Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marta, nie mam pojęcia jaki to numer RAL, ale na pewno nie 9003, wiem bo moje listwy są 9003 i są bardziej białe ;)

 

Fornir póki co sprawuje się super, jest polakierowany, nic się z nim nie dzieje. Nawet się mocno nie brudzi-mam głębszy blat o 10 cm, może dlatego.

Jak mam w planie jakieś hardcorowe smażenie i wiem że będzie pryskać to przyklejam w tej okolicy ręcznik papierowy taśmą malarską;)

 

Oliwkawawa bardzo dziękuję Ci za odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że tutaj również zapytam, ale zależy mi na opinii:

czy możecie polecić dobry okap podszafkowy??

 

Witam , tylko jaki okap , slimowy .. wysuwany z pod szafki czy chowany w w dolnym wieńcu ? Ja polecam firmę FALMEC ponieważ teraz weszła na nie przedłużona 5-letnia gwarancja . jest ona dostępna w studiach meblowych w ramach współpracy przy projektowaniu i zamawianiu mebli właśnie w takich punktach . Pozdrawiam nataly-design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kolejna inspiracja - połączenie białego lakieru z niebieskim laminatem . Blaty białe laminowane oklejone kerrockiem :

Pomiędzy szafkami lacobel . Wyspa wykończona penelami lakierowanymi . Pozdrawiam , Piotr

[ATTACH=CONFIG]306554[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]306555[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]306556[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]306557[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]306558[/ATTACH]

 

Kuchnia oczywiście perfekcyjna, co prawda dla mnie trochę zimna, ale to moje subiektywne odczucie:) Mam natomiast pytanie do Pana Nataly Design czy między szafkami faktycznie sprawdza się lacobel? Właśnie jestem przed wyborem czy między szafkami powinien być lacobel czy jednak lepsze, w sensie trwalsze, bezpieczniejsze będzie szkło hartowane? Dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia oczywiście perfekcyjna, co prawda dla mnie trochę zimna, ale to moje subiektywne odczucie:) Mam natomiast pytanie do Pana Nataly Design czy między szafkami faktycznie sprawdza się lacobel? Właśnie jestem przed wyborem czy między szafkami powinien być lacobel czy jednak lepsze, w sensie trwalsze, bezpieczniejsze będzie szkło hartowane? Dziękuję za odpowiedź:)

 

Witam , i dziękuję ;-) Ja bardzo często stosuję lacobel bo jest spory wybór kolorystyczny i jest w dobrej cenie , uważam że przy płycie indukcyjnej i elektrycznej można go spokojnie stosować . Szkło hartowane jest mocniejsze ale droższe i trzeba je lakierować . Pozdrawiam , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas podglądam i zachwycam się waszymi, szczególnie białymi kuchniami, moja jest w trakcie realizacji :)

 

mam pytanie,... nie kupiłam jeszcze zlewozmywaka i zastanawiam się jaki wybrać :bash:

wiem,że będzie jednokomorowy z ociekaczem, granitowy i prawdopodobnie czarny ale jakiej firmy ?

zależy mi na tym, by się nie rysował i był łatwy w utrzymaniu czystości, i nie za drogi

zastanawiam się nad Pyramisem , macie któryś z tych zlewów pyramis-sparta-granit-76x44-1b-1d-czarny,7552839382_3.jpg pyramis-studio-78x48-1b-1d-czarny,7536675497_3.jpg

 

co o nich sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kolejna inspiracja - połączenie białego lakieru z niebieskim laminatem . Blaty białe laminowane oklejone kerrockiem :

Pomiędzy szafkami lacobel . Wyspa wykończona penelami lakierowanymi . Pozdrawiam , Piotr

[ATTACH=CONFIG]306554[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]306555[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]306556[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]306557[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]306558[/ATTACH]

 

Zbyt surowa jak dla mnie i ten niebieski to też nie moja bajka (ale tylko dlatego, że poprzednią kuchnię na zamówienie zrobiłam sobie niebieską i szybko mi się znudziła :p), co nie zmienia faktu, że jest bardzo ładna i perfekcyjnie wykonana !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, potrzebuję porady w kwestii koloru krzeseł do kuchni. Zamówiłam w sklepie internetowym kolor "mild grey", ale przy odbiorze kolor okazał się być hmm... ciemną kawą z mlekiem. Zmieniłam więc na szybko na dwa czarne i dwa beżowe, wygląda to tak jak na zdjęciach. O ile kolor czarny ok i w miare pasuje (mam czarną płytę, piekarnik, zlewozmywak), o tyle do beżowego nie jestem przekonana. Nie chcę białych, bo w mojej kuchni nie ma koloru białego (frony i ściany to kolor ecru, śmietana). Co byście radzili, wprowadzić któryś z "ożywiających" kolorów ze zdjęć? A może 4xczarne? Mogę jeszcze wymienić, bo kupowałam przez internet. Producent nie przewidział niestety typowo szarego czy grafitowego, który pasowałaby do mojej podłogi.

DSC08296.jpg

DSC08295.jpg

pol_pm_Krzeslo-PC016W-PP-inspirowane-DSW-1591_1.jpg

pol_pm_Krzeslo-PC016W-PP-inspirowane-DSW-1589_1.jpg

pol_pm_Krzeslo-PC016W-PP-inspirowane-DSW-1585_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...