Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

moze sie czepiam ale chyba musialabys podmienic klamke w oknie bo ta zlota nijak tam nie pasi :)

 

kuchnia ogolnie fajna ale dla mnei za sterylna!! ale to dlatego ze ja w supierbielach zle sie czuje ... musialabym miec tam jakis kolor czy na scianie czy cokolwiek ... fajne te lakierowane fronty na dole ...

 

tam na jednym zdjeciu masz jakby taka deske kolo zlewu - co to ??

 

a wy juz wogole mieszkacie czy jeszcze wykanczacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea mieszkamy od kwietnia - co zresztą widać w stopce :)

 

Tak te klamki to moja zmora niestety. Jak wybierałam okna to jedynym logicznym wyborem było stare złoto, jak zaczęłam wykańczać okazało się, że strzeliłam sobie w stopę.

 

Deska jest Ikei do krojenia, chyba kosztuje 49 zł.

 

Co do sterylności to ja chciałam mieć białe meble, białe ściany i białą podłogę, a jedynie barek na podwyższeniu w fornirze, ale mąż się nie zgodził ;) Jak widać każdy lubi co innego. Dzięki za opinie :)

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus piekna kuchnia i te bialosci i ten orzeszek (?) na frontach mniam mniam :) Nie jestem zwoleniczka zabudowy sufitow, ale w twoim przypadku wyszlo pieknie. Uzylas tego samego materialu na suficie co na fronty?

W zwiazku z tym mam do ciebie pytania :D

1) co masz nad blatami,

2) ta szara podloga super co to za ceramika?

3) to orzech te fronty, jaka nazwa handlowa?

4) bialy blat ? z czego?

Do tej pory bylam zwolenniczka bialych kuchni w calosci, ale twoje dolne fronty maja piekny kolor i fakture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandryta dzięki ;)

 

Zabudowa sufitowa musiała być, ponieważ za barkiem płynnie przechodzi w zabudowę tv, ale co ja wam będę kable pokazywać :D Pasek wykańczający sufit to również fornir palisander ten sam co na frontach dolnych w lakierze na wysoki połysk.

 

Fronty dolne to palisander Flader z firmy Tossi, fornir można kupić w LaminArt.

 

Nad blatami mam ścianę, w przyszłości szkło. Pierwotnie miało być szare jak podłoga i sufit, ale chyba będzie białe.

 

Szara podłoga to kafle hiszpańskie Titan Gris kupione w Euroceramice za 99 zł/m2, w necie można kupić już za 79 zł, a teraz to może i taniej ;)

 

Biały blat to najtańszy laminat, biały matowy w stolarskim określeniu skórka pomarańcza wykończony kanciasto. Niestety kamień z montażem wychodził ponad 8 tysięcy.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione jest tak jak pokazałam na razie, no oprócz doniczki dla storczyka ;)

 

Lakier czy nie to każdego upodobanie. Ja lubię fronty lakierowane i mi nie kojarzą się z latami 70, a z nowoczesnością. Zresztą jakby się tak czepiać to 6 lat temu moja mama wyrzuciła meblościankę w macie pochodzącą z lat 80 :lol2: jak widać moda wraca

 

Aricia dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

A mnie się podoba Twoja kuchnia Anitko.:rolleyes: Taka zwykła, a jednak inna niż wszyscy teraz robią. Możesz podać co to za kolor szafek. No i tak jak napisała Magduska jedyny minus takiego ustawienia to brak blatu pomiędzy płytą a zlewem (ale skoro u Ciebie to się sprawdza).

Wchodzę tu bo niedługo czeka mnie remont i szukam fajnych rozwiązań:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaksie na razie nic, może kiedyś jakieś białe pojemniki Brabantia - ale nie spieszy mi się z tym. Nie chciałam mieć szafki tak jak mam i okapu samego sobie, dla mnie te półki łączą w jedną zabudowę :)

 

acha, fajne ożebrowanie dla tego pieca gazowego :)

 

przepraszam, nie mogłam się powstrzymać, samo mi się pchało skojarzenie :rolleyes: Ale to wcale nie znaczy, że mi się nie podoba, wręcz przeciwnie, bardzo się podoba :) Bardzo lubię połączenie białego i brązu, choć u mnie akurat proporcje były by odwrotne.. Ale bardzo ładna kuchnia, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...