drobną teksturę i wygladają nienaturalnie.

Najlepszy byłby granit naturalny, ale niestety ze względu na cenę nie wchodzi w grę.

Może mi polecicie coś konkretnego?[/quote

 

 

 

Egger blaty znajdziesz to co szukasz a jak nie to kronopol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ajest róznica pomiedzy frontami w lakierze a w akrylu?

 

Psosin, mnie pan stolarz tłumaczył tak: front w lakierze ma lakierowany przód i boki, w akrylu tylko przód frontu to akryl;), boki są oklejone jakąś tasmą. Powiedział też, że najbardziej widać róznicę między przodem a bokiem frontu przy białym kolorze, przy ciemniejszych jest niby lepiej.

Lakier nie bedzie miał idealnej lustrzanej powierzchni (chyba ze jakis megawypasiony i super wypolerowany), pod światło da się zauważyć lekką skórkę pomarańczową, akryl natomiast daje idealną prawie lustrzaną powierzchnię. Ceny akrylu i lakieru są zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się ostatnio zastanawiałam jaka jest różnica między frontami z akrylu a w lakierze. Troszkę poczytałam necie i stwierdzić mogę na podstawie tego co wyczytałam że większy wybór kolorów jest w przypadku frontów lakierowanych natomiast są one troszkę mniej trwałe od tych akrylowych. Jeżeli jest na odwrót to proszę mnie poprawić ;)

Ponieważ po frontach nie biegamy jak po podłodze wydaje mi się że różnica w trwałości nie jest jakąś mega istotną sprawą. Ważniejsze są chyba te wszystkie mocowania, zawiasy...itd

Osobiście przy wyborze frontów najważniejszą kwestią dla mnie będzie aby dostać kolor jaki mi najbardziej odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carringtontomas, przeglądałem Twój dziennik budowy (po raz kolejny :wink: ) i dotarłem do kuchni. Możesz podać modele piekarnika oraz mikrofali?

O ile mnie wzrok nie myli są to sprzęty Whirlpoola.

 

po 2 latach..... ale jakoś umknęło mi to pytanie..... może się komuś przyda, bo wychodza nowsze modele po "liftingu" :)

 

piekarnik: Whirlpool AKZ 431 IX

mikrofalówka: Whirlpool AMW 480 IX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...