Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Farba ceramiczna zamiast płytek daje radę. Mam ciut szerszy blat (65 cm), żeby było więcej miejsca a dodatkowym plusem okazało się, że w ogóle nie budzi mi się ściana ani za kuchenką ani za zlewem. Też nie mam w ogóle górnych szafek i farba w tym przypadku moim zdaniem najlepiej wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wszystkie fronty nie są w jednym kolorze np. tym ładnym fiolecie. Kuchnia byłaby wtedy bardziej elegancka i stanowiłaby genialne tło dla wzoru na szkle.

Obecnie wygląda to wszystko dość chaotycznie (zwłaszcza, że jest jeszcze pod skosem) ze zbyt wieloma rodzajami frontów (dzielona szafka pod piekarnikiem, przeszklona szafka nad zmywarką) oraz z natłokiem barw (fiolet, krem, srebrny, czarny, różowy).

Takie są moje odczucia, gdy patrzę na zdjęcie Twojej kuchni.

 

A może masz jeszcze możliwość wymiany jasnych frontów na fioletowe?

 

Mam takie same odczucia co do tej kuchni. Jak dla mnie kolejnym elementem chaosu jest okap. Nie lubię takich okapów wciśniętych między szafki.

Fioletowe fronty bardzo ładne i nieoklepane jednak zestawione z kremowymi tracą urok, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce inne zdjecia. Jest mozliwosc przemalowania frontow, znajomy lakiernik samochodowy to robil.

Łał! To mnie zażyłaś! :jawdrop: Ale muszę przyznać, że lakier na frontach wyszedł genialnie! :)

Tak więc nie będzie problemu ze zmiana kolorystyki :)

Dobrze by było wymienić też front przeszklony na pełny, oraz te podwójne drzwiczki pod piekarnikiem na pojedyńcze z jednym długim poziomym uchwytem (taki jak w górnych szafkach oraz szufladach). Powinno to uspokoić ten chaos.

Nie mam jednak pomysłu na szafkę wiszącą przy samym skosie, a coś mi tam nie pasuje. A nie masz przypadkiem fotki bez tej szafki? Ciekawe jak by to wyglądało...

 

A tak z innej beczki...

Na poprzednim zdjęciu wyglądało to tak, jakby jeszcze wzdłuż ścianki kolankowej były szafki. Czy może się mylę? Jeśli są, to wrzuć też jakąś fotkę :)

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farba ceramiczna zamiast płytek daje radę. Mam ciut szerszy blat (65 cm), żeby było więcej miejsca a dodatkowym plusem okazało się, że w ogóle nie budzi mi się ściana ani za kuchenką ani za zlewem. Też nie mam w ogóle górnych szafek i farba w tym przypadku moim zdaniem najlepiej wygląda.

 

moglabys pokazac swoja kuchnie bez tych gornych szafek?

jaką farbe ceramiczną polecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce inne zdjecia. Jest mozliwosc przemalowania frontow, znajomy lakiernik samochodowy to robil. Nie jest latwo zrobic kuchnie pok skosem :). W rzeczywistosci troche inaczej to wyglada niz na zdjeciu. http://przekorba.fm.interiowo.pl/SAM_3254.JPG

 

no! niezły miksior! trochę oczy bolą, ale jakbym zaspana rano do kuchni wchodziła, to pobudka bez kawy murowana. mnie się en todcień maziajów na ścianie najbardziej podoba i takie fronty byłyby piękne :D

no ale porządek musisz tu chyba zrobić i czekam na efekty :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglabys pokazac swoja kuchnie bez tych gornych szafek?

jaką farbe ceramiczną polecisz?

 

Zajrzyj na stronę 1099, tam jest moja kuchnia. U mnie jest Benjamin Moore Kitchen and Bath. Nie musiałam jej jeszcze właściwie myć (mieszkam trochę ponad miesiąc), więc niewiele mogę o niej powiedzieć. Dobre opinie czytałam o farbach Para ale u mnie nie są dostępne. Przypuszczam, że inne tańsze też się sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa lata użytkuję moja kuchnię, ale "chwalę" się nią dopiero teraz. Oprócz większego bałaganu ;), lamp, i kratki w widocznej nad meblami dziurze niewiele się zmieniło, więc zamieszczam zdjęcia , które właśnie przed chwilą wyszperałam z moich zdjęć z "budowy" :). Pozdrawiam.

kuchnia małe 2.jpg

kuchnia małe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym płytek na obecnym etapie nie kleiła. Dopiero gdy będzie wiadomo jak zostaną rozmieszczone szafki i inne sprzęty (czyli tuż przed zakupem mebli kuchennych - nie zapomniej wcześniej odwiedzić wątku Projekty kuchni - wizualizacje).

Poniżej moja stara kuchnia, która miała być na 2-3 lata aż do wyprowadzki. Za płytą gazową jest zwykła, tania plexi (przezroczysta). Gniazdko wypadło nad płytą, bo koncepcja układu sprzętów w międzyczasie się zmieniła :p no i już tak zostało...

[ATTACH=CONFIG]298085[/ATTACH]

 

a jak tą plexi przymocowaliscie?:) pytanie laika... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...