Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zbyt surowa jak dla mnie i ten niebieski to też nie moja bajka (ale tylko dlatego, że poprzednią kuchnię na zamówienie zrobiłam sobie niebieską i szybko mi się znudziła :p), co nie zmienia faktu, że jest bardzo ładna i perfekcyjnie wykonana !!!

 

Witam , kolorystykę dobierał architekt a my wyszukaliśmy odpowiednie materiały . dziękuję za pochwałę . Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cały czas podglądam i zachwycam się waszymi, szczególnie białymi kuchniami, moja jest w trakcie realizacji :)

 

mam pytanie,... nie kupiłam jeszcze zlewozmywaka i zastanawiam się jaki wybrać :bash:

wiem,że będzie jednokomorowy z ociekaczem, granitowy i prawdopodobnie czarny ale jakiej firmy ?

zależy mi na tym, by się nie rysował i był łatwy w utrzymaniu czystości, i nie za drogi

zastanawiam się nad Pyramisem , macie któryś z tych zlewów [ATTACH=CONFIG]306753[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]306754[/ATTACH]

 

co o nich sądzicie ?

 

Witam , pyramis jest niezły i chyba w dobrej cenie ,,, Ja często stosuję zlewy firmy Blanco bo mają fajny design i oczywiście wysokiej klasy materiał .

Dziękuję za komentarz ;_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas podglądam i zachwycam się waszymi, szczególnie białymi kuchniami, moja jest w trakcie realizacji :)

 

mam pytanie,... nie kupiłam jeszcze zlewozmywaka i zastanawiam się jaki wybrać :bash:

wiem,że będzie jednokomorowy z ociekaczem, granitowy i prawdopodobnie czarny ale jakiej firmy ?

zależy mi na tym, by się nie rysował i był łatwy w utrzymaniu czystości, i nie za drogi

zastanawiam się nad Pyramisem , macie któryś z tych zlewów [ATTACH=CONFIG]306753[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]306754[/ATTACH]

 

co o nich sądzicie ?

 

wybieraj spośród BLANCO, FRANKE i SCHOCK

PYRAMIS moim subiektywnym zdaniem jest słaby :/

 

Czy warto sobie zrobić szufladę pod zlewem z servo drivem ( otwierane kolanem) ?

Ma ktoś , polecacie ?

 

Jaki pochłaniacz teleskopowy jest najcichszy?

 

ja mam kosz pod zlewem otwierany na pedał, bo właśnie słyszałam o irytującym otwieraniu kolanem takiego servo drive

ja jestem bardzo zadowolona i polecam! :yes:

 

dodałam zdjęcie z katalogu, oraz mojej kuchni, żeby zobaczyć jak wygląda owy "pedał" :p

111222333.jpg

111222444.jpg

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za wszelkie udzielone porady i zdjęcia na temat servo drive :)http://emotikona.pl/emotikony/pic/0vishenka_33.gif

 

Czy ktoś ma fajny ,cichy pochłaniacz ( podszafkowy 60 cm ) i może coś polecić ?

Jakimi firmami/producentami warto się zainteresować ?

 

Witam , polecan firmę Falmec , aktualnie gwarancje pięcioletnia .

Pozdrawiam , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bettka ja bym zostawiła te dwa kolory jak teraz są, albo zamieniła na czarne, albo jeszcze można, jak gdzieś tutaj widziałam , czarne a jeden ten mild ;) Na pewno bym zielonego albo niebieskiego nie wybrała.

 

Hisia bardzo ładnie :) A swobodnie się tam poruszacie? Bo nasza kuchnia też będzie mała,2,40x3,80 i mój mąż się martwi czy się tam pomieścimy ;)

 

Nataly Design Czy wykonujecie też może na odległość projekty kuchni i szaf w 3D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za wszelkie udzielone porady i zdjęcia na temat servo drive :)http://emotikona.pl/emotikony/pic/0vishenka_33.gif

 

Czy ktoś ma fajny ,cichy pochłaniacz ( podszafkowy 60 cm ) i może coś polecić ?

Jakimi firmami/producentami warto się zainteresować ?

 

Mamy FALMEC. W sumie mogę polecić, choć cena nie mała ;)

W szafce z koszem mam servo i uwielbiam :) Też jak wiele innych tu osób kopię kolanem w zwykłe szuflady czy szafki z przyzwyczajenia :D

 

 

 

Co do zlewu, ktoś pytał wyżej-mamy granitowy firmy TEKA. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Niedługo wprowadzamy się do nowego mieszkania i zaczynamy od zrobienia kuchni. Przeczytałam kilkadziesiąt stron w tym temacie i pooglądałam Wasze kuchnie. Wszystkie piękne. My jesteśmy dopiero na etapie gładzi i podłogi. Dlatego proszę o radę czy do białych mebli połysk będzie pasował na podłodze gres szkliwiony kolor kremowy. Mój mąż uparł się na taki i go zakupił. Ja wolałam kolor podłogi jasno szary bo upatrzyłam sobie blaty szare ale nie mogliśmy znaleźć w takim kolorze. Jeszcze Pan "fachowiec" nie położył tego gresu na podłogę więc zastawiam się czy go nie oddać do sklepu. I napiszcie proszę czy podłogę w kuchni wykończyć cokolikiem z gresu (tak sugeruje fachowiec) czy listwą. Ten cokolik jakoś kojarzy mi się z korytarzem w szkole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nie jestem ale ja bym dała podłogę w kolorze blatu, bądź odwrotnie. Jeśli blat chcesz mieć szary to poszłabym w taką samą podłogę, to będzie fajnie grać. Nie jestem pewna czy białe szafki+szary blat+kremowa podłoga to jest to :/

U nas wszędzie w domu w częściach dziennych są listwy, również w kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwkawawa - dziękuję za odpowiedź. W tej sytuacji muszę zmienić blat lub oddać gres do sklepu. Ciężko będzie bo mój małżonek marudzi, że nosić tego gresu do auta (paczki ważą po 30 kg) i wozić 50 km do sklepu nie będzie.... A połączenie kremowa podłoga (gres) białe meble połysk, białe blaty i szary kolor ścian? Ale nie wiem jaki dopasuję zlew? Macie jeszcze jakieś pomysły. Jaki blat dopasować do białych mebli i kremowej podłogi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...