Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jak masz rozwiązaną tę szafkę nablatową przy oknie? Czy w środku są półki czy front wyjeżdża jak szuflada? Mam identyczną w projekcie i nie wiem jak z jej funkcjonalnością :-/

 

Witam , oprócz półek można zrobić wyjeżdżające szuflady albo przynajmniej jedną zaraz nad blatem , tylko od strony ściany trzeba zrobić dystans żeby wyjechała ta szuflada . JA na tym zdjęciu widzę baterię i pytanie czy ona nie przeszkadza w pełnym otwarciu drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , oprócz półek można zrobić wyjeżdżające szuflady albo przynajmniej jedną zaraz nad blatem , tylko od strony ściany trzeba zrobić dystans żeby wyjechała ta szuflada . JA na tym zdjęciu widzę baterię i pytanie czy ona nie przeszkadza w pełnym otwarciu drzwi ?

 

Też zauważyłam, że jest tam zlewozmywak, i jestem ciekawa jak zostało to rozwiązane.

 

pilkarzyk66 czy możesz wkleić zdjęcia z otwartą szafką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kolejna inspiracja połączenia forniru z lakierem w połysku . Dolne szafki i jeden słupek z forniru , górne szafki i dwa słupki we wnęce w lakierze . Blat z białego kwarcogranitu , pomiędzy szafkami lacobel . Miłego , Piotr

[ATTACH=CONFIG]287924[/ATTACH]

 

 

 

Co tam 'leży' na podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie do tych którzy już maja wykonane kuchnie. W swojej chcę dać uchwyty wpuszczane ukw5 ale zupelnie nie wiem jaki do cargo i szafek wiszacych aby pasował. Może jest ktoś kto ma te uchwyty i mógłby pomóc?

 

Witam , a na pewno takie uchwyty ? Myślę że lepiej zrobić frezowane jeżeli fronty mają być lakierowane a w górnych taki uchwyt aluminiowy wg mnie nie będzie dobrze wyglądał ;-( .. ale to moje zdanie , ja najczęściej w górnych szafkach w ogóle nie robię uchwytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja będę miała takie uchwyty w swojej kuchni, ale tylko w szafkach dolnych, górne będą otwierane na "klik", fronty będą akrylowe i dlatego takie uchwyty

 

A to nie da się zrobić w akrylach frezowanych uchwytów ;-( Na górze można zrobić tipony albo fajne podchwyty które montuje się za frontami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wydają mi się praktyczniejsze. Lakier chyba może się wycierać?

 

 

Witam , a na pewno takie uchwyty ? Myślę że lepiej zrobić frezowane jeżeli fronty mają być lakierowane a w górnych taki uchwyt aluminiowy wg mnie nie będzie dobrze wyglądał ;-( .. ale to moje zdanie , ja najczęściej w górnych szafkach w ogóle nie robię uchwytów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze proszę jaki masz okap i jak się sprawuje?

Właśnie szukam okapu takiego typu i wybór jest bardzo mizerny...

 

Mamy Akpo WK-6 Neva 60 póki co sprawuje się dobrze, hałasuje, ale chyba jak każdy okap, mimo że w aneksie nie jest to mega uciążliwe. Najważniejsze jest, że naprawdę dobrze wyciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto sobie zrobić szufladę pod zlewem z servo drivem ( otwierane kolanem) ?

Ma ktoś , polecacie ?

 

Jaki pochłaniacz teleskopowy jest najcichszy?

 

o jakim koszcie Ci mowi stolarz takiej szuflady ?

nie tak dawno chciałem miec kosz pod zlewem z servo i pamietam cene cos około 500 zł i jakąs przeróbkę w stosunku do standardu

 

okazuje sie ze daję radę bez servo aczkolwiek jak wyciągam cos ze zlewu to nie zaprzecze ze nie poleci na front

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f.5 koszt tego ustrojstwa to dodatkowo coś około kwoty o której piszesz:yes:

Pomimo to wydaje mi się że byłoby to bardzo wygodne i byłabym skłonna "zaszaleć "

Wolałabym jednak poznać opinię jakiegoś użytkownika :) Lubię się opierać o szafki przy zlewie i nie wiem czy mnie nie będzie wkurzać otwierająca się szuflada( cały front) .

Poza tym tracę dostęp do szafki narożnej pod zlewem a z drugiej strony dojścia nie będzie bo będą szuflady .

 

Tak że sama nie wiem na co się zdecydować . Czy warto walczyć o ten dostęp do narożnika pod zlewem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f.5 koszt tego ustrojstwa to dodatkowo coś około kwoty o której piszesz:yes:

Pomimo to wydaje mi się że byłoby to bardzo wygodne i byłabym skłonna "zaszaleć "

Wolałabym jednak poznać opinię jakiegoś użytkownika :) Lubię się opierać o szafki przy zlewie i nie wiem czy mnie nie będzie wkurzać otwierająca się szuflada( cały front) .

Poza tym tracę dostęp do szafki narożnej pod zlewem a z drugiej strony dojścia nie będzie bo będą szuflady .

 

Tak że sama nie wiem na co się zdecydować . Czy warto walczyć o ten dostęp do narożnika pod zlewem :rolleyes:

 

Zależy jak duża jest twoja kuchnia i czy wystarczy Ci miejsca na "gary".

Co do servo, faktycznie, nieumyślne otwieranie szafki może wkurzać. Nie raz spotkałem się z taką opinią. Ale po paru latach na pewno się przyzwyczaisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto sobie zrobić szufladę pod zlewem z servo drivem ( otwierane kolanem) ?

Ma ktoś , polecacie ?

 

 

Witam , nie mówię tego jako producent mebli ale jako użytkownik takiej szuflady pod zlewem i bardzo to polecam . Nie jest to duży koszt a ogromna wygoda . Jak są mokre ręce albo mamy coś do wrzucenia do kosza to wystarczy nacisnąć front i kosz mamy już przed szafkami . Polecam to każdemu Klientowi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam servo i również polecam. U mnie jest jedna szuflada pod zlewem i bez servo myślę, że front długo by nie wytrzymał. Często otwieramy kolanem, ale czasami normalnie i servo działa jak wspomaganie otwierania. Co do przypadkowego otwierania, na początku zdarzało się dość często, teraz żadko. A widok mojaj 2-letniej córki podchodzącej do szyflady i otwierającej ją kolankiem - bezcenny :-) Edytowane przez aga2183
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...