Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :)

Dotąd tylko oglądałam, teraz mogę też pokazać moją kuchnię. Fronty białe, blat czarny, uchwyty kryształowe. Jeszcze nie do końca gotowa, zostało kilka szczegółów, które uzupełnię w najbliższym czasie.

[ATTACH=CONFIG]311986[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311987[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311992[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311993[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311994[/ATTACH]

 

ślicznie, wszystko pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komplementy :) Nieskromnie przyznam, że mnie też przeokrutnie się podoba :) Wszystko wyszło tak, jak miało być. Efekt przerósł moje wyobrażenie, a to niełatwe :) Kuchnia nie jest typowa, jeśli chodzi o styl - ni to nowoczesna, ni to klasyczna... I o to właśnie chodziło :) Panowie monterzy byli zbulwersowani. Korona do nowoczesnych frontów? Tego się nie robi....No i uchwyty z , jak to nazwali, cekinami :) Gdyby jeszcze były jakieś frezy, to może by to jakoś wyglądało....:) A tak....no porażka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Dotąd tylko oglądałam, teraz mogę też pokazać moją kuchnię. Fronty białe, blat czarny, uchwyty kryształowe. Jeszcze nie do końca gotowa, zostało kilka szczegółów, które uzupełnię w najbliższym czasie.

[ATTACH=CONFIG]311986[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311987[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311992[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311993[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311994[/ATTACH]

 

Super, takiej kuchni glamour jeszcze tu chyba nie było :) natomiast moją uwagę zwróciło okno, masz kuchnie na piętrze prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, położenie płyty jest ok. Oczywiście wszystko wyjdzie w praktyce (jeszcze nie mieszkamy), ale mam nadzieję, że dam radę :) Między płytą a zlewem jest około 25-30 cm.

skonieak - nie, kuchnia jest w domku i to raczej cały domek jest na pietrze :) Osiedle jest "piętrowe" - my jesteśmy na środkowym "stopniu", czyli domki są "pod" nami i "nad" nami :) Z narożnego okna w kuchni widać dolne domki.

Ooo tak! Odkryłam, że kocham glamour :) Zresztą zawsze lubiłam wszystko, co się błyszczy :)

Edytowane przez Malinowa8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Dotąd tylko oglądałam, teraz mogę też pokazać moją kuchnię. Fronty białe, blat czarny, uchwyty kryształowe. Jeszcze nie do końca gotowa, zostało kilka szczegółów, które uzupełnię w najbliższym czasie.

[ATTACH=CONFIG]311986[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311987[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311992[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311993[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311994[/ATTACH]

 

Bardzo ładna kuchnia w barwach, które również przewiduje w mojej kuchni. Mam pytanie do Malinowa, na jakiej wysokości ma gniazdka elektryczne i włączniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kolejna inspiracja , oczywiście z ulubionym fornirem palisandrem santosem . Barek wykończony lakierem w połysku . Blat laminowany tym razem cieńszy ze względu na okno .. Pomiędzy szafkami szkło lakierowane białe . Pozdrawiam , nataly design

 

[ATTACH=CONFIG]312257[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]312258[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]312259[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]312260[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]312261[/ATTACH]

 

To na dole to orzech? Czy sa takie w macie?

Bardzo fajny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okap chyba trochę za wąski/ za mały.

Jaką szerokość i wysokość mają szafki górne?

 

Oto moja kuchnia po zupełnej metamorfozie. Mała przestrzeń więc trzeba było kombinować

[ATTACH=CONFIG]312691[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312692[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312693[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312694[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...