Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie znam firmy samego uchwytu - wrzucam fotke.

http://img827.imageshack.us/img827/9716/20110701477.jpg

 

uchwyt wygląda jak te firmy zobal - u mnie podobne czarne

 

 

Na fotke zalapaly sie nasze koty :) rudy to Fidel a czarny to Hipek :D

http://img121.imageshack.us/img121/7669/20110701480.jpg

 

Koty piękne - ja mam w domu jedną kotę i też upodobała sobie zlew w kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co do frezowanych - koniecznie popros wykonawce o demonstracje tego rozwiazania na gotowym elemencie (calej szafce, najlepiej gdyby dalo sie zobaczyc zarowno otwierane na boki jak i szuflady). Ja widzialem kilka takich realizacji na zywo w roznych studiach kuchennych i nie polecam. Takie "podchwyty/nadchwyty" potrafia doprowadzic do pasji jak przy zamykaniu uderzaja w palce (wystarczy ze dotykaja - to strasznie denerwuje), jest to rozwiazanie wymagajace od wykonawcy duzej uwagi i wykonczenia w gladkie, zaokraglone krawedzie.

Dodatkowo jezeli masz zamiar isc w polysk to slady palcow na 100% sie pojawia przy takich rozwiazaniach.

 

Co do uchwytów frezowanych to nie masz racji, może nie trafiłaś na odpowiednie.

Kuchnia bardzo mi się podoba, ciekawy pomysł na kolorystykę.

 

No i dodam, że koty boooskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bsh kuchnia bardzo fajna i ta czerń....mmmmm.Napisz proszę jak czarne szafki radza sobie z kurzem i plamami i co to za cudnej urody lampki nad stołem w jadalni???????/

 

czern jak to czern, chwyta glownie odciski palcow, kurz tez sie pojawia ale wysoki polysk latwo przecierac. Lampa nad stolem to butik w Agata meble - niestety juz ich nie maja, jakis tydzien po moich zakupach wymienili asortyment (przynajmniej w Katowicach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztowo koszmar ;) 20k zl + sprzety

 

Dodaje zdjecia slabszej jakosci - retuszu nie bylo :)

 

Jak sie przypatrzyc to w piekarniku jeszcze kartony sa - to byly pierwsze fotki robione tuz po zlozeniu, to chyba tlumaczy braki gratow :)

 

http://img89.imageshack.us/img89/7236/dscf1085j.jpg

 

 

http://img829.imageshack.us/img829/9503/dscf1088zn.jpg

 

 

Linka do uchwytow nie posiadam - zdjecie jakies wrzuce jak zgram na kompa.

 

@nicol21

 

to oprawy massive onyx 80zl/szt

 

 

piękna kuchnia ! uwielbiam aranżacje na zasadzie kontrastów, a i kociki śliczne też mamy dwa tygrysy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bsh, czy to robił stolarz czy jakie firmowe studio kuchenne? Czy między blatem a barkiem nie jest za wąsko?

 

Studio - namiary moge dac na priv. Dzisiaj byli panowie z ostatnimi detalami do pozostalych mebli i sie nam chwalili ze samochody firmowe oklejone zostaly zdjeciami naszej kuchni :D poszedlem zobaczyc i to dosyc dziwne uczucie jak sie widzi swoja kuchnie na samochodzie...

 

A co do miejsca miedzy blatem a barkiem - jest ok, chcielismy zeby siedzac przy barku mozna siegac do blatu. W takim ukladzie przy sniadaniu na barku jest tylko kubek z kawa i talerz, reszta stoi bezpiecznie na blacie i jest w zasiegu reki. Dodatkowo na barek dodana zostala szyba (koty skacza na niego i lakierowany by dlugo nie wytrzymal. Szyba jest biala i wyglada rownie dobrze.

Edytowane przez bsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bsh kuchnia fajna ale sknociłeś ja tym kolorowym szkłem. Żle dobrany kolor zieleni na szkle do szafek, gryzie się i już. Zresztą pisali ci już o tym na innym forum, tam zdaje się bardziej krytykowali.

 

Ehhh, juz sie przyzwyczailem - jak nie pojdziesz w standardy to badz gotow na krytyke. Generalnie cale mieszkanie jest dosyc "kontrowersyjne" kolorystycznie. Projekant dostal mega bure przy pierwszej propozycji - wszedzie brazy i beze, standard, klasyka, nuuuuda. Teraz jest wyraziscie - mnie i narzeczonej sie podoba. Nie pisali mi na innym forum - przynajmniej ja nigdzie nie wrzucalem tych zdjec.

 

@Agi75

 

tak nazwali czesc sklepu w ktorej maja tez oswietlenie. Agata meble ma strone na ktorej jest tez oswietlenie pokazane, ale nie widze tam tych konkretnie. Nazwy tej lampy nie znam - z pudelka pamietam tylko ze importerem z chin byla wlasnie Agata meble. Moze znajde jakies paragony to cos wiecej napisze.

 

@anjazzielonego

 

Sprzety w wysokoiej zabudowie to:

piekarnik - Siemens HB78BD570

ekspres - Siemens TK 76 573

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bsh kuchnia fajna ale sknociłeś ja tym kolorowym szkłem. Żle dobrany kolor zieleni na szkle do szafek, gryzie się i już. Zresztą pisali ci już o tym na innym forum, tam zdaje się bardziej krytykowali.

 

Widać, że bsh nie przejął się uwagami wszechwiedzących "znawców" trendów mody - czytaj zakompleksionych artystów i wizażystów koniecznie narzucających innym swoje zdanie i próbujących wmówić komuś, że się nie zna i na pewno jest do du... Po za tym jak widać po innych komentarzach nie wszyscy tak go skrytykowali ;)

BSH Gratuluję odwagi i konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...