Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wow, BAJECZNIE piękne !!!!!!!! :wave:

 

 

Nic się im nie stanie, bo jest glazura, tylko matowa. Na pewno będzie je trudniej doczyścić w zakamarkach, trzeba je będzie czasem przelecieć szczoteczką, a nie tylko ścierką i płynem, więc w kuchni przy małych dzieciach i braku czasu to bym się nie odważyła, ale w innym przypadku, czemu nie :) Dodaję do ulubionych !!!!!!

 

Cudne , ach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

przychodzę z kuchnią mamy. Malutka 2,5mx2m. Meble wybrane - kolor truflowy. Podłoga jasna imitująca drewno. Płytki białe, z polyskiem, dość nowoczesne. Poniżej fotka ze strony castoramy oraz moja wizka ze wstawioną podłogą:

2_Castorama_gazetka0456_27_20150317.jpg396526_ORIGINAL_IMG_KFT400x400 pro.JPG

 

Poradźcie proszę jaki blat by tu pasował. Jakie dodatki, kolor zasłon. Myślałam o ciemnym brązowym blacie imitującym drewno plus niebieskie dodatki żeby nie było za biało czego obawia się mama ale zwątpiłam czy przy tej podłodze taki blat będzie ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz białe wstawki i cokoły, to dałabym też biały blat.

Jeśli całość mebli będzie truflowa, to blat mógłby być w kolorze podłogi - im bardziej zbliżony do koloru podłogi, tym lepiej.

 

Co do zasłon, to by się przydało foto tego pomieszczenia wraz z oknem., bo może się okazać, że np. rolety będą lepsze niż zasłony.

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss biały blat odpada zdecydowanie. Raz, że jest niepraktyczny, dwa będzie za jasno.

Jak już wspomniałam, to kuchnia mojej mamy i Ona nie chce żeby było za biało i zbyt nowocześnie. I tak cud, że ją namówiłam na białe ściany i nie ciemne meble ;) Ale obiecałam że pomogę złagodzić tą jasność.

Na roletę się też nie ma zgody bo będzie zbyt zimno i nowocześnie.

Mama jest osobą starej daty, lubi firanki i zasłonki i inne duperelki. Najlepiej, o zgrozo, na całą ścianę. Namawiam ją na 2 zasłonki, upięte po bokach. Może zazdrostka do tego...

 

Fotki pomieszczenia niestety nie mam. Kuchnia jest malutka, na wprost wejścia jest okno, kwadratowe, szer ok 1m, zaczyna się na wysokości ok 1,40 więc dość wysoko. Po bokach meble i sprzęt. Nad dolnymi szafkami górne, w tym witrynka. Przy wejściu ma być stołek. Wrzucam plan:

 

396526_ORIGINAL_IMG_KFT400x400 pl.JPG

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kuchnia i kształt taki jak u mnie :) Mam pytanie odnośnie podłogi w salonie. Czy to deski czy gres? Widzę kominek ustawiony dokładnie jak u mnie i zastanawiam się co dać wokół niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kuchnia i kształt taki jak u mnie :) Mam pytanie odnośnie podłogi w salonie. Czy to deski czy gres? Widzę kominek ustawiony dokładnie jak u mnie i zastanawiam się co dać wokół niego?

 

Wokół kominka jest deska, mąż mówi że przy zamkniętym kominku nie dawałby nic, musimy jeszcze skonsultować, jeśli będzie jednak taka konieczność myślimy o blasze mosieznej patynowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję zdjęć kuchni zawierających lodówki Samsunga z serii Chef Collection / Kitchen Fit. Rozważam coś takiego w swojej kuchni, ale poza paroma materiałami reklamowymi producenta, nie mogę znaleźć żadnego z prawdziwej realizacji. Może macie coś takiego w swoich zbiorach? Bardzo zależy mi, żeby zobaczyć jak taka lodówka wygląda wciśnięta między zabudowę meblową. Mam na myśli modele w tym stylu:

pl_RB36J8799S4-EF_034_Front_silver.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokół kominka jest deska, mąż mówi że przy zamkniętym kominku nie dawałby nic, musimy jeszcze skonsultować, jeśli będzie jednak taka konieczność myślimy o blasze mosieznej patynowanej.

 

Bardzo ładna deska. Ale Mąż mówi, że u nas podłogowe ogrzewanie , więc lepiej żeby były płytki. Widziałam wiele takich drewnopodobnych , pewnie coś wybiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...