Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wru pytasz o rozwiązanie typu tip-on? z tego co mi wiadomo (mam u siebie) dedykowany jest do otwierania drzwiczek otwieranych na bok, ja mam również w klapach otwieranych do góry. Tip-onu nie można użyć do zmywarki, bo nie ma on siły "wypchnięcia" chyba, że coś się zmieniło. Nasza kuchnia ma 2 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pewnie i by się chlapało na kanapę, bo do niej niedaleko :p

ja mam zlew wypośrodkowany względem okna, bo i tak wszystkie brudne czynności wykonuję w zlewozmywaku, a potem na jego ociekaczu, a uwielbiam podczas przygotowywania posiłków patrzeć na piękny świat za oknem.

nie znam się na technikach montowania, na prawidłowościach - mój zlew ma 100cm i usadowiony jest na jednej szafce i nie było potrzeby wycinania boków z sąsiadujących szafek :lol2:

ale jak mam zlew na środku kuchni, to czuję się jak Pani mojego królestwa kuchennego :D

dlatego zwróciłam uwagę na zamontowanie tego zlewu, bo ja bym się czuła wciśnięta w kąt

podobnie jak źle bym się czuła przy zlewozmywaku narożnym:bash:

taka moja fobia i tyle :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wru pytasz o rozwiązanie typu tip-on? z tego co mi wiadomo (mam u siebie) dedykowany jest do otwierania drzwiczek otwieranych na bok, ja mam również w klapach otwieranych do góry. Tip-onu nie można użyć do zmywarki, bo nie ma on siły "wypchnięcia" chyba, że coś się zmieniło. Nasza kuchnia ma 2 lata.

 

Tak, tak o to mi właśnie chodzi. Chociaż widziałam również szuflady otwierane na "puknięcie" w każdym razie właśnie chciałabym wiedzieć jak otwierane są sprzęty typu zmywarka czy lodówka jeśli fronty są bez uchwytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia w dzień, przynajmniej na tyle na ile się dało. To jest jedynie aneks i jest on oddalony od okna. Nie jest to kuchnia z IKEI. Nie jest też skończona :) za okapem brakuje wąskiej półeczki/maskownicy, która będzie sięgać położonej na ścianie z boku płytki. Jeden uchwyt jest pionowo, jest to uchwyt do lodówki. Ja po prostu nie wyobrażam szafek otwieranych w bok uchwytami poziomymi, a tym bardziej długimi. W ogóle też nie razi mnie to, a nawet chyba bardziej mi się tak podoba. Piekarnika w tej kuchni nie ma, sprzęt w słupku do mikrofalówka. :)

http://img854.imageshack.us/img854/8726/u8es.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img855.imageshack.us/img855/319/irze.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Według mnie sciany sie zlewaja z kuchnią,przemalowała bym je na biało lub cos jasnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agulenkaosw ogólnie kuchnia naprawdę fajna. Super okno w części jadalnianej i cudny biały stół. Szare krzesła też niczego sobie ;)

Zmieniłabym kolor ścian bo teraz jest, jak dla mnie, tego za dużo - białe fronty, orzech, szary blat, podłoga dwukolorowa i ten fiolet. Robi się przez to niepotrzebny miszmasz. Troszkę męczą mnie też rolety. Tu zawieszone w oknie, tu nad.

Lodówka na wejściu mi nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLaty kuchni niepamieam jak to sie nazywa .....

 

Podoba mi sie Twoje podejscie......mam juz za duzo szajsu w swojej głowie odnosnie nazw.

ALE jesli sobie przypomnisz to daj znac bo nie sadze ze to kamien , konglomerat tez chyba nie

 

jedno jest pewne ze orzech amerykanski jest piękny i tez taki bedzie u mnie :) i tez w macie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...