Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

DSC05619.jpg

fantastyczna lodówka :wiggle:

Sharp, prawda?

Tak to sharp,zdecydowałam się na nia bo ma bardzo duży zamrazalnik 211l no i szuflady a nie półki w zamżalce.Jestem zadowolona chodz dopatrzyłam się w niej ostatnio krzywizny -górą jest węzsza niż dołem,ciekawe czy wszystkie tak mają ok 2cm,widać to po odstępie w meblach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulkak

 

a rozważałaś Vives Black&White?

 

http://www.alekafelki.pl/producenci/vives-ceramica,blackwhite

 

http://www.alekafelki.pl/design/_gallery/_1000_1000_3/17200.jpg

 

 

Nie wiem, jaki efekt chcesz uzyskać, bo tak jak jest teraz nie podoba mi się z tego względu, że ta czarna "plama" u Ciebie ma nieregularny kształt

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=217247&d=1381228785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja :)

Ja postawiłem na prostą kuchnię. Jej kształt to litera U (jako aneks pokoju) więc dużego pola do popisu nie miałem z ustawieniem. Zrezygnowałem z płytek czy lacobela na ścianie na rzecz farby tablicowej - można ją zmywać, więc właściwości ma te same, a jest dużo tańsza i dla mnie ciekawsza. Generalnie dużo w niej pracy własnej - półki sam zrobiłem z deski kupionej w Castoramie za 8 zł :) A ściana tablicowa przyciąga znajomych, którzy zawsze przed wyjściem coś na niej "nabazgrzą" ;) Poniżej zdjęcia:

[ATTACH=CONFIG]215752[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]215753[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]215754[/ATTACH]

 

Ostatnio nawet zegar "zrobiłem" ku czci rodziców swoich nowo narodzonych pociech ;)

[ATTACH=CONFIG]215755[/ATTACH]

 

Ciekaw jestem Waszych opinii.

 

Dawno nic mi się tak nie spodobało, jak to. GENIALNA kuchnia! Cenię sobie bardzo poczucie humoru i dystans do siebie, a posiadacze TAKIEJ kuchni to po prostu muszą być fajni ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]217983[/ATTACH]

Tak to sharp,zdecydowałam się na nia bo ma bardzo duży zamrazalnik 211l no i szuflady a nie półki w zamżalce.Jestem zadowolona chodz dopatrzyłam się w niej ostatnio krzywizny -górą jest węzsza niż dołem,ciekawe czy wszystkie tak mają ok 2cm,widać to po odstępie w meblach.

boska!! też taką chcę :) mąż taką wybrał :lol2: tylko nie wiem jaki kolor :D

 

zaciekawiłaś mnie z tą krzywizną... sprawdzę sama podczas kupowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]217983[/ATTACH]

Tak to sharp,zdecydowałam się na nia bo ma bardzo duży zamrazalnik 211l no i szuflady a nie półki w zamżalce.Jestem zadowolona chodz dopatrzyłam się w niej ostatnio krzywizny -górą jest węzsza niż dołem,ciekawe czy wszystkie tak mają ok 2cm,widać to po odstępie w meblach.

 

Predzej podloga lub sciana jest krzywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]217983[/ATTACH]

Tak to sharp,zdecydowałam się na nia bo ma bardzo duży zamrazalnik 211l no i szuflady a nie półki w zamżalce.Jestem zadowolona chodz dopatrzyłam się w niej ostatnio krzywizny -górą jest węzsza niż dołem,ciekawe czy wszystkie tak mają ok 2cm,widać to po odstępie w meblach.

 

zaciekawiłaś mnie tą krzywizną i wiesz co...? faktycznie troszkę mi odchodzi od mebli ten mój Sharp :p

w sumie u mnie jest to kompletnie niewidoczne, bo nie jest moja lodóweczka dosunięta z obu stron ciasno do mebli, tylko ma odstęp z lewej kilka centymetrów, a z prawej około kilkunastu dla dobrej cyrkulacji powietrza

moja jest czarna :D

uwielbiam ją i będę polecać i chwalić wszystkim :yes:

kuchnia30072011725.jpg

SJF800SPBK_IMG_Front_CMYK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]217891[/ATTACH]

świetny patent z tą szafą przy kuchni :lol2:

ja się nie mieściłam w kuchni z pewnymi gratami, a też nie mam spiżarni (kuchnię sobie powiększyłam kosztem spiżarni)

a że mam sporo szaf zabudowanych na korytarzach, to jedną z nich, tą najbliższą, przeznaczyłam na rzadko używaną zastawę i zapasy.

tyle tylko, że mam dalej do niej, a Ty masz pod ręką :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny patent z tą szafą przy kuchni :lol2:

ja się nie mieściłam w kuchni z pewnymi gratami, a też nie mam spiżarni (kuchnię sobie powiększyłam kosztem spiżarni)

a że mam sporo szaf zabudowanych na korytarzach, to jedną z nich, tą najbliższą, przeznaczyłam na rzadko używaną zastawę i zapasy.

tyle tylko, że mam dalej do niej, a Ty masz pod ręką :wiggle:

 

Tak to jest z tymi gratami uwielbiamy je skupywac a póżniej żal ich wyrzuć. Juz sie zapierałam ze nie bede nic kupować, a w sobote byłam w ikea i kupiłam szarą zastawe fajna prosta,kubki,miski i fajniutkie filiżanki seria Dinera i oto moja szafa a od wczoraj mówimy na nia winda przyjela stara zastawe, bo moze jeszcze sie przyda:P:P Nad lodowka tez mam szafki do sofitu z starymi zastawiamy a w windzie drabinke. Masakra.A lodówka jest naprawde super tez ja polecam nie wiem co z tą krzywizna chyba za duż się w nią wpatruje. Śliczny masz piekarnik i mikro to bosch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]218273

[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]218274

[/ATTACH]DSC05618.jpg

Powiedzcie mi jeszce z ta mirofala lepiej jest na zaloncznikach ,wtedy była jeszce nie zamonowana tylko tak połorzona czy lepiej na dwoch pierwszych zdjeciach zamontowana tylko troche wyżej. Chodzi mi o przerwe miedzy kuchenką a mikro i jak wychodzi w całości z lodówka. DSC05609.jpg

DSC05553.jpg

DSC05554.jpg

Edytowane przez agnieha22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak...nie sposob sie opanowac przed kupowaniem nowych rzeczy ;) wlasnie poluje na nowa ikeowa serie trending (od czw rozeszla sie jak swieze buleczki!!) i obiecuje ze wywale wszystkie stare miseczki :)

 

Powiedz jak Ci poszło. Ja na całe szczescie mam 100km do ikei,a mój maz i dzieci uwielbiaja jeżdzic na zakupy:mad::mad:,wiec nie robimy tego czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poradźcie,który KOLOR lacobelu wybrać,bo nie mogę się zdecydować na kolor (kuchnia matowa biała,z gatunku nowoczesnych z blatem szarym ,widać go na zdjęciach)nastawiłam się na ten jasno szary (się zwie intensywne aluminium),ale baardzo podoba mi się ta fuksja...Może dodam jeszcze,że kuchnia jest jaśniutko szara,biały stolik ,na podłodze ciemno szary gres,agd czarne.Jestem zauroczona kuchnią cameo i jego kuchnią,a najbardziej tą fuksją (ost.zdjęcie). Kusi mnie ta fuksja, wydaje mi się,że byłby to piękny akcent kolorystyczny,ale... boję się ;) http://emotikona.pl/emotikony/pic/niewiem.gif

Daria 2013.10.17 004.jpg

004.jpg

005.jpg

6.jpg

fuksja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZA nie podpowiem z doborem koloru, bo sama mam z tym duze problemy, wybiore chyba bialy lacobel

Mam inne pytanie, jak sie prezentuje biala matowa kuchnia, moja wlasnie za chwilke zacznie sie robic, jestem na 90% zdecydowana na mat, ale nie widzialam na zywo nowoczesnej matowej kuchni, wszystko w polysku...

Jesli mozna jakas fotke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...